رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید قبلا آقای فخار آموزشی رو برای ساخت دکمه پرینت از مطالب پست ها قرار داده بودند حالا هر چی میگردم نیست لطفا کسی بلده آموزش ساخت دکمه پرینت از مطالب رو نمی خوام از افزونه استفاده لطفا اگه غیر از افزونه راه حلی بلدین راهنمایی کنید. ممنون

لینک به ارسال

سلام ممنون ولی من می خوام فونت متن رو با یه فونت دیگه غیر اون فونتی که آقای فخار براش تعیین کردن،چاپ کنه فکر کنم قبلا یه پوشه ای با نام font هم مراه آموزش بود که تو قالب میذاشتیم و من فونت دلخواهم رو تو اون گذاشته بودم و از فایل print.php اون رو فراخوانی می کردم لطف کنید راهنماییم کنید من اگه بخوام نوشته هام با فونت کداک چاپ بشه باید چکار کنم؟

لینک به ارسال

سلام ممنون ولی من می خوام فونت متن رو با یه فونت دیگه غیر اون فونتی که آقای فخار براش تعیین کردن،چاپ کنه فکر کنم قبلا یه پوشه ای با نام font هم مراه آموزش بود که تو قالب میذاشتیم و من فونت دلخواهم رو تو اون گذاشته بودم و از فایل print.php اون رو فراخوانی می کردم لطف کنید راهنماییم کنید من اگه بخوام نوشته هام با فونت کداک چاپ بشه باید چکار کنم؟

میتونید در استایل این تغییرات رو به دلخواه ایجاد کنید ...

font-family:"B Yekan",Tahoma;

font-family:"Courier New", Courier, monospace;

لینک به ارسال

سلام ممنون رفقا من یه مشکل دیگه که دارم اینه که موقع چاپ پست ها همه نوشته ها رو پشت سر هم می چینه یعنی پاراگراف ها رو حذف میکنه می تونید ببینید ممنون مشم اگه یه کسی راهنماییم بکنه.

http://vadiossalam.ir/%D8%AF%D9%8E%DB%8C%D9%86-%D9%88%D8%A7%D9%85-%D9%82%D8%B1%D8%B6/

لینک به ارسال

سلام دوستان من نتونستم مشکل پرینت رو حل کنم یعنی وقتی پرینت می گیرم همه پاراگراف بندی ها رو حذف می کنه مطالب بدون پاراگراف پشت سر هم میان ممنون میشم راهنماییم کنید. می تونید ببینیدhttp://vadiossalam.i...r/دَین-وام-قرض/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...