رفتن به مطلب

حذف دو صفر از جلویه عدد ووکامرس

legendsms

پست های پیشنهاد شده

سلام برهمگی دوستان ببخشید من قبلا این 00 رو از جلویه ووکامرس پاک کرده بودم ولی یادم رفته چطور اینکارو کردم گوگلم سرچ کردم چیزی نبود مثلا قیمت محصول من 20000 هزارتومن هست در ووکامرس اینطوری نشون میده 2000000 دوملیون تومن قطعا مشتری ببینه فرار میکنه گرچه اگه من بیست هزار 200 تومن بزنم که دوصفر بیاد جلوش بشه 20000 هزارتومن در افزونه پرداخت بانک ملت مشکل پیش میادممنون میشم راهنمایی بکنید که چیکار بکنم

لینک به ارسال

سلام احتمالا مشکل از قسمتی تنظیمات هست که میگه اعداد را با چند اعشار جدا کنه ! این جا رو خالی بزارید احتمالا 3 گذاشتین .....

لینک به ارسال

سلام احتمالا مشکل از قسمتی تنظیمات هست که میگه اعداد را با چند اعشار جدا کنه ! این جا رو خالی بزارید احتمالا 3 گذاشتین .....

خیلی ممنون اره من اعداد اعشار 2 گذاشته بودم 0 کردم درست شد

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

سلام دوستان . من مشکلم دقیقا مشکل شما نیست ولی مربوطه... بوسیله یکی از پلاگین های زیر مجموعه YTHM به نام Bulk woocommerce این امکان را دارم که کل قیمت های محصولاتم را به درصد تغییر بدم . مثلا همه را 10% گرون یا ارزانتر کنم . فقط یک مشکلی بعد تغییر قیمت دارم و اون اینه که اعداد عجیب میشن. مثلا میشه 100120 تومان! اپلیکیشن یا اسکریپتی نیست که اون سه رقم آخر عدد در قسمت قیمت همیشه صفر باشه و  خورده ها را در نظر نگیره؟؟؟ اگر دوستان راه حلی به ذهنتون رسید منو نجات بدید از این همه اصلاح قیمت!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...