رفتن به مطلب

مشکل جدی با افزونه seo by yoast

پست های پیشنهاد شده

سلام.

از متخصصین افزونه seo by yoast درخواست کمک دارم.

چند وقتی هست از سال 94 که این افزونه و وردپرسم رو حذف کردم و دوباره نصب کردم اصلا مطالبام ایندکس نمیشن.

نقشه های سایتم مشکلی ندارد.همین افزونه نقشه درست میکنه ولی مطالبام ایندکس نمیشن.به هیچ وجه

بخاطریکه این افزونه بروز رسانی جدید داشته و اپدیت کردم کلا سیستمش فرق داره.نمیدونم چطور باید تنظیم شه.

توی انجمن و سایت ها گشتم اصلا جالب نبوده برام و نتونستم و به نتیجه نرسیدم!!!چکار کنم؟؟

لینک به ارسال

آدرس سایتتون رو لطف کنید بدید (این افزونه که فارسیه نمیدونم چرا باهاش مشکل دارید)

لینک به ارسال

آدرس سایتتون رو لطف کنید بدید (این افزونه که فارسیه نمیدونم چرا باهاش مشکل دارید)

Shabhayetanhayi.ir

لینک به ارسال

این آخرین پست شماست

http://shabhayetanhayi.ir/2015/05/28/%D9%BE%D8%AE%D8%B4-%D8%B9%D9%85%D8%AF%D9%87-%D8%B1%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1/

ایندکس شده ببینید گوگل سایت شما مشکلی نداره

موفق باشید

لینک به ارسال

تشکر ..ببینید بنده قبلا خیلی بیشتر بازدید داشتم و اکثر مطالبام رو توی صفحه اول گوگل میدیدم

الان دیگه ازون خبرا نیست.

یه سوال

اینکه مطالبی که ارسال میکنی از قسمت نوشته های تازه

پایینش قسمت سئو تنظیمات داره.این ها رو اگر برای هرمطلبی که ارسال میکنی پر کنی بهتره یا پرنکنی؟

لینک به ارسال

اینکه قبلا ورودی بهتری داشتید به این خاطر بوده گوگل کمکتون میکرده! (گوگل به سایت های تازه تاسیس به مدت یه سال یا شاید کمتر کمک میکنه بعد از اون میذاره رو پای خودشون باشه)

بستگی به نحوه پر کردن داره درست پر کنید خیلی خوبه اگه اشتباه پر کنید بهتره پر نکنید

پیشنهاد بنده اینه در درجه اول مفاهیم سئو (مخصوصا سئو داخلی) رو یادبگیرید ولی اگه وقت ندارید یه متخصص سئو قرار داد ببندید

لینک به ارسال

اینکه قبلا ورودی بهتری داشتید به این خاطر بوده گوگل کمکتون میکرده! (گوگل به سایت های تازه تاسیس به مدت یه سال یا شاید کمتر کمک میکنه بعد از اون میذاره رو پای خودشون باشه)

بستگی به نحوه پر کردن داره درست پر کنید خیلی خوبه اگه اشتباه پر کنید بهتره پر نکنید

پیشنهاد بنده اینه در درجه اول مفاهیم سئو (مخصوصا سئو داخلی) رو یادبگیرید ولی اگه وقت ندارید یه متخصص سئو قرار داد ببندید

ممنون.

قرارداد با کی؟از کجا

ضمن اینکه منظورتون ازینکه اشتباه وارد کنیم چیه؟

میشه یه مثال بزنی

لینک به ارسال

ممنون.

قرارداد با کی؟از کجا

ضمن اینکه منظورتون ازینکه اشتباه وارد کنیم چیه؟

میشه یه مثال بزنی

قرار داد با یه متخصص سئو

بخش "کلیدواژه‌ی کانونی" رو کلمه ای که میخواهید اون پست رتبه بگیره وارد کنید (تاثیری تو سئو نداره فقط پست رو بر اساس اون عبارت آنالیز میکنه میگه چیکار کنی رتبه بگیری)

بخش "عنوان SEO" رو طبق آموزش سئو عنوان سایت پر کنید

و اجنتاب کنید از:

۱.انتخاب یک عنوان که هیچ ربطی به محتوای صفحه نداشته باشد.

