رفتن به مطلب

کسب درآمد از ترجمه قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواستم بدونم چطوری میشه در فضای نت کسب درآمد کرد بهترین راهش چیه؟

من به html &css مسلطم و با php خیلی کم آشنایی دارم به نظرتون با ترجمه قالب وردپرس میتونم چقدر درآمد داشته باشم؟ بهتره خودم سایت بزنم یا با سایت های شناخته شده تو وب همکاری کنم که مثلا 80 درصد سود رو میدن به مترجم؟

دوستان به نطرتون درآمد این کار مناسبه یا برم php مسلط بشم بزنم تو کار افزونه نویسی :D

هرکسی تجربه ای داره لطفا بگه :)

لینک به ارسال

مطمئن باشید کسانی که کار ترجمه انجام میدن هیچی بلد نیستن و میرن سراغ ترجمه

نمونش همین فروشگاه های وردپرس که جدیدن مد شده

لینک به ارسال

خب من هم که توانایی افزونه نویسی ندارم!! شما پیشنهاد بهتری دارید؟

حالا درآمدش چطوره :D ؟

منتظر نظرات سایر دوستان هم هستم :)

ویرایش شده توسط goldenflower
لینک به ارسال

به شخصه منم در مورد درآمد برنامه نویسی خیلی سؤالات زیادی دارم! همونطور که میبینیم الآن همه دیگه دارن مسلّط میشن به برنامه نویسی در حدّ نیاز خودشون.

نه اینکه درآمد نداشته باشه ولی خب دست زیاد شده! از طرف دیگه چند تا برنامه نویس میشناسم که ساخت قالب براشون مثل آب خوردن بود ولی به خاطر مشکلات مالی از این کار برای همیشه خداحافطی کردن و به کار هایی مثل حتّی شاگرد مغازه بودن روی آوردن!

میدونم که برنامه نویسی در حدّ بالا درآمد میلیونی داره ولی خب توی ایران با این وضع کپی رایت و اینطور چیزا...

خلاصه اگر کسی درمورد درآمدش اطلّاعاتی داره مثلاً کار خودش یا دوستش برنامه نویسی هست بگه درآمد ماهیانه اش حدوداً چقدر هست...

لینک به ارسال

به شخصه منم در مورد درآمد برنامه نویسی خیلی سؤالات زیادی دارم! همونطور که میبینیم الآن همه دیگه دارن مسلّط میشن به برنامه نویسی در حدّ نیاز خودشون.

نه اینکه درآمد نداشته باشه ولی خب دست زیاد شده! از طرف دیگه چند تا برنامه نویس میشناسم که ساخت قالب براشون مثل آب خوردن بود ولی به خاطر مشکلات مالی از این کار برای همیشه خداحافطی کردن و به کار هایی مثل حتّی شاگرد مغازه بودن روی آوردن!

میدونم که برنامه نویسی در حدّ بالا درآمد میلیونی داره ولی خب توی ایران با این وضع کپی رایت و اینطور چیزا...

خلاصه اگر کسی درمورد درآمدش اطلّاعاتی داره مثلاً کار خودش یا دوستش برنامه نویسی هست بگه درآمد ماهیانه اش حدوداً چقدر هست...

الحمدالله در 3 سال و اندی که فریلنسر بودم، درآمد بد نبوده (البته با نظرداشتن افرادی که افتخار دادن با من کار کنن و اخلاق‌ و صبر فوق‌العادشون). ولی درآمد این کار در ایران، اگه در حد مرگ کار کنید، شاید بتونه کفاف خورد و خوراکتون و امکانات اولیه زندگی رو بده (اگه بخواید از صفر شروع کنید).

پیشنهاد من این هست که به جای رفتن از همون راهی که الان دارن میرن، یه تفکر عمیق و جدی داشته باشید و ایده بدید و خودتون هم عملیش کنید (با برنامه نویسی یا هر چی). افراد زیادی رو میشناسم که به صرف یه ایده خوب و البته تلاش زیاد، در مرتبه بالایی قرار دارن و با درآمد همین کار، زندگی خودشون و همسر و بچه‌ها می‌گذرونن.

