vahidlb

نمایش اطلاعات پست در فهرست دسته + سفارشی

5 پست در این موضوع قرار دارد

با درود به همه دوستان و اساتید بزرگوار.

سوالی داشتم که خواهشمندم در صورت امکان مرا یاری نمایید.

فرض کنید چندین نوشته در سایت ایجاد شده است که این نوشته ها ممکن است در چند دسته جداگانه هم قرار داشته باشند، پست ها دارای تصویر، متن، جدول، تب و ... می باشند.

وقتی کاربری روی یک دسته کلیک می کند تا فهرست مطالب آن دسته نمایش داده شود، چطور می توان در کنار تصویر بندانگشتی مطلب، اطلاعاتی زیر را نمایش داد:

- عنوان پست

- نام دسته بندی اول

- امتیاز کاربران

- قسمت دلخواهی از متن

- نام دسته بندی دوم

و درج آیکن یا تصویر خاصی برای پست (مثلاً نشان کاربر فعال، یا موجود بودن یا نبودن و ...)

آیا افزونه خاصی در این مورد برای معرفی دارید؟ چون جستجوهای من درخصوص این افزونه بی ثمر بوده.

اگر چنین افزونه ای نیست، ممکنه که کدهای ایجاد چنین نمایشی را بیان فرمایید.

پیشاپیش از توجه و یاری شما بی نهایت ممنونم.

تصویر مثال:

exam.jpg

post-2343-0-85969800-1433342732_thumb.jp

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

- عنوان که معلومه میشه

<?php the_title();

- منظور از دسته بندی اوّل و دسته بندی دوم ترتیب دسته بندی ها هست یا نه 2 نوع دسته بندی داره سایت شما؟

اگر منظور دسته بندی اوّل و دوم ترتیبی هست از طریق چاپ array میشه

مثال:

<?php
$category = get_the_category();
echo $category[0]->cat_name;
?>

و

<?php
$category = get_the_category();
echo $category[1]->cat_name;
?>

- بستگی داره به افزونه ای که برای امتیاز دهی استفاده میکنید مثلاً در kk star rating:

<?php kk_star_ratings($pid); ?>

- برای قسمت دلخواهی از متن باید از excerpt استفاده کنید.

البتّه اگر سایتتون رو قبلاً راه اندازی کردید میتونید از روش زیر استفاده کنید:

<?php
$kholase = the_excerpt();
if($kholase) {
the_excerpt();
} else {
$content = get_the_content();
echo substr($content, 0, 150) . '...'; // 150 تعداد حروف قابل نمایش هست
}
?>

- آیکون خاص رو میتونید با زمینه دلخواه بنویسید ، مثلاً advanced custom field رو نصب میکنید و مقدار آره و یا نه براش میذارید.

حالا یه شرط براش میذارید که اگر آره بود این آیکون رو نمایش بده

سعی کردم کامل توضیح بدم ، اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود بگید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

از شما برای وقتی که جهت توضیح گذاشتید بی نهایت ممنونم دوست بزرگوارم.

بسیار کامل، واضح و گویا شرح دادید، متشکرم.

اون موضوع دسته بندی به این صورت است که مثلاً یک پستِ نوشته شده، هم در دسته بندی فنی مهندسی قرار داره و هم در دسته بندی تجربی. بعضی از پست ها فقط در یک دسته قرار دارند اما برخی در چندین دسته. مثلاً یک پست به معرفی یک کتاب می پردازد که در چند گروه یا دسته قرار گرفته. منظور اینه که چطور به وردپرس میشود فهماند که یک پست از بین دسته هایی که به آنها تعلق دارد، نام آن 2 دسته خاص را نمایش دهد.

مثال: کتاب ریاضیات / در دسته های فنی مهندسی، تجربی، انسانی، هنر، فنی و حرفه ای، عمومی، و ... قرار دارد و مثلاً ما میخواهیم عنوان فنی مهندسی و فنی و حرفه ای نمایش داده شود.

دوست عزیزم، فقط خواهش میکنم بفرمایید این کدها رو در کجا قرار بدم که درست کار کنند؟! و زمانی که کاربر، محتویات دسته ای را مشاهده میکند، آن را ملاحظه کند.

و اینکه دستوراتی که شما بیان نمودید، تقریباً به همون شکل پیوستی شبیه میشه درسته؟ اینو پرسیدم چون به عنوان مثال قراردادن خط جداکننده در بین عنوان و بقیه موضوعات و همچنین محل قرارگیری آیکن ها رو تعیین نکردیم.

مجدداً از لطف شما بی نهایت ممنونم.

ویرایش شده در توسط vahidlb
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
از شما برای وقتی که جهت توضیح گذاشتید بی نهایت ممنونم دوست بزرگوارم. بسیار کامل، واضح و گویا شرح دادید، متشکرم. اون موضوع دسته بندی به این صورت است که مثلاً یک پست نوشته شده، هم در دسته بندی فنی مهندسی قرار داره و هم در دسته بندی تجربی. بعضی از پست ها فقط در یک دسته قرار دارند اما برخی در 2 دسته. دوست عزیزم، فقط خواهش میکنم بفرمایید این کدها رو در کجا قرار بدم که درست کار کنند؟! و اینکه دستوراتی که شما بیان نمودید، تقریباً به همون شکل پیوستی شبیه میشه درسته؟ اینو پرسیدم چون به عنوان مثال قراردادن خط جداکننده در بین عنوان و - بقیه موضوعات و همچنین محل قرارگیری آیکن ها رو تعیین نکردیم. مجدداً از لطف شما بی نهایت ممنونم.

