رفتن به مطلب

کسب درآمد از بازار های بین الملل

mehdi...

پست های پیشنهاد شده

با سلام

میخواستم بدونم چطور میشه تو سایت themeforest ثبت نام کرد و قالب ها و کار هامون را به فروش برسونیم

از نظر حساب بین المللیش میگم

کسی تونستی این کار را انجام بده که تجربشو با ما در میون بزاره

من کار های خوبی دارم برای فروش تو این سایت ولی نمیدونم باید چیکار کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

با سلام

میخواستم بدونم چطور میشه تو سایت themeforest ثبت نام کرد و قالب ها و کار هامون را به فروش برسونیم

از نظر حساب بین المللیش میگم

کسی تونستی این کار را انجام بده که تجربشو با ما در میون بزاره

من کار های خوبی دارم برای فروش تو این سایت ولی نمیدونم باید چیکار کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

شما اول باید یه حساب بین‌المللی داشته باشی یا پی‌پال. بعد اون، برای ارسال یه تم، باید از کلی فیلترا و موانع بگذری، البته خوشبختانه هرمرحله که رد کنن، راهنمایی میکنن که باید چیکار کنی تا این مورد رفع شه.

شما قالبت، باید از Customizer فول ساپورت کنه، CSS3 و HTML5 باشه، فایل PSD همراهش باشه و functions.php داکیومنت‌شده داشته باشه و ریسپانسیو باشه.

البته موارد دیگه ای هم هست که شما وقتی قالبتون رو ارسال میکنید، بهتون اطلاع میدن.

موفق باشید.

لینک به ارسال

شما اول باید یه حساب بین‌المللی داشته باشی یا پی‌پال. بعد اون، برای ارسال یه تم، باید از کلی فیلترا و موانع بگذری، البته خوشبختانه هرمرحله که رد کنن، راهنمایی میکنن که باید چیکار کنی تا این مورد رفع شه.

شما قالبت، باید از Customizer فول ساپورت کنه، CSS3 و HTML5 باشه، فایل PSD همراهش باشه و functions.php داکیومنت‌شده داشته باشه و ریسپانسیو باشه.

البته موارد دیگه ای هم هست که شما وقتی قالبتون رو ارسال میکنید، بهتون اطلاع میدن.

موفق باشید.

قالبم فول کاستوم هست و همه موارد را داره

فقط مشکل حساب بین‌المللی هست چطور میتونم ایجاد کنم ؟ چطوری پی پال درست کنم و ...

کسی این کار را کرده ؟ میتونه راهنمایی کنه ؟

لینک به ارسال

سلام

حساب پی پال رو که راحت از تو سایتش می تونی باز کنی. ولی دلارش رو باید از واسطه ها بخری. اونا به حساب پی پال شما واریز می کنن.

لینک به ارسال

سلام

حساب پی پال رو که راحت از تو سایتش می تونی باز کنی. ولی دلارش رو باید از واسطه ها بخری. اونا به حساب پی پال شما واریز می کنن.

خوب برای درست کردن حساب پی پال باید یه سری اطلاعات بدی از شماره حساب بین المللی یا ... که اگه کسی هم پرداختی انجام داد بشه اخر ما که تو ایرانیم پول را یه جوری در بیاریم

من پرسیدم گفتن برو صرافی ها اونجا میتونی اطلاعات حساب اونا را بدی و از اونا بگیری که اون ها هم فکر کنم یه درصدی را برای خودشون برمیدارن درکل کسی تا حالا انجام داده این کار را

میتونه یه راهنمایی کامل کنه ؟ بگه چطور این کار را کرده ؟

لینک به ارسال

خوب برای درست کردن حساب پی پال باید یه سری اطلاعات بدی از شماره حساب بین المللی یا ... که اگه کسی هم پرداختی انجام داد بشه اخر ما که تو ایرانیم پول را یه جوری در بیاریم

من پرسیدم گفتن برو صرافی ها اونجا میتونی اطلاعات حساب اونا را بدی و از اونا بگیری که اون ها هم فکر کنم یه درصدی را برای خودشون برمیدارن درکل کسی تا حالا انجام داده این کار را

میتونه یه راهنمایی کامل کنه ؟ بگه چطور این کار را کرده ؟

بعضی سایتای ایرانی هم هستند که میتونند براتون حساب افتتاح کنند و دلارهاتون رو هم بخرند . شما با سرچ میتونید چند تا از این سایت ها رو پیدا کنید

