رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان ؛

میشه به من کمک کنید !

میخام ببینم میشه مثلا در یک سایت وردپرسی ، چند موضوع داشته باشی ( دانلود نرم افزار ، دانلود بازی ، دانلود موزیک ) . میشه یه کدی بنویسی که مثلا وختی یک مطلب در مورد دانلود موزیک در سایت میزاری ، بره به ساب دامین music.example.com ؟؟؟

آیا این کار ممکنه؟؟؟؟ خیلی درگیر این کارم!! اگه بشه خیلی خیلی حالم شاد میشه و کسی که به من این راه کار رو بگه ، تا عمر دارم دعاش میکنم!!

لطفا راهنمایی فرمایید.

با تشکر

لینک به ارسال

عکس ضمیمه شده را مشاهده کنید .

Document Root: را روی public_html (محلی که وردپرس نصب کرده اید ) قرار بدید .

post-10193-0-29495600-1433353342_thumb.p

لینک به ارسال

پیشنهاد من

میتونی برای هر موضوع یک دسته ی خاص در ودپرس درست کنی و از توی سی پنل هم یک ساب دامین برای دسته ی خاص بسازی و ساب دامین رو ریداکت کنی روی دسته ی خودت.اینجوری وقتی پست میزاری اولا میره توی دسته ی خودت و دوما هر کسی روی آدرس ساب دامینت کلیک میکنه ریداکت میشه روی دسته ای که خودت خواستی.

لینک به ارسال

سلام

می تونید از افزونه Subdomains استفاده کنید.

و همچنین این افزونه هم شاید بتونه کارتون رو راه بندازه :

https://wordpress.or...y-as-subdomain/

راه دومم اینه که با افزونه های شبکه، وردپرس رو تبدیل به سیستم وبلاگدهی کنید و از اون طریق اقدام کنید.

ویرایش شده توسط Milad123
لینک به ارسال
پیشنهاد من میتونی برای هر موضوع یک دسته ی خاص در ودپرس درست کنی و از توی سی پنل هم یک ساب دامین برای دسته ی خاص بسازی و ساب دامین رو ریداکت کنی روی دسته ی خودت.اینجوری وقتی پست میزاری اولا میره توی دسته ی خودت و دوما هر کسی روی آدرس ساب دامینت کلیک میکنه ریداکت میشه روی دسته ای که خودت خواستی.

با سلام؛

ممنون از راهنمایی تون ! ولی میتونید یکمی واضح تر بگید مثلا این کار ها رو چجوری انجام بدم؟؟

آخه من خیلی با وردپرس و هاست آشنایی ندارم.

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام؛

ممنون از راهنمایی تون ! ولی میتونید یکمی واضح تر بگید مثلا این کار ها رو چجوری انجام بدم؟؟

با تشکر

اینجوری که دوستمون گفتند کارتون راه نمی‌افته...

همین روشی که دوستمون آقا میلاد گفتند بهتره براتون...

راه دومم اینه که با افزونه های شبکه، وردپرس رو تبدیل به سیستم وبلاگدهی کنید و از اون طریق اقدام کنید.

اقا میلاد افزونه ای برای شبکه کردن وجود نداره... خود وردپرس میتونه شبکه شه...

لینک به ارسال

با سلام؛

با تشکر

به عنوان مثال شما یک دسته در وردپرس دارید به نام ورزشی و قصد دارید تمامی مطالب ورزشی خودتون رو در این دسته قرار بدید.ساب دامینی بسازید به نام sport.namedomain.com و این ساب دامین رو ریداکت کنید به روی دسته ی مورد نظر خودتون.

بعد از ریداکت هر کسی آدرس ساب دامین خودتون رو باز کنه میره خبرهای دسته ی ورزش رو نشون میده

ویرایش شده توسط ::AmiR::
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...