کار در اینترنت زیاد هست، به شرط اینکه یه ایده خوب هوادارش باشه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

پیشنهاد من این هست که به جای رفتن از همون راهی که الان دارن میرن، یه تفکر عمیق و جدی داشته باشید و ایده بدید و خودتون هم عملیش کنید (با برنامه نویسی یا هر چی). افراد زیادی رو میشناسم که به صرف یه ایده خوب و البته تلاش زیاد، در مرتبه بالایی قرار دارن و با درآمد همین کار، زندگی خودشون و همسر و بچه‌ها می‌گذرونن.

من که هنوز بچه ندارم B) علتش هم اینه که هنوز ازدواج نکردم :D ولی اگه فعلا بتونم هزینه اینترنتم رو هم ازین راه دربیارم بد نیست :D من اون بالا شرایطم رو گفتم والآن موندم چیکار کنم ، از مهر سال دیگه میخوام برم دانشگاه احتمالا رشته مهندسی برق قبول بشم ، از یه طرف رشته ای که میخوام برم به طراحی وب ربطی نداره و از طرفی به طراحی وب علاقه دارم و دوست دارم پیگیری کنم ولی خب درآمدش هم برام مهمه چون باید برای حرفه ای شدن وقت بزارم ....

این وسط بعضیا اعتقادشون اینه که درآمد طراحی وب خوب نیست......

به نظرتون اگه php هم مسلط بشم و یه سایت بزنم و پروژه قبول کنم میتونم حدودا چقدر درآمد داشته باشم؟

لینک به ارسال

به نظرتون اگه php هم مسلط بشم و یه سایت بزنم و پروژه قبول کنم میتونم حدودا چقدر درآمد داشته باشم؟

میتونید از سایت پونیشا هم استفاده کنید.

لینک به ارسال

درود

بهتون میشنهاد میکنم به صورت حرفه ای با طراحی قالب وردپرس اشنا بشید

مدتی با تیم های طراحی کارکنید که هم تجربه کسب کنید و هم نمونه کار :blink:

بعدا هم خودتون طراحی اختصاصی انجام بدید و مشتری جذب کنید درامد خوبی داره من تضمین میکنم ;)

لینک به ارسال

خب حالا که تابستون نزدیکه برای من که محصلم بهترین فرصته که php یاد بگیرم و سطح مهارتم را بالا ببرم :) وقتی حرفه ای تر شدم یه سایت میزنم و پروژه برمیدارم......

ممنون از همه دوستان :)

لینک به ارسال

سلام،

ترجمه ی قالب اگر اصولی و تخصصی انجام بشه که خوب قاعدتاً بازار مناسب خودش رو ضمن تبلیغات خوب داره ولی از توانایی افزونه نویسی و پتانسیل سفارشاتش هم هرگز نمیشه گذشت. جداً دیدم که خیلیها حاضرند که یک قالب CMS رو به قیمت نسخه اروپاییش بخرند بشرطی که ویرایشگرش اصولی کار کرده باشه.

با توجه به اینکه ما از نظر ترجمه محتوایی سایتها فعالیت داشتیم و داریم، یک پیغام خصوصی هم براتون بمنظور همکاری ارسال کردم که شاید مناسب ببینید.

مؤفق باشید

لینک به ارسال
سلام، ترجمه ی قالب اگر اصولی و تخصصی انجام بشه که خوب قاعدتاً بازار مناسب خودش رو ضمن تبلیغات خوب داره ولی از توانایی افزونه نویسی و پتانسیل سفارشاتش هم هرگز نمیشه گذشت. جداً دیدم که خیلیها حاضرند که یک قالب CMS رو به قیمت نسخه اروپاییش بخرند بشرطی که ویرایشگرش اصولی کار کرده باشه. با توجه به اینکه ما از نظر ترجمه محتوایی سایتها فعالیت داشتیم و داریم، یک پیغام خصوصی هم براتون بمنظور همکاری ارسال کردم که شاید مناسب ببینید. مؤفق باشید

اگر پیامتون رو برای منم بفرستین خوشحال میشم (صرفاً جهت محک خودم با بازار کار)

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...