لینک به ارسال

بعضی سایتای ایرانی هم هستند که میتونند براتون حساب افتتاح کنند و دلارهاتون رو هم بخرند . شما با سرچ میتونید چند تا از این سایت ها رو پیدا کنید

این بعضی سایت هارا میدونید چه سایت هایی هستند ؟

لینک به ارسال

ببین تو اول محصولت رو بذار اگه خوب فروش داشتی بعدش یه 250 هزار تومن بده به سایت payment24.ir برات حساب پی پال وری فای شده با آدرس امارات برات ردیف میکنه . یا اگرم نخواستی میتونی حساب همین payment24 رو توی مارکت وارد کنی . اینها پول رو میگیرن بعدش یه درصدی شو بر میدارن و معادل ریالیشو بهت میدن .

لینک به ارسال

با سلام و احترام در راستای تکمیل کردن حرف دوستان همه این ها درست ولی ایران تحریمه وقتی متوجه بشند که حساب پیپال شما برای ایرانه هر چقدر هم که توش پول داشته باشی مسدود میکنند همین طور سایت تم فارست وقتی بفهمه که از ایرانی هر چی فروخته باشی بلاک مشه و این فهمیدن از رو آی پی صورت میگیره

لینک به ارسال

قالبم فول کاستوم هست و همه موارد را داره

فقط مشکل حساب بین‌المللی هست چطور میتونم ایجاد کنم ؟ چطوری پی پال درست کنم و ...

کسی این کار را کرده ؟ میتونه راهنمایی کنه ؟

با سلام

دوست عزیز بذار صادقانه برات بگم که کار دست خودت ندی

ببین الگوریتمهای پی پل به قدری قدرتمندن که با تغییر آی پی و این داستانا به راحتی میفهمه و بلاکت میکنه

استفاده از پی پال برای اقرادی که تو ایران هستن ریسک بزرگی داره . و هر لحظه امکان بلاکش هست

حساب بانکی فقط یک آیتم برای verify سازی حساب و در صورتیکه آدرس - کد پستی - تلفن - ایمیل و بخصوص ویزا کارت یا مسترکارت لازمه

در حال حاضر خیلی از شرکتهای ایرانی فروش بین المللی دارن و پول در میآرن که با مبالغش سرت سوت میکشه, تو گوگل استور گرفته و فریلنسر تا پلاگین قالب و حتی خدمات

اما چیکار میکنن و بهترین روش چیه ؟ اینه که شما به یکی از افراد خوانوادت که در کشور دیگه ای زندگی میکنه بگی برات به اسم و آدرس خودش حساب پی پل باز کنه . که اغلب میترسن این کارو بکنن که یه وقت دولت بیاد ازشون مالیات بگیره و ....

شرکتایی هم که این کارو میکنن تو یه کشوری همین کارو میکنن . به صورت واست یا مستقیم شرکت تاسیس میکنن و حساب بانکی و پی پل و استفاده از ای پی اختصاصی هون کشوری که به پی پال معرفی شده با VPS

غیر این روش هر کی بهت هرچی گفت ریسک بزرگی داره . شما در اول کار فروشت پایینه اما وقتی به درآمدای بالا برسی ......

بنده که به شما دارم اینو میگم ادمین سایت http://www.Mastercards.ir هستم

لینک به ارسال

ممنون از بیشتر افراد

به گفته دوستانه عزیز هیچ نو راه خوبی که بتونیم ما تو این بازار کار کنیم نیست

ولی چرا الان تو پیام های خصوصی بنده بیشتر از 5 نفر پیام دادن که بنده این راه را بلدم و میتونیم با هم کار کنیم

بنده مشکلی با کار کردن با بقیه دوستان ندارم و کاملا استقبال کردم

ولی بنظرتون این که یکی این راه را بلد باشه و به اشتراک نزاره با دیگران یک برد براش محصوب میشه ؟

و این که مدیران انجمن نیز هیچ نو پاسخی ندادند کاش یکی یک مقاله مینوشت

یا حداقل اگه تو مبحث هایی که تو همایش که جدیدا داره برگزار میشه همین استفاده از بازار های جهانی بود

یا بچه های وردپرس فارسی یک تیم تشکیل میدادن و این کار را انجام میدادن و یک درصد به عنوان مالیات از اون فرد میگرفتند

و همه تم های خوب ما ایرانی ها روی سایت های جهانی منتشر میشد و هم حمایت از ما میشد هم برند ایرانی وردپرس فارسی بالا میرفت

