رفتن به مطلب

اضافه کردن قابلیت های بیشتر به ویرایشگر پیشفرض وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب به تمامی بازدیدکنندگان این تاپیک

بنده سئوالی در خصوص اضافه کردن قابلیت های بیشتر به ویرایشگر پیشفرض وردپرس دارم .

و اما سئوال :

می خواستم ببینم روشی وجود داره که بشه دو قابلیت : 1- فونت های بیشتر ، 2- انواع سایز رو در ویرایشگر پیشفرض وردپرس اضافه کرد ؟

لازم به توضیحه که بنده میدونم افزونه های خوب و کاملی در این زمینه هست ، ولی تمایلی به استفاده از افزونه ندارم و کارم با اضافه کردن دو قابلیت ذکر شده راه میفته .

منتظر پاسخ و راهنمایی دوستان هستم .

یا علی .

لینک به ارسال

برای افزودن دکمه جدید اینجا و برای افزودن استایل جدید اینجا

ممنون . بنده کدهای مذکور رو در فانکشن گذاشتم ، ولی لینک اول ، فقط دو گزینه ی بالانویس و زیرنویس رو اضافه کرد و لینک دوم گزینه های بیشتری رو تحت عنوان ساختار اضافه کرد ولی اون چیزایی که میخواستم رو نداشت . ( سایز و فونت )

روش کار رو میشه بیشتر توضیح بدید ببینم به چه شکله ؟ ( شاید اشتباهی از بنده بوده که اون قابلیت ها درست اضافه نشده )

افزونه advanced tinymce رو از مخزن نصب کن و لذت ببر .

دوست عزیز شما ظاهرا اصلا اون چند خط ابتدایی تاپیک رو نخوندی !!!!!

لازم به توضیحه که بنده میدونم افزونه های خوب و کاملی در این زمینه هست ، ولی تمایلی به استفاده از افزونه ندارم و کارم با اضافه کردن دو قابلیت ذکر شده راه میفته .

امیدوارم که یه راهکار مناسب بشه پیدا کرد . یا علی .

ویرایش شده توسط تازه وارد
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

از دوستان محترم و کسانی که در حوزه ی وردپرس از تجربه ی بیشتری برخوردارن خواهش می کنم که راهکاری برای حل این مشکل بفرمایید . از طریق کدنویسی میشه فونت های بیشتر و انواع سایز رو به ویرایشگر پیشفرض وردپرس اضافه کرد ؟

ویرایش شده توسط تازه وارد
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...