• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
    • Saeed Fard

نسخه جدید وردپرس پارسی رونمایی شد   05/09/96

در پنجمین سال فعالیت از وردپرس پارسی و بعد از ارائه خدمات و سرویس‌های متفاوت به جامعه وردپرس ، برآن شدیم که نسخه جدید سایت وردپرس‌پارسی را بر اساس نیازها و خدمات جدیدی که قرار است ارائه شود طراحی و رونمایی کنیم ، از این جهت امروز یک ورژن از نسخه جدید رونمایی شد. در ادامه به معرفی بخش‌های مختلف سایت می‌پردازیم.     در دوره فعالیت گروه وردپرس‌پارسی بیش از 13 افزونه مختلف به صورت رایگان از طرف گروه برای وردپرس نوشته و منتشر شد که در مجموع دارای 100هزار نصب فعال روی سایت‌های وردپرسی است و 500هزاربار از مخزن پلاگین‌های وردپرس دانلود شده‌اند. به همین دلیل قسمت اول وب‌سایت مختص معرفی افزونه‌های گروه وردپرس‌پارسی طراحی شده است که در آن لیستی کامل از افزونه‌ها به همراه توضیحات در اختیار کاربران است . روند تولید افزونه‌های رایگان در جهت توسعه و بومی‌سازی بیشتر وردپرس از طرف وردپرس پارسی ادامه دارد و بزودی افزونه‌های دیگری به آرشیو اضافه خواند شد.   گروه وردپرس‌پارسی که تا به این‌جا تمرکز بیشتر خود را روی پشتیبانی رایگان از وردپرس گذاشته بود تا مشکلات کاربران وردپرس فارسی را حل کند که حاصل این فعالیت 18 هزار کاربر در انجمن با 43 هزار موضوع و 255 هزار سوال جواب است، قرار است من بعد در عرصه آموزش وردپرس وارد شود و از تخصص اعزای گروه در این حوزه نیز استفاده کند تا مرجعی کامل، اصولی و درست برای آموزش وردپرس ایجاد شود. قسمت دوم وب‌سایت مربوط به مقالات و آموزش‌هایی است که روی وردپرس پارسی از طرف اعضای آن ارسال می‌شود.   در دنیای وردپرس اتفاقات مختلفی در حال روی دادن است که دانستن آن‌ها میتونه برای ما جالب و جذاب باشه، برگزاری وردکمپ‌ها، معرفی سرویس‌ها و خدمات جدید و ... که از جمله اخبار مهم در این حوزه می‌توان برگزاری اولین همایش وردپرس ایران در سال 93 و همایش‌های دیگر مربوط به وردپرس و معرفی سیاره وردپرس و همینطور خبر برگزاری میتاپ‌های وردپرسی در ایران اشاره کرد ، در قسمت آخر وب‌سایت به معرفی موارد این چنینی پرداخته می‌شود و همینطور گزارش‌های مرتب از فعالیت‌ها، میتاپ‌ها و رویدادهای وردپرسی در آن ارائه می‌شود .   در ادامه این فعالیت‌ها بزودی شاهد اخبار جدیدی از وردپرس‌پارسی خواهید بود. شما نیز به عنوان یکی از کاربران این جامعه وردپرسی می‌توانید ما را در توسعه هر چه بیشتر وردپرس یاری کنید. لینک مستقیم خبر : http://wp-parsi.com/wpparsi-new-version  
goldenflower

کسب درآمد از ترجمه قالب

13 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

میخواستم بدونم چطوری میشه در فضای نت کسب درآمد کرد بهترین راهش چیه؟

من به html &css مسلطم و با php خیلی کم آشنایی دارم به نظرتون با ترجمه قالب وردپرس میتونم چقدر درآمد داشته باشم؟ بهتره خودم سایت بزنم یا با سایت های شناخته شده تو وب همکاری کنم که مثلا 80 درصد سود رو میدن به مترجم؟

دوستان به نطرتون درآمد این کار مناسبه یا برم php مسلط بشم بزنم تو کار افزونه نویسی :D

هرکسی تجربه ای داره لطفا بگه :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مطمئن باشید کسانی که کار ترجمه انجام میدن هیچی بلد نیستن و میرن سراغ ترجمه

نمونش همین فروشگاه های وردپرس که جدیدن مد شده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

خب من هم که توانایی افزونه نویسی ندارم!! شما پیشنهاد بهتری دارید؟

حالا درآمدش چطوره :D ؟

منتظر نظرات سایر دوستان هم هستم :)

ویرایش شده در توسط goldenflower
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان دیگه نظری ندارند؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به شخصه منم در مورد درآمد برنامه نویسی خیلی سؤالات زیادی دارم! همونطور که میبینیم الآن همه دیگه دارن مسلّط میشن به برنامه نویسی در حدّ نیاز خودشون.

نه اینکه درآمد نداشته باشه ولی خب دست زیاد شده! از طرف دیگه چند تا برنامه نویس میشناسم که ساخت قالب براشون مثل آب خوردن بود ولی به خاطر مشکلات مالی از این کار برای همیشه خداحافطی کردن و به کار هایی مثل حتّی شاگرد مغازه بودن روی آوردن!

