رفتن به مطلب

بازدید کننده 1397 و بازدید 47600 !!!

پست های پیشنهاد شده

سلام و خدا قوت

عزیزان جسارتا پرا سایت من با 1397 بازدید کننده 47600 بازدید داره !!!

الان آمار من چیه ؟ من بخوام بگم سایتم چقدر بازدید داره باید کدومش رو بگم !!!

لازم به ذکر است من از افزونه wp-statistics استفاده میکنم

لینک به ارسال

سلام ، متشکّر.

بازدید کننده به آیپی های ورودی سایتتون گفته میشه ، من وارد سایت شما شدم و به عنوان بازدید کننده محسوب میشم.

امّا بازدید به تعداد گشت من در سایت شما گفته میشه ، پس من وارد سایت شما شدم و یه بازدید کننده محسوب شدم (چون بازدیدم داشتم با همون قدم اوّل یه بازدید هم داشتم) حالا توی صفحه اصلی یه لینک زیبا میبینم و روش کلیک میکنم اونموقع میشه 2 تا بازدید ، توی مطالب مرتبط سایت شما یه پست دیگه میبینم و روی اون هم کلیک میکنم میشه 3 تا بازدید.

در نتیجه تعداد بازدید ها از بازدید کننده ها همیشه بیشتر هست ، حالا اینکه نسبتشون چه شکلی هست بستگی داره به موضوع و سیاست سایت شما (مثلاً توی سایت های خبری خب چون بازدید کننده ها معمولاً چندین خبر رو میخونن بازدید ها خیلی بالا تر میره ولی سایت هایی که مثلاً مطالب آموزشی دارن مثل ماندگار وب بازدید کننده از گوگل وارد سایت میشه مطلب رو میخونه و میبندش ، حالا برای اینکه بازدید های این سایت بالا بره این سایت میاد یه سری مطالب جذاب و مرتبط رو توی صفحه اش نشون میده تا کاربر رو جذب به اون مطلب هم بکنه)

حالا اینکه کدومشون رو باید بگین درواقع اگر برای فروش سایت بخواین بگین که باید هر دو رو بگین.

معمولاً تعداد بازدیدکننده ها معیار خیلی چیز هاست ولی خب سایت ها برای اینکه آمار خودشون رو بالا ببرن تعداد بازدید ها رو میگن توی سایتشون.

توی رتبه بندی های جهانی هم هر دو مهم هستن ، مثل الکسا و...

لینک به ارسال

ضمن تشکر از شما و راهنمایی دقیقتون.

جسارتا اگر اتک یا حمله روی سایت باشه روی آمار بازدیدکننده تاثیر داره؟ آخه من هرچی حساب میکنم میبینم با 1397 بازدبد ، نباید 47 هزارتا بازدیدکننده داشته باشم.!

ویرایش شده توسط ::AmiR::
لینک به ارسال

سرعت اتک ها خیلی بالاست... و امارگیر ها معمولا ریل تایم نیتسن و بنابر این نمیتونند همه اتک رو حساب کنند...(حتی اگر اتک باشه)

در ضمن شما احیانان سایتتون رو به سایت هایی که روبات میفرستند معرفی کردن و این امار هم مطمعنن بازدید واقعی از صفحات نیستند... مطمعن باشید ربات هستند که دارن ایندکس میکنند سایتتون رو ... البته اگر هاستتون بهتون اخطار نداده باشه که فشار زیاد سایت داره به وجود میاره...

لینک به ارسال

متاسفانه همین اتفاق افتاده.البته سرور اخطار نداده اما در برخی مواقع باعث ارور منابع میشه.

Resource Limit Is Reached

The website is temporarily unable to service your request as it exceeded resource limit. Please try again later

البته من از افزونه All In One WP Security و دیواره ی آتش این افزونه استفاده میکنم.گاهی وقتا آمار به نود هزار تا هم میرسه :wacko:

لینک به ارسال

همونطور که مرتضی گفت چیز خطرناکی نیست ، بیشتر این بازدید ها به خاطر بازدید ربات ها از سایت شما هستن ، تعداد بازدید ها نسبت به پیوند های شما متغیر هستن.

جلوی اتک ها و حمله ها رو معمولاً فایروال های هاست ها میگیرند پس نباید نگران این موضوع باشید.

منتهی همیشه مراقب باشید که میزان مصرف پهنای باند شما زیاد نشه.

در صورتی که هاست شما توانایی پاسخگویی به این میزان بازدید رو نداره هاست خودتون رو از هاست های اشتراکی به هاست های پرمصرف تغییر بدید یا از هاستینگ های مجهز تر هاست تهیّه کنید.

درمورد اینکه حمله ها تا چه حد میتونه خطرناک باشه براتون سایتتون رو خودتون چند دفعه پشت سرهم لود کنید و ببینید که فایروال آیپی شما رو مسدود میکنه یا نه.

در مورد من که بار ها هنگام فیکس سایتم میهن وب هاست آیپیم رو شناسایی و بلاک میکرد.

____

جمع بندی: در کل میزان مصرف داده هاتون رو بررسی کنید در صورتی که دیدید تناقضی مشاهده میشه به هاستینگتون خبر بدید تا در اسرع وقت بهش رسیدگی کنند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...