رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان یک مشکل اساسی که در طراحی ریسپانسیو پیدا کردم اینه که سایز های مورد تایید گوگل و یا همون سایز های رایج رو ندارم.

اگر کسی سایز های مورد تایید گوگل و یا سایز های استانداردی رو داره اینجا بذاره.

تشکر.

لینک به ارسال

میتونید سایزهایی که توی بوت استرپ استفاده شده رو استفاده کنید :

https://maxcdn.bootstrapcdn.com/bootstrap/3.3.4/css/bootstrap.css

لینک به ارسال

اگر منظورتون اینه که سایزی رو ریسپانسیو کنید که توی گوگل وبمستر تولز ارور ثبت نشه

باید بگم ربات موبایل گوگل یک آیفون 4 هست اگه برای سایز 320 در 480 ریسپانسیو کنید دیگه اروری نشون نمیده (شاید توی آپدیت های بعدی رزلوشن های بعدی هم اضاف بشه ولی فعلا همین رزلوشن هست)

پس برای پهنای 320 ریسپانسیو کنید و نتیجه رو با این ابزار ارزیابی کنید

https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/

اگه 100/100 تجربه کاربری ضد بعد از مدتی توی گوگل وبمستر تولز ارورها کم میشن

موفق باشید

لینک به ارسال

در این مسئله شما استاندارد اندازه ندارید شما با وسایلی که از سیستم شما استفاده می کنند طرف هستید، برای مثال مانیتورها،تلویزیون ها،پرینترها و پروجکشن ها ؛ حال شما باید به دنبال سایز های رایج این صفحات در بین مخاطبان خود باشید برای مثال در کاربران ایران بیشترین سایز مانیتور 768*1024 ، 768*1366 میباشد که شما می توانید برای این سایز های را با محدودیت های مدیا در CSS3 مقادیر مورد نیاز ایجاد نمایید.

برای مثال :

@media screen and (min-width:600px) and (max-width: 1024px){
p {
font-family: verdana, sans-serif;
font-size: 17px;
}
}

اگر منظورتون اینه که سایزی رو ریسپانسیو کنید که توی گوگل وبمستر تولز ارور ثبت نشه

باید بگم ربات موبایل گوگل یک آیفون 4 هست اگه برای سایز 320 در 480 ریسپانسیو کنید دیگه اروری نشون نمیده (شاید توی آپدیت های بعدی رزلوشن های بعدی هم اضاف بشه ولی فعلا همین رزلوشن هست)

https://developers.g...speed/insights/

موفق باشید

منظورم دقیقا این بود که سایز های رایج چنده ؟

سایز های رایج رو میخوام.... تبلت ، مینی تبلت ، و .... .

الان سایت بنده ریسانسیو شده .... فقط میخوام اطمینان پیدا کنم که از نظر مدیا اسکیرین مشکلی نداره و همه سایز هارو پشیبانی میکنه ....

من تا الان بر مبنای هر کدوم از این سایز ها کلاس هارو جداگانه تنظیم کردم.

1200

979

900

768

600

480

320

غیر از اینا باز هم سایزی هست ؟

لینک به ارسال

شما سعی کنید طوری طراحی کنید که با اکثر (در حالت ایده آل با همه دستگاه ها) سازگار بشه ... از دستگاه های محبوب شروع کنید

بعضی اوقات همین تعداد کافیه بعضی اوقات کافی نیست ... بستگی به موضوع و آمار بازدید و نوع دستگاه های بازدید کنندگان سایتتون داره

لینک به ارسال

https://developers.g...speed/insights/

موفق باشید

ببخشید...

برای من دکستاپ رو زده 72 و موبایل رو 67

این معنیش چیه ؟

خوبه ؟ بده ؟

+320 سایت رو طراحی نکردم و داخل نمایش گرش خراب اجرا شده بود.