میدونم که برنامه نویسی در حدّ بالا درآمد میلیونی داره ولی خب توی ایران با این وضع کپی رایت و اینطور چیزا...

خلاصه اگر کسی درمورد درآمدش اطلّاعاتی داره مثلاً کار خودش یا دوستش برنامه نویسی هست بگه درآمد ماهیانه اش حدوداً چقدر هست...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به شخصه منم در مورد درآمد برنامه نویسی خیلی سؤالات زیادی دارم! همونطور که میبینیم الآن همه دیگه دارن مسلّط میشن به برنامه نویسی در حدّ نیاز خودشون.

نه اینکه درآمد نداشته باشه ولی خب دست زیاد شده! از طرف دیگه چند تا برنامه نویس میشناسم که ساخت قالب براشون مثل آب خوردن بود ولی به خاطر مشکلات مالی از این کار برای همیشه خداحافطی کردن و به کار هایی مثل حتّی شاگرد مغازه بودن روی آوردن!

میدونم که برنامه نویسی در حدّ بالا درآمد میلیونی داره ولی خب توی ایران با این وضع کپی رایت و اینطور چیزا...

خلاصه اگر کسی درمورد درآمدش اطلّاعاتی داره مثلاً کار خودش یا دوستش برنامه نویسی هست بگه درآمد ماهیانه اش حدوداً چقدر هست...

الحمدالله در 3 سال و اندی که فریلنسر بودم، درآمد بد نبوده (البته با نظرداشتن افرادی که افتخار دادن با من کار کنن و اخلاق‌ و صبر فوق‌العادشون). ولی درآمد این کار در ایران، اگه در حد مرگ کار کنید، شاید بتونه کفاف خورد و خوراکتون و امکانات اولیه زندگی رو بده (اگه بخواید از صفر شروع کنید).

پیشنهاد من این هست که به جای رفتن از همون راهی که الان دارن میرن، یه تفکر عمیق و جدی داشته باشید و ایده بدید و خودتون هم عملیش کنید (با برنامه نویسی یا هر چی). افراد زیادی رو میشناسم که به صرف یه ایده خوب و البته تلاش زیاد، در مرتبه بالایی قرار دارن و با درآمد همین کار، زندگی خودشون و همسر و بچه‌ها می‌گذرونن.

کار در اینترنت زیاد هست، به شرط اینکه یه ایده خوب هوادارش باشه.

موفق باشید.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیشنهاد من این هست که به جای رفتن از همون راهی که الان دارن میرن، یه تفکر عمیق و جدی داشته باشید و ایده بدید و خودتون هم عملیش کنید (با برنامه نویسی یا هر چی). افراد زیادی رو میشناسم که به صرف یه ایده خوب و البته تلاش زیاد، در مرتبه بالایی قرار دارن و با درآمد همین کار، زندگی خودشون و همسر و بچه‌ها می‌گذرونن.

من که هنوز بچه ندارم B) علتش هم اینه که هنوز ازدواج نکردم :D ولی اگه فعلا بتونم هزینه اینترنتم رو هم ازین راه دربیارم بد نیست :D من اون بالا شرایطم رو گفتم والآن موندم چیکار کنم ، از مهر سال دیگه میخوام برم دانشگاه احتمالا رشته مهندسی برق قبول بشم ، از یه طرف رشته ای که میخوام برم به طراحی وب ربطی نداره و از طرفی به طراحی وب علاقه دارم و دوست دارم پیگیری کنم ولی خب درآمدش هم برام مهمه چون باید برای حرفه ای شدن وقت بزارم ....

این وسط بعضیا اعتقادشون اینه که درآمد طراحی وب خوب نیست......

به نظرتون اگه php هم مسلط بشم و یه سایت بزنم و پروژه قبول کنم میتونم حدودا چقدر درآمد داشته باشم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرتون اگه php هم مسلط بشم و یه سایت بزنم و پروژه قبول کنم میتونم حدودا چقدر درآمد داشته باشم؟

میتونید از سایت پونیشا هم استفاده کنید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

بهتون میشنهاد میکنم به صورت حرفه ای با طراحی قالب وردپرس اشنا بشید

مدتی با تیم های طراحی کارکنید که هم تجربه کسب کنید و هم نمونه کار :blink:

بعدا هم خودتون طراحی اختصاصی انجام بدید و مشتری جذب کنید درامد خوبی داره من تضمین میکنم ;)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب حالا که تابستون نزدیکه برای من که محصلم بهترین فرصته که php یاد بگیرم و سطح مهارتم را بالا ببرم :) وقتی حرفه ای تر شدم یه سایت میزنم و پروژه برمیدارم......

ممنون از همه دوستان :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام،

ترجمه ی قالب اگر اصولی و تخصصی انجام بشه که خوب قاعدتاً بازار مناسب خودش رو ضمن تبلیغات خوب داره ولی از توانایی افزونه نویسی و پتانسیل سفارشاتش هم هرگز نمیشه گذشت. جداً دیدم که خیلیها حاضرند که یک قالب CMS رو به قیمت نسخه اروپاییش بخرند بشرطی که ویرایشگرش اصولی کار کرده باشه.