۲.استفاده از عنوان های پیش فرض (نرم افزار های سایت ساز) و یا عنوان های مبهم مثل: “Untitled” یا “New Page 1″.

۳.استفاده از یک عبارت (عنوانهای تکراری) برای درون تگ <title></title> در تمامی صفحات و یا تعداد زیادی از صفحات سایت.

۴.استفاده عبارات بسیار طولانی درون تگ <title></title> کمکی به کاربران نخواهد کرد( چون موتور های جستجوگر تعداد خاصی از کاراکتر ها را نشان خواهند داد).

۵.نوشتن کلمات کلیدی غیرضروری در تگ <title></title> سایت.

بخش "توضیحات متا" رو طبق آموزش سئو متاتگ توضیحات پر کنید

و اجتناب کنید از:

۱.نوشتن متنی در متا تگ توضیحات که هیچ ارتباطی با متن آن صفحه ندارد.

۲.استفاده از توضیحات کلی و مبهم مثل : “این یک صفحه از سایت است.” یا ” صفحه ای در مورد سئو! ”

۳.پر کردن متا تگ توضیحات با استفاده از کلمات کلیدی.

۴.کپی کردن متن صفحه در متا تگ توضیحات

۵.استفاده از یک متن در متا تگ توضیحات همه صفحات سایت یا تعداد زیادی از صفحات سایت.

لینک به ارسال

خیلی ممنون / توضیحات را توی سایتتون خوندم.عالی بودند!

دوتا سوال پیش اومد واسم!

یکی اینکه منظورتون گفتین باید توی head کد بزارم ؟؟

یکی هم اینکه عنوانی که برای پست انتخاب میکنی با عنوانی که (

عنوان SEO

) ته صفحه به سئو میدی فرق میکنه ؟؟

لینک به ارسال

سوال اول رو متوجه نشدم

اما در مورد سوال دوم عنوان پست میشه محتوای H1 و عنوان SEO میشه محتوای تگ title برای ارتباط اینا که چطوری باشن بهتره لازمه تطبیق کلمات کلیدی هم مطالعه کنید

لینک به ارسال

ممنون خیلی کمکم کرد.

یه سوال اینکه با این افزونه قبلا هر صفحه ای که باز میکردم عنوان اون صفحه + عنوان سایت برام قسمت tab مرورگر نشون میداد

ولی الان فقط عنوان سایت رو نشون میده.مشکل چی میتونه باشه؟

ایا بد تنظیم کردم این افزونه رو؟

ویرایش شده توسط arshialove
لینک به ارسال

ممنون خیلی کمکم کرد.

یه سوال اینکه با این افزونه قبلا هر صفحه ای که باز میکردم عنوان اون صفحه + عنوان سایت برام قسمت tab مرورگر نشون میداد

ولی الان فقط عنوان سایت رو نشون میده.مشکل چی میتونه باشه؟

ایا بد تنظیم کردم این افزونه رو؟

به احتمال زیاد همینطور هست, پیشنهاد می کنم اگر می خواهید از این افزونه استفاده کنید ابتدا قالب سایتتون را باهاش هماهنگ کنید بعد با استفاده از دو آموزش زیر اون را تنظیم کنید.

آموزش سئو وردپرس به صورت کامل با افزونه WordPress SEO

آموزش نوشتن مطلب بهینه سازی شده توسط افزونه سئو وردپرس

لینک به ارسال

مطالب سایتتون خوندم.مرسی مستر شعبانی

همون اول یه سوال پیش اومد اینکه کد

<title><?php wp_title(); ?></title>

که باید در هد قرار بگیره نیازی به تغییرش نیست؟

همین کدرو کجای هدر باید دقیقا بزارم؟مرسی

ویرایش شده توسط arshialove
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...