رفتن به مطلب

انتقال ورپرس به روت و تعویض دامنه

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان قبل از اینکه تاپیک بزنم جستجو کردم این مدلیش رو ندیدم , به نتایجی رسیدم گفتم باز مطمئن شم بعد اینکارو بکنم .

من میخوام کار زیر رو انجام بدم:

در حال حاضر یک دامنه دارم site.ir که با یک قالب html ساخته شده و توی اون یک پوشه هست با نام blog که با وردپرس هست و وبلاگ اون سایت هستش

حالا من همون دامنه رو با site.com خریدم ,

کاری که باید انجام بشه اینه که از اطلاعات کلی پسوند ir با com جابجا بشن یعنی پوشه blog و اون قالب html که تو روت هستش بیان رو دامنه com.

چون در آینده میخوام از دامنه ir. استفاده دیگه ای بکنم فقط میخوام که دامنه ثبت باشه و فعلا چیز خاصی نیاز ندارم

لینک به ارسال

سلام

محتویات پوشه public_html سایت اول رو زیپ کنید و به پوشه پابلیک اچ تی ام ال سایت دوم منتقل کنید و از حالت فشرده خارج کنید.

اگر هر دو سایت روی یک سرور هستند(یک بک آپ از دیتابیس جهت اطمینان بگیرید) به phpmyadmin برید و در جدول wp_option بگردید. در دو جا آدرس سایتتون موجوده؛ فقط کافیه اونا رو به آدرس سایت دوم تغییر بدید.

حالا باید سایت دوم به این دیتابیس منتقل بشه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...