خب یعنی اینکه شما 2 نوع مختلف دسته بندی براش انتخاب کردید یا نه دسته و زیر دسته قرار دادید؟

- داخل صفحه index.php داخل حلقه (Loop) یعنی از جایی که نوشته while ... تا پایانش که شرط رو تموم کرده ، اگر نمیدونید کجاست فایل index.php رو پیوست کنید تا توضیح بدم.

- خیر تمامی کد هایی که من دادم تنها اطلّاعاتی که خواستید رو نمایش میدن ، برای استایل دهیش باید از زبان CSS استفاده کنید که مثلاً:

.title-selector {color:#000;}

(این کد تنها یه مثاله)

اگر اطلّاعاتی راجع به برنامه نویسی ندارید اینکار یه مقدار مشکله ، میتونید در بخش خرید مطرح کنید تا دوستان براتون انجام بدن.

__

فقط یه توضیح کوتاه راجع به استایل دهیش ، شما باید تمامی عکس ها و متون رو به سمت راست float بدید و به نوشته ها display:block; بدید حالا رنگ نوشته های سمت چپ رو که میتونن داخل div باشن رو به #d3d3d3 تغییر بدید و رنگ نوشته های متغیر رو به #000 تغییر بدید.

همچنین برای ایجاد خط میتونید از border-top استفاده کنید.

موفّق باشید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درسته حق با شماست، این کار بسیار تخصصی و ضمناً قدری هم پیچیده است... البته توضیحات شما بسیار خوب و کامل هستند

اما دانش برنامه نویسی ما در این خصوص ناکافی و کم هست...

فکر کنم باید به توصیه تون گوش بدم. اما بابت توضیحاتی که دادید خیلی متشکرم.

پاینده باشید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sindots
      سلام
      یه کد میخوام که بتونم آخرین مطالب یک دسته بندی در پست تایپی خاص رو در هر جای وبسایت نمایش بدم
      پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
    • توسط ghasem47
      سلام به همه ی دوستان عزیز
      من در نظر دارم که یک وبسایت برای فروش فایل هایی مربوط به وب راه اندازی کنم .و قصد من این است که علاوه بر فروش فایل در سایت ، هاست و دامنه نیز بفروشم . و همچنین این هم مهمه که کاربر برای خرید هاست و یا دامین باید در وبسایت عضو بشه و بعد از خرید نیز بتونه اطلاعات هاست و تنظیمات هاست رو از حساب کاربریش در وبسایت من انجام بده.
      مانند این وبسایت : (سایت ساز زرین )   https://sitesazz.ir/
      اما تنها مشکل و مسئله در این جاست که من نمی دونم و بلد نیستم که باید چگونه این کار رو انجام بدم؟
      من قراره که وبسایت رو با وردپرس راه اندازی کنم ولی نمی دونم چطوری باید این امکان فروش هاست رو به وبسایت اضافه کنم و کاری کنم که در وبسایت بتونم هاست و دامنه هم بفروشم و به علاوه این مسئله هم هست که باید کاربرا بتونن از حساب کاربری داخل وبسایتشون به تنظیمات هاست و یا دامنشون دسترسی پیدا کنند.
      لطفاً منو راهنمایی کنید.
      با تشکر
    • توسط sydvza
      باسلام و درود.
      من مشکل دارم و مشکل من دیده نشدن دسته بندی هایم در نتایج جستجو گوگل هست.
      بلفرض مثال یکی از دسته بندیام که با کلیدواژه افزونه وردپرس سئو کردم متاسفانه حتی جز ده صفحه هم نیستم
      سایتم جهت انالیز
      https://dackeh.com
    • توسط iranibonsai
      درود، سایتی رو با وردپرس بالا آوردیم
      اما اکنون در صفحات داخلی سایت کد خطایی رو در بخش بالای مرورگر نشون میده که نتونستیم رفعش کنیم
      Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zahrefzo/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
      این خطا قبلا وجود نداشت، نفهمیدم به چه علتی بوجود آمده و تو اینترنت هم چیز خاصی راجعبه رفعش پیدا نکردم، ممنون میشم اعلام نظر بفرمایید
      آدرس سایت :
      http://minelbeautysalon.com//
    • توسط ali.akbar6531
      سلام و عرض ادب خدمت اساتید محترم.
      من یه قالب دانلود موزیک طراحی کردم که برای پست های ( موزیک + ویدئو ) 2 قالب متفاوت داره.
      لینک اسکرین شات :
      2 تا فایل (category-music.php) و (category-video.php) ساختم که طرح این 2 قالب پستُ داخلش ریختم.
      در فایل (category.php) هم شناسه دسته بندی موزیک و ویدئو رو نوشتم که : اگه پست موزیک بود، قالب موزیک نمایش داده بشه. همینطور برای ویدئو.
      اما مشکلی که دارم :
      وقتی از سایدبار ، دسته بندی موزیک و ویدئو رو انتخاب میکنم قالب بدرستی نمایش داده میشه. همینطور single-music .
      ولی وقتی صفحه اصلی سایت رو میارم، کل قالب بهم میخوره. از تمام این بخش ها ( هدر + سایدبار راست و چپ + فوتر ) 3 تا نمایش داده میشه. مثلاً : تابع هدر ( <?php get_header(); ?> ) که در فایلهای index + category-music + category-video هست، هر 3 در صفحه اول نمایش داده میشه.

لطفاً راهنماییم کنید، خیلی ممنون میشم.
      با احترام و تشکر