vahidlb

افزونه ای شبیه انتخاب اول سایت پارسه

5 پست در این موضوع قرار دارد

ضمن سلام خدمت همه دوستان و اساتید، وقت بخیر.

دوستان اگر مشاهده کرده باشید، در سایت www.parseh.ac.ir در بالای صفحه، زیر منو، گزینه جالبی وجود داره.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

" من متقاضی انتخاب کنید "

کاربر با کلیک روی " انتخاب کنید" می تواند از گرینه های موجود یکی را برگزیند.

سپس بلافاصله گزینه دیگری ظاهر می شود: " در گروه انتخاب کنید "

مجدداً کاربر با کلیک روی " انتخاب کنید" می تواند از گرینه های موجود یکی را برگزیند.

دوباره بلافاصله گزینه دیگه ای باز میشه و با انتخاب اون گزینه صفحه مربوطه باز میشه.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

به نظر شما، با چه تکنیک یا افزونه، یا کد یا ماژولی میشه این کارو انجام داد؟!

اگه ممکنه راهنمایی فرمایید. ممنونم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

jQuery یا AngularJS

موفق باشید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همین طور که دوستم اقا احسان گفتم با جاوااسکریپت و یکی از فریم ورک هاش میشه این کاروکرد !

نحوه اش هم این کارو کرده که سه تا کلاس گذاشته که هر کلاس ی لیست داره که گزینه هاش هست ! تو مرحله اول فقط کلاس اولی نمایش داده میشه اون دو تا کلاس دیگه هیدن هست ! با انتخاب کردن یک گزینه گزینه بعدی از هیدن بودن در میاد !

فرم ساده ترش که بهتر بفمین ی همچین چیزی هست !

http://www.1stwebdesigner.com/create-multi-step-form-rhinoslider/

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

jQuery یا AngularJS

موفق باشید.

ممنون از راهنمایی تون. این دو عبارت، افزونه وردپرس هستند؟ یا تکنیک و زبان برنامه نویسی؟

چون حقیقتش آشنایی زیادی با برنامه نویسی ندارم، فکر کردم افزونه ای در این رابطه وجود داره.

همین طور که دوستم اقا احسان گفتم با جاوااسکریپت و یکی از فریم ورک هاش میشه این کاروکرد !

نحوه اش هم این کارو کرده که سه تا کلاس گذاشته که هر کلاس ی لیست داره که گزینه هاش هست ! تو مرحله اول فقط کلاس اولی نمایش داده میشه اون دو تا کلاس دیگه هیدن هست ! با انتخاب کردن یک گزینه گزینه بعدی از هیدن بودن در میاد !

فرم ساده ترش که بهتر بفمین ی همچین چیزی هست !

http://www.1stwebdes...rm-rhinoslider/

ممنونم از شما.

بله تقریباً همونه اما به یک فرم و شکل دیگه.

متشکرم ازتون.

اگر باز هم پیشنهاد دیگه ای داشتید، ممنون خواهم شد مجدداً بیان نمایید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان پوزش میخوام، آیا میشه کد نوشته شده با jquery (که آقای redplus گفتن) رو در یک پست وردپرس فراخوانی کرد؟

کسی از دوستان میتونه کمکمون کنه؟؟

خیلی ممنون میشم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط nnmmss
      سلام
      من كاملا در وردپرس تازه كار هستم. سايتي با پوسته RealNews طراحي شده. منوهايي دارم كه داراي منو و زير منو هستند. وقتي يك نوشته را به زير منو اختصاص ميدم بعد روي منو ميروم كليه نوشته هاي زير منو را هم نشان ميدهد. مثلا من به اين صورت است
      منو1
      زيرمنو 1-1
      زير منو1-2

من اگر روي زير منو 1-1 كليك كنم فقط نوشته هاي زير منو 1-1 را نشان ميده ولي وقتي روي منو1 كليك كنم تمام نوشته هاي منو1   ,    زيرمنو1-1 و زيرمنو1-2 را نشان ميدهد. چطور ميتوانم اين موضوع را تصحيح كنم كه با كليك كردن روي منو1 فقط نوشته مربوط به منو1 را نشان دهد
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، یک منوی خیلی جالب در وب سایت آنیاک learninweb.com هست که می خوام مشابه اون رو طراحی کنم. اما بعد از کلی تلاش نتونستم درستش کنم. لطفا اگه کسی از دوستان میدونن راهنمایی کنید.
      با سپاس و تشکر