با توجه به اینکه ما از نظر ترجمه محتوایی سایتها فعالیت داشتیم و داریم، یک پیغام خصوصی هم براتون بمنظور همکاری ارسال کردم که شاید مناسب ببینید.

مؤفق باشید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام، ترجمه ی قالب اگر اصولی و تخصصی انجام بشه که خوب قاعدتاً بازار مناسب خودش رو ضمن تبلیغات خوب داره ولی از توانایی افزونه نویسی و پتانسیل سفارشاتش هم هرگز نمیشه گذشت. جداً دیدم که خیلیها حاضرند که یک قالب CMS رو به قیمت نسخه اروپاییش بخرند بشرطی که ویرایشگرش اصولی کار کرده باشه. با توجه به اینکه ما از نظر ترجمه محتوایی سایتها فعالیت داشتیم و داریم، یک پیغام خصوصی هم براتون بمنظور همکاری ارسال کردم که شاید مناسب ببینید. مؤفق باشید

اگر پیامتون رو برای منم بفرستین خوشحال میشم (صرفاً جهت محک خودم با بازار کار)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر پیامتون رو برای منم بفرستین خوشحال میشم (صرفاً جهت محک خودم با بازار کار)

خواهش میکنم؛ توضیحات مربوطه ارسال شد.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hosein6626
      سلام دوستان، 
      می خوام یه پلاگینی معرفی کنم که یه باکس مطالب مرتبط توی صفحه های single.php نشون میده (هر جایی که بخواین می تونین مثل یه ابزارک قرارش بدین) و مقاله هایی که از نظر متن و کلیدواژه های استفاده شده بهم ارتباط معنایی دارن رو به کاربرا پیشنهاد میده بخونن. خود همین باکس باعث میشه page per view و time on site افزایش پیدا کنه. از طرفی کیفیت محتوایی سایت رو تا حدی بالا میبره. 
      از نظر گرافیکی هرطوری بخواین می تونین اون باکس رو دیزاینش کنین. مثلا تعداد ریکامندیشن ها، اینکه بعد از پاراگراف چندم توی متن پست ها بیاد. اینکه کجای صفحه بیاد و اینکه thumbnailهاش چه شکلی باشن رو هم می تونین خودتون تنظیم کنین. باید بگم خروجی اون باکس ریسپانسیو هم هست و نگرانی دیوایس ها و اسکرین های مختلف رو ندارین.
      ازش می تونین درآمد کسب کنین. در واقع اگر خواسته باشین این ریکامندیشن ها از سایت های دیگه ای هم باشن به ازای هر یه بار کلیکی که کاربرای سایت شما انجام میدن مثل مدل کلیکی بهتون درآمد اختصاص داده میشه. با این تفاوت که ظاهر وبسایت تون به هیچ وجه تبلیغات زرد نخواهد داشت.
      بازم امکانات دیگه ای وجود داره. وقتی این پلاگین رو نصب کرده باشین می تونین آمار بازدید هر کدوم از پست ها رو هم ببینین. می تونین ببینین هر کدوم از پست هاتون چند بار دیده شده و چند بار روی ریکامندیشن های اون صفحه کلیک شده.
      ضمنا اگر دو یا چند تا وبسایت داشته باشین می تونین این وبسایت ها رو باهم شبکه کنین و از طریق ریکامندیشن هایی که میده ترافیک رو بین وبسایت هاتون تبادل کنین.
      این پلاگین رو از این آدرس می تونین دانلود کنین: https://wordpress.org/plugins/congoro-widget
      نمونه اون چیزی که در خروجی نمایش داده میشه رو پیوست کردم.

• توسط d-t.c
      با سلام.
      یکی از دوستان یک سایتی داشت قصد فروشش رو داشت تصمیم گرفتم کمکش کنم:

http://www.binrank.ir

این سایتشه برای بهبود رتبه و کسب درامد و این حرفاست.
      میگه انتقال میدم و هاست رو هم نمیدم
      قیمت هم گفته حدودای 150
      خودش میگه:
      اگر خریدار بود پ.خ بده بهش وصلش کنم
    • توسط ameen
      حتما و لطفآ این چند خط پایین را بخوانید :
      تا بحال شده که فایل هایی داشته باشی که هیچ جایی پیدا نمیشه ؟!
      یا شاید خودت هم نیازی به این فایل ها نداشته باشی ؟!
      ولی به نظرت این فایل ها ارزش دارن ! و میشه روشون قیمت گذاشت !
      و میشه فروختشون ؟! و دیگران هم از فایل شما استفاده کنند ؟
      پس به راحتی با فایل های موجود در کامپیوتر خودت کسب درآمد کن !!!
      با فایل هایی که یک گوشه تو کامپیوترت افتاده و خاک میخوره !
      ولی شاید یکی خیلی به همون فایل نیاز داره !
      و حاضره در قبالش هزینه کنه !!!
      پس همین حالا شروع کن
      "با بالاترین سود به فروشنده در بین سایت های مشابه"