رفتن به مطلب

درخواست افزونه ای برای شخصی سازی کردن بخش دیدگاه

پست های پیشنهاد شده

باسلام خدمت شما

ما مدیران وب یه مشکلی با وردپرس داریم چهار ساله هم دارم باش دست و پنجه نرم میکنم که امسال خسته شدم از این مشکل

دوستان توجه کنید افزونه ای میخوام که برای نویسنده بخشی رو باز کنه که دیدگاهایی که مربوط به خودش هست رو براش بیاره و نمایش بده تا بتونه پاسخ بده نه دیدگاها قاطی باشن که به صورت پیشفرض اینجوره و امکان تایید توسط نویسنده نیست !

مثلا قسمت ارسال مطلبش درسته

• مال من (59) |
  • همه (2,501) |
  • منتشرشده (2,347) |
  • سنجاق‌شده (1) |
  • پیش‌نویس (154) |
  • زباله‌دان (11)

الان اگه این امکان وجود داشته باشه یه راهی برام قرار بدید که قسمت دیدگاه هم اینجور بشه

به صورت پیش فرض بخش دیدگاه اینجوریه

• همه |
  • درانتظار بررسی (684) |
  • تایید شده |
  • جفنگ (492) |
  • زباله‌دان (12)

که اگه امکانش باشه قسمتی اضافه کرد مثل بخش مطلب سایت مال من یا یه چی تو این مایه ها باشه

من نزدیک به 35 نویسنده دارم دیدگاه هاشون هم همه یه جا هست میتونه ببنیه ولی نمیتونه جواب بده مال پست خودش رو میتونه جواب بده که جوری باشه بخش جدا سازی دیدگاهای مربوط به نویسنده مورد نظر روزانه هم 500 تا دیدگاه میاد که اگه این بخش جدا بشه یعنی هر نویسنده بتونه دیدگاهای خودش رو زود پیدا کنه و جواب بده بار سنگینی از دوش من مدیر کم میشه !

لینک به ارسال

سلام

فقط یک راه مناسب برای اینکار وجود داره که شما دسترسی نویسنده ها رو از ادمین وردپرس بردارید

بعد یک بخش پروفایل براشون ایجاد کنید که هر چیزی که باید شخصی باشه رو براشون اونجا بیاره

برای اکثر سایتهایی که چند نویسنده دارن همین کار روانجام میدیم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...