رفتن به مطلب

چه طور یک ابزارک را در یک منو خاص در وردپرس نمایش دهیم ؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام .

دوستان ما یکسری منو داریم بنام های ایران ، بین المللی .

می خواهیم هر کسی روی منو و صفحه ایران کلیک کرد ابزارک های مخصوص ایران در اون صفحه بهش نمایش بدهد و هر کسی روی گزینه بین الملل کلیک کرد ابزارک های مخصوص به اون منو بهش نمایش بدهد .

چه طور میشه چنین چیزی پیاده سازی کرد ؟

در حقیقت :

ببنید سایت ما دو ستونه هست . ستون سمت راست و چپ و وسط هم مطالب سایت وجود دارد .

ما می خواهیم در صفحه نخست ستون های سمت راست و چپ یک سری از ابزارک هایی که در مدیریت تعریف کردیم نمایش بدهد . ( تا اینجا مشکلی نیست )

اما منوی هایی ( فهرست ) داریم بنام های ایران و بین الملل - می خواهیم وقتی کسی روی منوی ایران کلیک کرد ، ستون ها فقط ابزارک هایی در رابطه با اون منو نمایش دهد و اگر بر روی منوی بین الملل کلیک کرد به همین صورت .

در جوملا این کار به راحتی آب خوردن انجام میشود اما در وردپرس بنده خیلی به دنیال چنین موردی هستم .

دوستان برای رفع این مشکل باید چه کنیم ؟

راه حل دوستان ؟

با افزونه custom-sidebars که دوست عزیز معرفی کرد پیاده سازی چنین چیزی قابل انجام است ؟ به چه صورت ؟

ممنون میشم دوستان راهنمائی کنند .

لینک به ارسال

من اطلاعات زیادی در این باره ندارم اما فکر کنم با جیکوئری براحتی بتونید همچین کاری بکنید دو تا سایدبار ایجاد کنید

بعد دو تاشم تو قالب بزارید دیگه با جیکوئری هروقت رو فلان دکمه کلیک کردم فلان سایدبار نمایش داده بشه یا ....

البته شاید افزونه ای هم باشه کار رو راحت تر بکنه!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...