ecu

مشکل در نمایش دهنده عکس محصولات

5 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان،

من از ووکامرس استفاده میکنم و برای نمایش عکس محصولات افزونه خاصی نصب نکردم و فقط از امکانات پیش فرض ووکامرس استفاده کردم.

نحوه درست نمایش عکس محصولات اینه که، مثلا محصولی یک عکس شاخص یا چند عکس به صورت آلبوم داره، و وقتی روی هر کدوم کلیک بکنی بدون اینکه صفحه جدیدی باز بشه عکس بزرگ تر در همون صفحه توی یه کادری نمایش پیدا میکنه...

مشکلم اینه که تازگی ها وقتی روی عکس ها کلیک میکنم، عکس رو نمایش میده ولی چند ثانیه بعدش کادر بسته میشه و به آدرس عکس منتقل میشه.

برای مثال اینجا میتونید ببینید. روی عکس شاخص یا هر کدوم از عکسهای آلبوم محصول کلیک کنید همونجوری میشه.

خودم احتمال میدم یه تداخلی بین کدهای jquery , javascript بوجود اومده ولی مشخص نیست چیه؟...

ممنون میشم دوستان یه راهنمایی بکنن.

ویرایش شده در توسط ecu
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

برای من که نمونه رو دیدم مشکلی وجود نداشت ...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

برای من که نمونه رو دیدم مشکلی وجود نداشت ...

با چه مرورگری نگاه کردید؟ من که هم در فایرفاکس و کروم امتحان کردم همونطوره...البته باید صبر کنید تا صفحه کامل لود بشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با بروزرسانی مشکل حل شد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام من در صفحه محصولات وب سایتم به تازگی دچار مشکل نمایش تصاویر شدم هیچ افزونه ای هم جدید نصب نکردم آیا میتواند از پر شدن فضای هاست باشد؟

لطفا این صفحه را ببینید:  https://banoyeirani.com/product/سایه-چشم-سرمه-ای-flormar-مدلmatte-mono-m03/?preview=true

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط امیر سهرابی
      سلام 
      وقتی با کمک افزونه ووکامرس، پست پیشتاز یا سفارشی یا پیک موتوری برای ارسال محصول انتخاب می شود، خود مدیریت سایت باید به صورت دستی پست کند یا پیک بگیرد؟
    • توسط lotfimehdi14
      سلام
      افزونه هایی برای دو مورد زیر میخوام که بهم معرفی کنید:
      1. برای فروشگاه فرش با انتخاب متراژ قیمت تغییر کند. بطور مثال متراژ 6 متر یه قیمت و متراژ 9 متر یه قیمت که خریدار انتخاب میکنه.
      2. افزونه ای که بشه باهاش بیعانه دریافت کرد نه تمام پول رو
    • توسط ahmad25532
      سلام. میخوام برای محصولاتم دو تا قیمت داشته باشم. نماینده ها که تو سایت لاگین شدند قیمت خودشون رو ببینند. امکانش هست اصلا؟افزونه ای چیزی داره برای این کار؟
    • توسط mostafa40688
      سلام و وقت بخیر 
      دوستان من میخوام توی سایت وقتی سفارشی داره ثبت میشه فقط و فقط شهر رباط کریم باشه چیکار باید بکنم که فیلدهای انتخاب شهر و استان به صورت دیفالت روی رباط کریم باشه و نشه چیز دیگه ای انتخاب کرد.
      و مورد بعدی اینه توی ووکامرس اصلا شهر رباط کریم نیستش ؟؟؟
      ممنون میشم راهنماییم کنید.
    • توسط DariushGreat
      با درود و ارج
      به طور پیش فرض برای هر کالا یک گزینه از متغیرها رو فعال کردیم که به محض ورود به صفحه محصول، گزینه روی اون قرار داره. مانند تصویر زیر:

به محض زدن افزودن به سبد خرید طبق روال صفحه رفرش می شه و پیام زیبایی می ده کالا به سبد خرید افزوده شد. تا این جا مشکلی نیست. مشکل از جایی آغاز می شه که پس از رفرش گزینه متغیر کالا روی مقدار خالی قرار می گیره و دکمه افزودن به سبد خرید غیرفعال می شه. مانند زیر:

چی کار کنم که اینطور نشه؟
      سپاس از راهنمایی و کمکتون