• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
sos

غیر فعال شدن دیدگاه ها

3 پست در این موضوع قرار دارد

یه مشکل عجیب امروز برخورد کردم اونم این بود که ارسال دیدگاه توی سایتم کلا بسته شده بود و هیچ کس حتی خودمنم نمیتونستم دیدگاهی بفرستم .

هرچی توی گفتوگوها میزدم نمایش بده یا توی تنظیمات پستا میزدم نمایش بده خود دیدگاه ها رو نمایش میداد اما نمیشد پاسخ بدی یا فورم ارسال دیدگاه ناپدید شده بود .

تنظیات قالب هم نمایش دیدگاه ها فعال بود .

نمیدونم مشکل چی بوده اما امکانش هست اکسمیت این کارو کرده باشه . من اونو غیر فعال کردم اما بازم ارسال دیدگاه ها نمایش داده نشد .

توی تنظیمات گفتوگوها تیک اجبار نام و ایمیل رو زدم اون وقت توی سایت فورم ارسال دیدگاه باز شد . و بعد دوباره غیر فعالش کردم و الان هنوز نمایش داده میشه .میتونه مشکل از اکسمیت باشه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر با غیرفعال کردن اکسمیت مشکل حل نشده نباید از این باشه.(احتمالا)

چون نمیشه به طور قطع گفت.

میتونه از مشکلی در دیتابیس باشه یا یک ذخیره اشتباه ایجاد شده باشه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اکسمیت رو پاک کردم چون توی دیتابیس که بررسی کردم توی همین کمتر از یک هفته بیشاز 2000 تا رکورد ساخته بود ...

همون روش خودم که آی پی اسپمرا رو بلوک میکنم بهتر جواب میده فکر کنم ... تنها چیزی که جدیدا استفاده کرده بودم همین اکسمیت بود.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری