رفتن به مطلب

ایراد از تابع wp_get_current_user()

پست های پیشنهاد شده

با سلام من دارم یه پوسته طراحی می کنم ولی وقتی که می خوام یه صفحه رو به وجود بیارم این ارور رو میگیره ولی وقتی که صفحه رو توی یه تم از پیش ساخته شده ورد پرس میبرم ایراد نمی گیره و خوب کار میکنه این متن ارور است:

Fatal error: Call to undefined function wp_get_current_user() in C:\xampp\htdocs\wordpress\User_Profile.php on line 9

و یه سوال دیگه چطور میتونیم به این صورت عمل کنیم که مثلا اگر روی یه زیر منویی کلیک کردیم بره و مشخصاتی رو از جدول بخونه و نشون بده.من کلا توی کار با جداول توی وردپرس مشکل دارم اگر یه رفرنس خوب معرفی کنیدممنون میشم

لینک به ارسال

بزارید مشکل رو این جوری بگم من دارم یه پوسته طراحی می کنم حالا به این قسمت رسیدم که می خوام برای کاربر یه پروفایل بسازم بخشاول به این صورت است

<?php
/*
Template Name: Custom_Profiler
*/
?>
<?php

و اونرو توی یه صفحه جدید به اسم user_profile.php ذخیره کردم و اما مشکل از خط بعدی است که به این صورت نوشته شده

//get current user information
wp_get_current_user();

و موقع اجرا این ایراد رومیگیره

Fatal error: Call to undefined function wp_get_current_user() in C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-content\themes\2\User_Profile.php on line 9

لطف کنید پاسخ بدید .اگر اساتید بتونند طرز ساختن پروفایل روبرای یه پوسته جدید بگن که خیلی عالی میشه :wub:

لینک به ارسال

خطا داره میگه تابع شناسایی نمیشه.

ولی این جزء توابع وردپرس هست و نبایدخطا بده.

این صفحه user_profile.php رو شما چطور دارید فراخوانی میکنید؟ مستقیم یا در برگه های وردپرس؟

لینک به ارسال

یعنی مثلا به این شکل؟

forum.wp-parsi.com/user_profile.php

اگر اینطور که مشخصا خطا میده چون خارج از وردپرس داره فراخوانی میشه.

برای اینکه مستقیم فراخوانی بشه باید بهش فایل wp-load.php رو الحاق کنید.

لینک به ارسال

فایل user_profile.php رو توی پوشته پوسته قرار بدید.

یک صفحه به نام پروفایل ایجاد و قالبش رو روی Custom_Profiler ست کنید.

بعد صفحه رو باز کنید.

اینجوری صفحه بدون مشکل باز میشه.

لینک به ارسال

از تابع get_currentuserinfo استفاده کنید

https://codex.wordpress.org/Function_Reference/get_currentuserinfo

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...