لینک به ارسال

بخش User Experience مربط به ریسپانسیو هست

این بخش هایی که شما گفتید مربوط به سرعت سایت هست

لینک به ارسال

درود

شما وقتی در مرورگر فایرفاکس دکمه ترکیبی ctrl + shift + m را بزنید چند سایز اصلی براتون نمایش داده میشه

لینک به ارسال

/* Large desktop */
@media (min-width: 1200px) {

}

/* Portrait tablet to landscape and desktop */
@media (min-width: 768px) and (max-width: 979px) {

}

/* Landscape phone to portrait tablet */
@media (max-width: 767px) {

}

/* Landscape phones and down */
@media (max-width: 480px) {

}

لینک به ارسال

روش من به این صورت هست و همیشه هم جواب میگیرم .

شما اول افزودنی موزیلا فایرفاکس (addons) برای اندازه گرفتن پیکسل نصب کنید . منظورم ادانز MeasureIt در موزیلا هست .

حالا صفحه مرورگر اینترنتتون رو با موس بکشید و کوچک و کوچک تر کنید . هر موقع که سایت دارای بهم ریختگی و مشکل شد از طریق ادانز بالا پیکسل عرض کل صفحه رو اندازه بگیرید . یه چند پیکسل هم اضافه تر بگیرید بد نیست .

لینک به ارسال

درود

شما وقتی در مرورگر فایرفاکس دکمه ترکیبی ctrl + shift + m را بزنید چند سایز اصلی براتون نمایش داده میشه

ممنون. از سایز های این قسمت یادم نبود.

800 هم از این قسمت به لیست بنده اضافه شد :)

ممنون.

روش من به این صورت هست و همیشه هم جواب میگیرم .

شما اول افزودنی موزیلا فایرفاکس (addons) برای اندازه گرفتن پیکسل نصب کنید . منظورم ادانز MeasureIt در موزیلا هست .

حالا صفحه مرورگر اینترنتتون رو با موس بکشید و کوچک و کوچک تر کنید . هر موقع که سایت دارای بهم ریختگی و مشکل شد از طریق ادانز بالا پیکسل عرض کل صفحه رو اندازه بگیرید . یه چند پیکسل هم اضافه تر بگیرید بد نیست .

از این روش استفاده کردم.

اما چون سایت بنده یکم با بقیه سایت ها فرق داره این روش خیلی وقت میبرد و خیلی تعداد مدیا هارو زیاد میکرد در نتیجه سایت دیر بالا میومد....

دقیقا یک بار وقتمو گذاشتم و اینجوری اوکی کردم اما از نظر درستی این صحیح نیست و گوگل قبولش نداره....

لینک به ارسال

ممنون. از سایز های این قسمت یادم نبود.

800 هم از این قسمت به لیست بنده اضافه شد :)

ممنون.

از این روش استفاده کردم.

اما چون سایت بنده یکم با بقیه سایت ها فرق داره این روش خیلی وقت میبرد و خیلی تعداد مدیا هارو زیاد میکرد در نتیجه سایت دیر بالا میومد....

دقیقا یک بار وقتمو گذاشتم و اینجوری اوکی کردم اما از نظر درستی این صحیح نیست و گوگل قبولش نداره....

اینکه گوگل قبول نمیکنه ربطی به درست نبودن این روش نداره . برای اندازه ها تو دستگاه های مختلف نمیشه یه نسخه کلی پیچید ولی خب اگه مصر هستید کاری نداره یکی از این قالب های استاندارد رو دانلود کنید و ببینید اون از چه ابعادی استفاده کرده .

لینک به ارسال

بنده گفتم ربات گوگل فقط پهنای صفحه 320 رو بررسی میکنه چون رباتش از طریق یه ایفون 4 سایت ها رو خزش میکنه اگه میخواهید سایت رو گوگل قبول کنه بقول خودتون پهنای 320 رو درست کنید

لینک به ارسال

بنظرم اگر نسخه کامپیوتر با نسخه موبایل رو کاملا جدا میکردید کارتون راحت تر میشد !

که دیگر بخواید برای این همه سایزها تعریف کنید .

موفق باشید .

لینک به ارسال
  • 8 سال بعد...

سلام من به طور پیش فرض المنتور برای هر سه سایز ریسپانسیو رو انجام دادم اما یه نکته ای هس 

وقتی مثلا سایت روی مرورگر لب تاب بازه و من صفحه را کوچگتر می کنم بهم ریختگی پیش میاد باید چیکار کنم 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...