رفتن به مطلب

غیر فعال شدن دیدگاه ها

پست های پیشنهاد شده

یه مشکل عجیب امروز برخورد کردم اونم این بود که ارسال دیدگاه توی سایتم کلا بسته شده بود و هیچ کس حتی خودمنم نمیتونستم دیدگاهی بفرستم .

هرچی توی گفتوگوها میزدم نمایش بده یا توی تنظیمات پستا میزدم نمایش بده خود دیدگاه ها رو نمایش میداد اما نمیشد پاسخ بدی یا فورم ارسال دیدگاه ناپدید شده بود .

تنظیات قالب هم نمایش دیدگاه ها فعال بود .

نمیدونم مشکل چی بوده اما امکانش هست اکسمیت این کارو کرده باشه . من اونو غیر فعال کردم اما بازم ارسال دیدگاه ها نمایش داده نشد .

توی تنظیمات گفتوگوها تیک اجبار نام و ایمیل رو زدم اون وقت توی سایت فورم ارسال دیدگاه باز شد . و بعد دوباره غیر فعالش کردم و الان هنوز نمایش داده میشه .میتونه مشکل از اکسمیت باشه ؟

لینک به ارسال

اگر با غیرفعال کردن اکسمیت مشکل حل نشده نباید از این باشه.(احتمالا)

چون نمیشه به طور قطع گفت.

میتونه از مشکلی در دیتابیس باشه یا یک ذخیره اشتباه ایجاد شده باشه.

لینک به ارسال

اکسمیت رو پاک کردم چون توی دیتابیس که بررسی کردم توی همین کمتر از یک هفته بیشاز 2000 تا رکورد ساخته بود ...

همون روش خودم که آی پی اسپمرا رو بلوک میکنم بهتر جواب میده فکر کنم ... تنها چیزی که جدیدا استفاده کرده بودم همین اکسمیت بود.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...