درکل ممنون

انشالله فرهنگ ما هم پیشرفت کنه

( کاش برای مقالبه با این بازار های فروش قالب رایگان به مردم و ... که همیشه دقدقشو میکنید یکم به فکر حمایت ما بودید جا سرکوب کردن اون ها )

ببخشید سرتون را درد اوردم

یکم گله مند بودم

با تشکر

ویرایش شده توسط mehdi...
لینک به ارسال

این بعضی سایت هارا میدونید چه سایت هایی هستند ؟

دوست من ، میخواستم اسمی از این سایت ها نبرده باشم تا تبلیغی نشده باشهB)

Sent from my C5303 using Tapatalk

لینک به ارسال

با سلام

من باهاشون کار کردم تا جایی که بتونم تجربه شخصی خودمو در اختیارتون قرار میدم.

پس از عضویت تو سایت envato وارد هر کدوم از سایت های زیر مجموعه که بشید ( فرقی نمیکنه کدوم یکی activeden - themeforest یا ..) برای ارسال کار باید به 10 سوال جواب بدید البته الان نمیدونم تعداد سوالات تغییر کرده یا نه چون من 3 سال پیش عضو شدم.بعد از پاسخ دادن به این سوالات شما میتونید کار مورد نظر خودتون رو ارسال کنید البته لازمه بگم این سوالات کلی نیست یعنی اگر شما در سایت activeden به این سوالات پاسخ دادید اینطور نیست که میتونید در بقیه سایت های این مجموعه کار ارسال کنید پس باید به سوالات مربوط به هر سایت پاسخ بدید

بعد از این کار پیشنهاد میکنم بخش راهنما رو مطالعه کنید :

https://help.market.envato.com/hc/en-us

اما در مورد ارسال کار باید عرض کنم که اینطور نیست که سر هر مشکلی که کارتون داشت بیان براتون توضیح بدن که فلان بخش مشکل داره درستش کنید البته این حالت در صورتی رخ میده که کار شما رد بشه

که رد شدن کارها هم چند نوع است :

اولیش : Rejected است که یعنی کار کلا رد شده تو این حالت هیچ توضیحی در رابطه با مشکل نمیدن.

دومیش : Soft Rejected است که در این حالت کار شما به صورت پنهان تایید میشه و قابلیت ویراش برای شما فعال میشه در این حالت مشکل برای شما ذکر میشه تا بتونید اون رو ویرایش کنید.

البته اگه هم مشکل رو نگن با کمی صحبت با بخش پشتیبانی راهنماییتون میکنند.

اما در مورد سایت themeforest همونطور که در نظر اول همین تاپیک دوستمون گفتند قالب طراحی شده باید خیلی حرفه ای باشه البته حرفه نه در ظاهر بلکه در امکانات و کد نویسی

envato دنبال کار تکراری نیست بلکه دنبال ایده های جدید و نو است پس به راحتی هر کاری رو تایید نمیکنه من تا الان تو سایت themeforest موفق نشدم کاری قرار بدم چندتایی فرستادم اما تایید نشد چون با ظاهر کاری ندارم پس پیشنهاد میکنم در حال حاضر بیخیال قرار دادن کار وردپرس بشید چون به راحتی تایید نمیکنند پیشنهاد من اینه که اول کار رو به صورت HTML ارسال کنید چون درصد تایید شدنش خیلی بیشتره

اگر سوالی بود من در خدمتم

امیدوارم صحبتام براتون مفید بوده باشه

با احترام

ویرایش شده توسط graphicno
لینک به ارسال

با سلام

من باهاشون کار کردم تا جایی که بتونم تجربه شخصی خودمو در اختیارتون قرار میدم.

پس از عضویت تو سایت envato وارد هر کدوم از سایت های زیر مجموعه که بشید ( فرقی نمیکنه کدوم یکی activeden - themeforest یا ..) برای ارسال کار باید به 10 سوال جواب بدید البته الان نمیدونم تعداد سوالات تغییر کرده یا نه چون من 3 سال پیش عضو شدم.بعد از پاسخ دادن به این سوالات شما میتونید کار مورد نظر خودتون رو ارسال کنید البته لازمه بگم این سوالات کلی نیست یعنی اگر شما در سایت activeden به این سوالات پاسخ دادید اینطور نیست که میتونید در بقیه سایت های این مجموعه کار ارسال کنید پس باید به سوالات مربوط به هر سایت پاسخ بدید

بعد از این کار پیشنهاد میکنم بخش راهنما رو مطالعه کنید :

https://help.market.envato.com/hc/en-us

اما در مورد ارسال کار باید عرض کنم که اینطور نیست که سر هر مشکلی که کارتون داشت بیان براتون توضیح بدن که فلان بخش مشکل داره درستش کنید البته این حالت در صورتی رخ میده که کار شما رد بشه

که رد شدن کارها هم چند نوع است :

اولیش : Rejected است که یعنی کار کلا رد شده تو این حالت هیچ توضیحی در رابطه با مشکل نمیدن.

