PGW

یک ایده اما کاربرد داره ؟

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من یک سایت دانلود افزونه رو دیدم که افزونه های که برای دانلود میزاره! افزونه ها رو هم ادیت میکنه و این کد رو میزاره توی همه افزونه ها! فزقی هم نداره افزونش چی باشه, برای مثال

function addcopy() {
echo '<a href="http://www.google.com">google</a>';
}
add_action( 'wp_footer', 'addcopy' );

که این کد توی افزونه میاد تهه قالب سایت اسم سایتشو میزاره که بک لینک رایگان و مفت بخوره :دی اما روی لینکی که تهه سایت میاد نمیشه کلیک کرد و فقط اسم میاد به این صورت google ! میخواستم بدونم به این صورت بک لینک میشه خورد ؟ چون روی نوشته نمیشه کلیک کرد و فقط به صورت اسم هستش :-?

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام .

نه بابا فک نکنم بک لینکی حساب بشه!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام من یک سایت دانلود افزونه رو دیدم که افزونه های که برای دانلود میزاره! افزونه ها رو هم ادیت میکنه و این کد رو میزاره توی همه افزونه ها! فزقی هم نداره افزونش چی باشه, برای مثال

function addcopy() {
echo '<a href="http://www.google.com">google</a>';
}
add_action( 'wp_footer', 'addcopy' );

که این کد توی افزونه میاد تهه قالب سایت اسم سایتشو میزاره که بک لینک رایگان و مفت بخوره :دی اما روی لینکی که تهه سایت میاد نمیشه کلیک کرد و فقط اسم میاد به این صورت google ! میخواستم بدونم به این صورت بک لینک میشه خورد ؟ چون روی نوشته نمیشه کلیک کرد و فقط به صورت اسم هستش :-?

نمونه بارز سوءاستفاده از اطمینان...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بیشتر افزونه ( چه سایت چه مرورگرها) اسکریپتها رایگان برای اهدافی ساخته میشن من خودم شخصا کلی افزونه دیدم آمارگیر توشونه که بتونن آمار سایتهایی که از افزونشون استفاده میکنن بدست بیارن ... طبیعیه این چیزا

امیدوارم از بین بره این کارها

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری