رفتن به مطلب

طراحی باکس اختصاصی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

یه سوال داشتم

اگر یه قالب جدید طراحی کنید و مثلا صفحه اول اون یه بخش متنی داشته باشید و بخواهید اون رو بصورت دلخواه از توی بخش مدیریت مقدار دهی کنید باید چی کارکنیم

لینک به ارسال

سلام

بستگی داره اون قسمت کجا باشه و با چه چیزی کنترل بشه. ولی می تونید در حالت کلی از قسمت ویرایش پوسته اقدام کنین ...

لینک به ارسال

یک کار دیگه هم اینه که شما یک برگه ایجاد کنید و محتویاتش رو توی باکس دلخواهتون نمایش بدید.

لینک به ارسال

ممنون

فرض کنید یه صفحه ساختم .من یه مربع تویصفحه اول دارم حالا میخوام مطالب اون صفحه توی این مربع نمایش داده بشه این روچجوری باید تنظیم کنم .یا برنامه نویسی کنم

لینک به ارسال

چندین راه دارید

یک راه اینه که اون مربع را به عنوان ابزارک به قالب معرفی کنید که از بخش ابزارک ها باید بهش مقدار بدید

می تونید یک کوئری برای یک دسته خاص تعریف کنید جایگزین متن مربع کنید ونمایش اون دسته را در حلقه ی اصلی منتفی کنید و در این صورت همیشه آخرین مطلبی را که برای اون دسته نوشتید در مربع خواهید دید

راه های دیگه ای مثل نمایش ifram هم هست ولی اول باید روشن کنید دقیقا چه چیزی مورد نیازتونه

هر روش به یک درد می خوره

لینک به ارسال

من میخوام یه متن ثابت رو بنویسم نه یه پست .که بنا به نظر مدیر مثلا توی مناسبت های مختلف تغییر کنه.یه چیزی شبیه پیام خوش امد گویی یا اطلاعیه ای در وسط صفحه اول

ویرایش شده توسط yaserjvani
لینک به ارسال

محلی که می خواهید یک لایه بسازید داخلش بنویسید

<?php if (!sidebar(3)): ?>
<?php endif ?>

به جای سه باید یا یک نام بنویسید و یا شماره آخرین سایدبار خود را ببینید و یکی بالاتر بزنید

و در

functions.php

کدی شبیه به

if (function_exists('register_sidebars')) {
register_sidebars(2, array(

را پیدا کنید و عدد (فرضا2) را به 3 زتغییر بدید

با اینکار یک ستون به صفحه ی ابزارک ها ی داشبورد شما اضافه می شه یک جعبه متن را با موس کشیده و در بگذارید و هرچه می خواهید نمایش داده شود توش بنویسید

لینک به ارسال

Parse error: syntax error, unexpected $end in C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-content hemes\2\functions.php on line 4

<?php
if (function_exists('register_sidebars')) {
register_sidebars(2, array())
?>

این کد رو مینویسم وقتی کد روتوی فانکشن مینویسم این ارور رومیده

لینک به ارسال

خوب ایراد قبلی برطرف شد وساید بار هم توی ادمین اضافه شدو لی حالا توی باکس که باید متن رد نشون بده کد خطای زیر رو نشون میده

Fatal error: Call to undefined function sidebar() in C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-content hemes\2\index.php on line 72

کدی که نوشتم هم اینه

</div>
<?php if (!sidebar('yaser')): ?>
<?php endif ?>

</div>

لینک به ارسال

تابعی به نام sidebar نداریم

<?php if ( is_active_sidebar( 'right-widget-area' ) ) : ?>

<?php dynamic_sidebar( 'right-widget-area' ); ?>
<?php else: ?>
// default menu
<?php endif; ?>

لینک به ارسال

با سلام مجدد کد درست شد البته کدهای بالا که دوستمون دادند یه خورده ایراد دارند که من اصلاحشدش رو میزارم

1-توی جایی که می خواهیم متن اضافه بشه این کد رواضافه می کنیم

<?php if ( !function_exists('dynamic_sidebar')
|| !dynamic_sidebar('text-mainpage-sidebare') ) : ?>
<?php endif; ?>

که عبارت text-mainpage-sidebareنام ساید بار ما است

و توی تابع فانکشن این کد رو اضافه می کنیم

<?php
if ( function_exists('register_sidebar') )
register_sidebar(array('name'=>'text-mainpage-sidebare',
'before_widget' => '',
'after_widget' => '',
'before_title' => '<h4>',
'after_title' => '</h4>',
));
?>

و می ریم توی ساید بار توی بخش ابزارک و یه باکس به ابزارکمون اضافه می کنیم و تمام.

دوستان این راه جواب داد ولی لطفا اگر راههای دیگه ای هم هست بگید که این تایپیک کامل تر بشه

ممنون از همه اساتید

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

با سلام یه مشکلی هست و اواینکه موقعی که می خوام ساید بار توی صفحه ای که خودم طراحی کردو و صفحه وردپرس نیست نشون داده بشه به مشکل می خورم و صفحه سفید سفید هست وچیزی نشون داده نمی شه.

به نظر شما مشکل از کجاست :blink:

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...