رفتن به مطلب

درخواست افزونه نشان دادن فایل برای اعضای سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان افزونه ای هست که فایل های مثل php یا txt یا ... رو در سایت آپلود کنه و طوری تنظیم بشه که اون فایل هارو فقط برای اعضای سایت باز کنه ؟

یا مثلا میشه یک صفحه PHP باز کرد که فقط چیزی که تنظیم میشه رو نشون بده بدون قالب سایت ؟ (یعنی قالب سایت رو در نظر نگیره )

لینک به ارسال

یه Page Template ایجاد کنید و کدهارو داخلش قرار بدید

امکان استفاده از توابع وردپرس رو هم دارید برای تعیین دسترسی

لینک به ارسال

سلام

من یا سایت پشتیبانی دارم که افراد مختلفی که محصولات مختلفی را از ما تهیه میکنند ابتدا آن را در سایت ثبت می کنند، پس از تایید دستی توسط بخش پشتیبانی شرکت، آن ها باید بتوانند فایل های آپدیت منحصر به محصولات تایید شده خودشون رو ببینند.

برای مثال 5 محصول با نام ال1 ال2 ال3 ال4 ال5 داریم

حالا آقای اعتمادیان میاد توی سایت و محصول ال3 و ال5 را ثبت میکنه

وقتی پشتیبانی اون رو تایید کرد ایشون با مراجعه به قسمت دانلود فقط باید بتونه فایل های مربوط به ال3 و ال5 رو ببینه و دانلود کنه.

هر مشتری میتونه یک یا هر ترکیبی از محصولات رو ثبت کنه

اگه کمک کنید من رو که باید چیکار کنم ممنون میشم .

نتایجی که تا الان بهش رسدم این بوده که با پلاگین های عضویت مثل user pro عضو بگیرم در فرم عضویت هم امکان وارد کردن مشخصات محصولات رو بدم و بعد نیاز به فعالسازی برای اعضا بزارم... تا اینجا پشتیبان ها می تونن در صورت صحت اطلاعات اون عضو رو تایید کنند

مشکل از اینجا شروع میشه:

1- اگه یک عضوی بعدا یک محصول دیگه ای بخره تکلیفش چجوری میشه

2- اینکه این پلاگین ها یک رل میدن به عضو ها، ولی من لازم دارم که به هر عضو چیزی مثل تگ بدم که در صورت وجود اون تگ بتونه فایل رو دانلود کنه

ضمنا تجربه php ]م خیلی ندارم، اولین بارم هم هست که با وردپرس کار میکنم، ممنون میشم اگه با پلاگین کارم راه میفته راه با کد کمتر بهم بگید

لینک به ارسال

سلام

من یا سایت پشتیبانی دارم که افراد مختلفی که محصولات مختلفی را از ما تهیه میکنند ابتدا آن را در سایت ثبت می کنند، پس از تایید دستی توسط بخش پشتیبانی شرکت، آن ها باید بتوانند فایل های آپدیت منحصر به محصولات تایید شده خودشون رو ببینند.

برای مثال 5 محصول با نام ال1 ال2 ال3 ال4 ال5 داریم

حالا آقای اعتمادیان میاد توی سایت و محصول ال3 و ال5 را ثبت میکنه

وقتی پشتیبانی اون رو تایید کرد ایشون با مراجعه به قسمت دانلود فقط باید بتونه فایل های مربوط به ال3 و ال5 رو ببینه و دانلود کنه.

هر مشتری میتونه یک یا هر ترکیبی از محصولات رو ثبت کنه

اگه کمک کنید من رو که باید چیکار کنم ممنون میشم .

نتایجی که تا الان بهش رسدم این بوده که با پلاگین های عضویت مثل user pro عضو بگیرم در فرم عضویت هم امکان وارد کردن مشخصات محصولات رو بدم و بعد نیاز به فعالسازی برای اعضا بزارم... تا اینجا پشتیبان ها می تونن در صورت صحت اطلاعات اون عضو رو تایید کنند

مشکل از اینجا شروع میشه:

1- اگه یک عضوی بعدا یک محصول دیگه ای بخره تکلیفش چجوری میشه

2- اینکه این پلاگین ها یک رل میدن به عضو ها، ولی من لازم دارم که به هر عضو چیزی مثل تگ بدم که در صورت وجود اون تگ بتونه فایل رو دانلود کنه

ضمنا تجربه php ]م خیلی ندارم، اولین بارم هم هست که با وردپرس کار میکنم، ممنون میشم اگه با پلاگین کارم راه میفته راه با کد کمتر بهم بگید

چند وقت پیش یک پلاگین برای وردپرس دیدم که امکان باز کردن تیکت پشتیبای رو داشت.

فکر کنم با اون مشکلتون حل بشه . اونجوری که در مورش خوندم امکاناتش خیلی زیاد بود.

داخل گوگل سرچ کنید.

لینک به ارسال

چند وقت پیش یک پلاگین برای وردپرس دیدم که امکان باز کردن تیکت پشتیبای رو داشت.

فکر کنم با اون مشکلتون حل بشه . اونجوری که در مورش خوندم امکاناتش خیلی زیاد بود.

داخل گوگل سرچ کنید.

نه عزیز

تیکتینگ نمیخوام

البته اون رو میخوام ولی این مسیله دیگریست :)

الان من مدیریت خیلی حرفه ای برای فایل ها و دانلود انها می خوام

لینک به ارسال

والا بنده هیچ راه دیگه ای بلد نیستم :D

این مشکلتون هم با مشکل بنده کمی فرق میکنه.

فکر کنم پست جدید با موضوع متفاوت ارسال کنید بهتر باشه.

نه عزیز

تیکتینگ نمیخوام

البته اون رو میخوام ولی این مسیله دیگریست :)

الان من مدیریت خیلی حرفه ای برای فایل ها و دانلود انها می خوام

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...