رفتن به مطلب

همکاری برای ارائه پوسته محرم

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان عزیز

همونطور که میدونید یکی از بزرگترین مشکلات برای کاربران فارسی وردپرس مخصوصا" سایت های مذهبی نبودن پوسته های متنوع در این موضوع هست خیلی خوبه که بتونیم با کمک هم این محدودیت رو از بین ببریم

چند روزی بیشتر تا ماه محرم نمونده یه پوسته به مناسبت این ماه حاضر کردیم که آخراش هست البته برای اینکه بتونم نمونه آنلاین رو حاضر کنم خیلی از قسمت هاش هنوز نیمه کاره مونده

اگه پیش نمایش پوسته رو از اینجا ببینید متوجه میشید که پوسته سربرگ (هدر) نداره یعنی خیلی تمایل داشتم برای پوسته سربرگی رو حاضر نکنم و در آخر تو انجمن مطرح کنم تا هر کسی دوست داشت و تو توانش بود یه هدر هدیه کنه برای پوسته ماه محرم تا در نهایت یه پوسته زیبا رو برای این ماه عزیز به کمک هم آماده کنیم البته از دوستانی که برای طراحی سربرگی که ارسال میکنن نام برده میشه و در صورت تمایلشون به سایت یا وبلاگشون لینک داده میشه برای خود من معنویت این کار مهم بود و اینکه با کمک هم تمومش کنیم ببخشید که وقتتونو گرفتم {گل}

اندازه هدر هم 950 در 250 هست خیلی بهتر میشه که برای پس زمینه از کد رنگ 1e1f19 که رنگ پس زمینه خود پوسته هست استفاده بشه و اینکه طوری باشه که عنوان و توضیح سایت باعث خراب شدن ظاهر هدر نشه اگه هم مشکل بود قسمت عنوان و توضیحات رو هیدن میکنیم

تنها نکته اینکه کیفیت سربرگ های ارسالی تو سطح بالایی باشه ممنون

لینک به ارسال

خیلی ببخشید ولی اصلا جالب نشده حتی زیبای خوده پوسته رو گزفته!

موفق باشیــــ :wub:

لینک به ارسال

جسارتا" سعید جان بچه ها درست میگن زیاد روی پوسته نشسته ولی من خودم به شخصه ازت یه دنیا ممنونم که وقت گذاشتی دوست خوبم انشالله این لطفت رو جبران کنم {گل}

تا الان یه چند تایی فرستاده شده امیدوارم دوستان لطف کنند و تنوع رو بیشتر کنند برای انتخاب کسانی که میخوان ماه محرم رو با این پوسته میزبان کاربرانشون باشن

59520800267336080990.jpg

لینک به ارسال

بنده هم یدونه طراحی کردم اگر قابل بدونید.

a9e5de95f737.jpg

لطف کنید بزارید جای هدر یه دونه عکس بگیرین ببینیم چطوری میشه.

جسارتا" سعید جان بچه ها درست میگن زیاد روی پوسته نشسته ولی من خودم به شخصه ازت یه دنیا ممنونم که وقت گذاشتی دوست خوبم انشالله این لطفت رو جبران کنم {گل}

تا الان یه چند تایی فرستاده شده امیدوارم دوستان لطف کنند و تنوع رو بیشتر کنند برای انتخاب کسانی که میخوان ماه محرم رو با این پوسته میزبان کاربرانشون باشن

59520800267336080990.jpg

سلام.

لطف کنید طرح من رو بزارید جای هدر یه دونه عکس بگیرین ببینیم چطوری میشه.

لینک به ارسال

95580202211160023799.png

یه مقدار جذابیتش بیشتر بشه بهتره مثلا" اون پرتو نور رو نگاه کن مستقیم قطع شده و پرتو ادامه نداره

لینک به ارسال

95580202211160023799.png

یه مقدار جذابیتش بیشتر بشه بهتره مثلا" اون پرتو نور رو نگاه کن مستقیم قطع شده و پرتو ادامه نداره

یعنی اون رو یکم محو تر کنم ؟

لینک به ارسال

با سلام

علی جان ممنون که وقت گذاشتی اما بسیار شلوغ شده !