• توسط mojtabajml
      سلام دوستان 
      سایتی دارم که اخیرا هر منویی که بهش اضافه میکنم هم عنوان صفحه رو توی منو میاره و هم محتوای صفحه! بخاطر همین کلا منو بهم میریزه. جالبه که واسه صفحاتی که قبلا توی منو بوده این مشکل نیست. کسی با این مشکل آشنا هست که بتونه راه حلی بهم بده؟
      متشکرم
    • توسط javadmezgi
      با سلام و احترام خدمت همه برنامه نویسان عزیز.
      سایتی که که من با قالب آماده راه اندازی کردم، زیر منو ها رو نمایش میده
      اما
      این زیر منو ها کنار هم چیده می شوند.
      لطفا سایت رو مشاهده کنید
      hb2018.ir

من میخوام که این زیر منو ها ، زیر هم قرار بگیرند نه کنار هم
      لطفا راهنمایی کنید
      با عرض پوزش با کد نویسی آشنایی ندارم. کد بخش mega meno رو از قسمت style.css  براتون در زیر آوردم.
      لطفا اگر نیاز به ویرایش داره راهنمایی کنید
      #top-menu{ -webkit-box-shadow: 1px 1px 7px rgba(0,0,0,.2); -moz-box-shadow: 1px 1px 7px rgba(0,0,0,.2); box-shadow: 1px 1px 7px rgba(0,0,0,.2); } .navbar, .dropdown-menu, .navbar .nav>li>a, .dropdown-menu>li>a, .nav{ font-size: 14px; } .navbar-brand { font-size: 15px; } .megamenu>li>a, .navbar .navbar-nav>li>a { padding-right: 5px; padding-left: 5px; } .megamenu .menu-item-description { text-indent: 20px; } .megamenu .submenu-link { margin-bottom: 5px; padding: 5px; } .megamenu .dropdown-menu { padding-top: 10px; } .megamenu .dropdown-menu * { z-index: 10000; -webkit-backface-visibility: hidden; /* fix for chrome white flash */ } .megamenu .dropdown-menu a.submenu-title-link:hover, .megamenu .dropdown-menu a.submenu-child-link:hover{ font-weight: bold; padding-right: 0; padding-left: 10px; } .dropdown-menu { -webkit-animation-fill-mode: both; animation-fill-mode: both; -webkit-animation-name: fadeIn; animation-name: fadeIn; -webkit-animation-duration: .5s; animation-duration: .5s; } .megamenu .dropdown { position: static !important; } .megamenu .dropdown-menu a, .megamenu .menu-item-description{ display: block; } .megamenu .dropdown-menu * { white-space: nowrap; } @media screen and ( min-width: 768px ) { .megamenu > li.dropdown:hover > ul.dropdown-menu, .megamenu .open > .dropdown-menu { left: auto; display: table; border-right: 2px solid red; max-width: 85%; } .megamenu .menu-col { display: table; } } @media screen and ( max-width: 768px ) { .megamenu .nav{ display: initial; } .megamenu .open > .dropdown-menu { display: block; } .megamen .dropdown-menu li { display: block; } } .navbar-right.megamenu .dropdown-menu { left: auto; right: 1; } #bottom-navbar-collapse{ text-align: center; } #bottom-navbar-collapse .navbar-nav{ display: inline-block; float: none; } #bottom-navbar-collapse .navbar-nav>.active>a { background-color: inherit; background-image: inherit; -webkit-box-shadow: inherit; box-shadow: inherit; }  
    • توسط rahmani.id.ir
      سلام
      با افزونه فونت ماندگار فونت بخش‌های مختلف رو تغییر دادم اما هر کاری کردم فونت منو تغییر نکرد.

لطفا راهنمایی بفرمایید