دومیش : Soft Rejected است که در این حالت کار شما به صورت پنهان تایید میشه و قابلیت ویراش برای شما فعال میشه در این حالت مشکل برای شما ذکر میشه تا بتونید اون رو ویرایش کنید.

البته اگه هم مشکل رو نگن با کمی صحبت با بخش پشتیبانی راهنماییتون میکنند.

اما در مورد سایت themeforest همونطور که در نظر اول همین تاپیک دوستمون گفتند قالب طراحی شده باید خیلی حرفه ای باشه البته حرفه نه در ظاهر بلکه در امکانات و کد نویسی

envato دنبال کار تکراری نیست بلکه دنبال ایده های جدید و نو است پس به راحتی هر کاری رو تایید نمیکنه من تا الان تو سایت themeforest موفق نشدم کاری قرار بدم چندتایی فرستادم اما تایید نشد چون با ظاهر کاری ندارم پس پیشنهاد میکنم در حال حاضر بیخیال قرار دادن کار وردپرس بشید چون به راحتی تایید نمیکنند پیشنهاد من اینه که اول کار رو به صورت HTML ارسال کنید چون درصد تایید شدنش خیلی بیشتره

اگر سوالی بود من در خدمتم

امیدوارم صحبتام براتون مفید بوده باشه

با احترام

ممنون از توضیحاتتون

این ها بیشتر بخش ارسال و ... بود

مشکل اصلی بخش درآمدش هست چطوری پولی که تو این سایت ها در میاریم را به ریال خودمون تبدیل کنیم و بیاد دستمون

لینک به ارسال

ممنون از توضیحاتتون

این ها بیشتر بخش ارسال و ... بود

مشکل اصلی بخش درآمدش هست چطوری پولی که تو این سایت ها در میاریم را به ریال خودمون تبدیل کنیم و بیاد دستمون

از این سایت استفاده کنید:

https://payment24.ir

درخواست بدید تا براتون نقد کنند..

بعد از درخواست یک ایمیل بهتون میدن که تو بخش درخواست وجه

themeforest اون ایمیل رو وارد میکنید سپس اونا مبلغ رو به حساب paypal ایمیل واریز میکنن بعدش این شرکت پول رو به ریال به حساب شما انتقال میده هیچ درصدی هم نمیگیره

لینک به ارسال

از این سایت استفاده کنید:

https://payment24.ir

درخواست بدید تا براتون نقد کنند..

بعد از درخواست یک ایمیل بهتون میدن که تو بخش درخواست وجه

themeforest اون ایمیل رو وارد میکنید سپس اونا مبلغ رو به حساب paypal ایمیل واریز میکنن بعدش این شرکت پول رو به ریال به حساب شما انتقال میده هیچ درصدی هم نمیگیره

احتمالش هست بلوک بشم ؟

یا نمیدونم بفهمند ایرانی هستم حساب را ببندند یا ... ؟

لینک به ارسال

خیر خود envato که با ایران مشکلی نداره در ضمن مدیر عاملش ی رگش ایرانی است.

شرکت payment24 هم که خیلی وقت است که این کار رو انجام میده اگر میخواستن بفهمن تا الان خبری میشد بعد این همه سال.

اینکه بعضی دوستان گفتن میفهمن من نمیتونم قبول کنم چون قرار نیست شما کاری با paypal داشته باشید تا بتونن از طریق ip یا هر چیز دیگه تشخیص بدن که ایرانی هستین این کار رو یک شرکت واسطه انجام میده که اگر هم این اتفاق بیوفته مشکل اوناست و اونا در صورت رخ دادن این اتفاق باید پول شما رو بدن

ویرایش شده توسط graphicno
لینک به ارسال

سلام بر همه

منم اطلاعات زیادی ندارم

ولی از تجربه بالا و پشت کار زیاد بچه های payment24 باخبرم

بنده مشورت با پشتیبانی این سایت رو دارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...