رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان قالب سایت رو دارم به ریسپانسیو میکنم.

حالا من میخوام در سایز مثلا 1500 px یا همون ویندوز مثلا بخش X نمایش داده بشه

اما حالا میخوام بخش X در سایز 980px نمایش داده نشه ، که به طور معمول display:none; رو در کلاس قرار میدیم.

خب حالا من میخوام همون بخش X در سایز 480px نمایش داده بشه .

چون بخش 980 غیر فعال هست در 480 نشون نمیشه ... حتی کلاس رو هم داخلش گذاشتم و بخش display:none; رو پاک کردم اما باز هم نمایش داده نشد.

display:run-in; رو هم تست کردم بازهم نمایش داده نشد.

دقیقا باید چه دستوری وارد کنم که نمایش داده بشه !؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام ، display:none مخالفی نداره ، برای مخفی کردن میتونید از visibility استفاده کنید که visible و hidden داره ، امّا اگر مجبور به استفاده از display هستید میتونید با استفاده از مرورگر تست کنید که کدوم از مقدار ها به کارتون میاد ، گاه ممکنه block یا شایدم inherit یا initial به کارتون بیاد ، شما از طریق inspect element مرورگر امتحان کنید بالآخره یکی از مقدار هاش به دردتون میخوره.

لینک به ارسال

بهترین مخالف تو مثالی که زدید

display:block;

است اگر بازم نمایش داده نشد کد زیر رو استفاده کنید

display: block !important;

لینک به ارسال

سلام ، display:none مخالفی نداره ، برای مخفی کردن میتونید از visibility استفاده کنید که visible و hidden داره ، امّا اگر مجبور به استفاده از display هستید میتونید با استفاده از مرورگر تست کنید که کدوم از مقدار ها به کارتون میاد ، گاه ممکنه block یا شایدم inherit یا initial به کارتون بیاد ، شما از طریق inspect element مرورگر امتحان کنید بالآخره یکی از مقدار هاش به دردتون میخوره.

بهترین مخالف تو مثالی که زدید

است اگر بازم نمایش داده نشد کد زیر رو استفاده کنید

display: block !important;

تشکر از همگی صحیحش این بود.

display: inherit;

لینک به ارسال

مخالفش این میشه

display: initial;

که البته مرورگرای قدیمی از initial پشتیبانی نمیکنن ، و برای رفع این مشکل میتونین قبلش block یا inline-block یا هر چیز دیگه ای بنا به نیازتون تعریف کنین که مرورگرای قدیمی هم به مشکل نخورن ، به عنوان مثال المنت شما باید inline-block باشه تو حالتی که از مخفی در میاد :

display: inline-block;
display: initial;

لینک به ارسال
تشکر از همگی صحیحش این بود. display: inherit;

بله همونطور که گفتم در جاهای مختلف ممکنه جواب های مختلف بگیرید.

یه توضیح کوتاه بدم حالا که تاپیک گرفت:

initial مقدار پیش فرض هست که البتّه همونطور که دوست عزیزمون امین گفت در بعضی از مرورگر ها از جمله اینترنت اکسپلورر پشتیبانی نمیشه

inherit مقدار تعیین شده در والد هست! یعنی اینکه اگر توی کد زیر به div شما block داده باشید یا رنگ red برچسب span هم همون مقدار رو میگیره.

<div>
<span>
</span>
</div>

در این کد div والد محسوب میشه و اگر بهش inherit بدید span هم اون مقدار رو از والد خودش میگیره

و امّا در مورد block مخالف none نیست ، البتّه بیشتر جاها به کار میاد ولی مشکلش اینکه اگر شما مقدار block رو بهش بدید در واقع دارین اون رو یه بلوکه حساب میکنین و به خط بعدی میره (دقیقاً مثل پاراگراف)

برای فهم بهتر میتونید به لینک زیر مراجعه کنید:

http://www.w3schools.com/cssref/playit.asp?filename=playcss_display&preval=block

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...