قبلی بهتر بود همینطور طرح بسیار زیبای امیر

موفق باشیـــــــــ :wub:

لینک به ارسال

به نظر من هم همینطوره

اما در باره ی دوتا کاره علی آقا دومیش بهتره اولی دور یا ابا عبدالله افکت بدی افتاده

دورش چیزی بوده پاک کردی؟

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان و امیر عزیز ،

اینم یکی دیگه از 17 طرح من ،

دوستان ، سعی کنید زیاد طرحتونو شلوغ بکنید ، ساده تر ، و با جزئیات بیشتر باشه ، جذابتر می شه ،

البته جسارت نباشه ،

موفق باشید.../ ;)

65936344970455996296.jpg

ویرایش شده توسط KEYHAN
لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان و امیر عزیز ،

اینم یکی دیگه از 17 طرح من ،

دوستان ، سعی کنید زیاد طرحتونو شلوغ بکنید ، ساده تر ، و با جزئیات بیشتر باشه ، جذابتر می شه ،

البته جسارت نباشه ،

موفق باشید.../ ;)

65936344970455996296.jpg

ببخشیدها ولی طرح رو گفتین شلوغ بکنیم؟ یا ساده؟متوجه توضیحاتتون نشدم؟!!

لینک به ارسال

ببخشیدها ولی طرح رو گفتین شلوغ بکنیم؟ یا ساده؟متوجه توضیحاتتون نشدم؟!!

شرمنده ،

بعدا متوجه غلط املاییم شدم ، که دیگه نمی تونستم ویرایش کنم ،

و نخواستم پست اسپم بزنم ،

دوستان ، سعی نکنید زیاد طرحتونو شلوغ کنید ، ساده تر ، و با جزئیات بیشتر باشه ، جذابتر می شه ،

البته جسارت نباشه

این طرح آخری هم زیباست ،

فقط یه نکته اینکه : سعی کنید از کد رنگی که امیر جان تو پست اول گفتن برای بک گراند استفاده کنید ، تا بهتر روی قالب بشینه

1e1f19 #

;)

موفق باشید.../

ویرایش شده توسط KEYHAN
لینک به ارسال

سلام به دوستان عزیز

همونطور که میدونید یکی از بزرگترین مشکلات برای کاربران فارسی وردپرس مخصوصا" سایت های مذهبی نبودن پوسته های متنوع در این موضوع هست خیلی خوبه که بتونیم با کمک هم این محدودیت رو از بین ببریم

چند روزی بیشتر تا ماه محرم نمونده یه پوسته به مناسبت این ماه حاضر کردیم که آخراش هست البته برای اینکه بتونم نمونه آنلاین رو حاضر کنم خیلی از قسمت هاش هنوز نیمه کاره مونده

اگه پیش نمایش پوسته رو از اینجاببینید متوجه میشید که پوسته سربرگ (هدر) نداره یعنی خیلی تمایل داشتم برای پوسته سربرگی رو حاضر نکنم و در آخر تو انجمن مطرح کنم تا هر کسی دوست داشت و تو توانش بود یه هدر هدیه کنه برای پوسته ماه محرم تا در نهایت یه پوسته زیبا رو برای این ماه عزیز به کمک هم آماده کنیم البته از دوستانی که برای طراحی سربرگی که ارسال میکنن نام برده میشه و در صورت تمایلشون به سایت یا وبلاگشون لینک داده میشه برای خود من معنویت این کار مهم بود و اینکه با کمک هم تمومش کنیم ببخشید که وقتتونو گرفتم {گل}

اندازه هدر هم 950 در 250 هست خیلی بهتر میشه که برای پس زمینه از کد رنگ 1e1f19 که رنگ پس زمینه خود پوسته هست استفاده بشه و اینکه طوری باشه که عنوان و توضیح سایت باعث خراب شدن ظاهر هدر نشه اگه هم مشکل بود قسمت عنوان و توضیحات رو هیدن میکنیم

تنها نکته اینکه کیفیت سربرگ های ارسالی تو سطح بالایی باشه ممنون

به نظر من که پوسته شما قشنک نیست. رنگ سبز که خیلی مهمه توش اصلا به کار نرفته و خیلی سیاه شده که خواندن صفحات سیاه برای خواننده سخته. به جای حاشیه ها اگر حاشیه هایی که متن دار هستند قرار بدهید بهتر هست.

بهترین هیدر هم عکس کربلاست. حرمین شریفین .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...