salarghauor

ادغام پاراگراف در پرینت از مطالب

16 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان سلام و خسته نباشید من از روشی که آقای فخار برای پرینت از مطالب قرار دادن استفاده می کنم اما موقع پرینت گرفتن پاراگراف ها ادغام میشه http://vadiossalam.i...r/دَین-وام-قرض/

یعنی متن ها رو پشت سر هم می چینه لطفا کسی می تونه کمک کنه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من با مرورگر کروم مشکلی نداشتم، هم‌چنین فایرفاکس. یعنی در هنگام پرینت پاراگراف‌ها ادغام میشن یا در قسمت Print Preview؟

موفق باشید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام من وقتی پرینت میگیرم هم تو پیش نمایش ادغام میکنه هم وقتی پرینت می گیرم یعنی پاراگراف بندی صفحه رو اعمال نمی کنه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بجای

echo $content;

بگذارید

echo wpautop($content);

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام استاد ممنون درست شد یه لطفه هم بکنید من چه جوری می تونم برا چاپ یه آیکون چاپ هم قرار بدم بغل همون چاپ مطلب ممنون میشم کمکم کنید .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آیکون که داره

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام استاد منظورم اینه که کنار چاپ مطلب یه آیکون پرینت نشون بده که این مورد حل شد ولی باز یه مشکل داره که موقع چاپ نه در پیش نمایش این جوری چاپ می کنه لطف کن اینو راهنمایی کن حل بشه ممنون از اینکه وقت میزارید.

post-8130-0-09644600-1433912820_thumb.pn

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تنظیمات چاپگرتون رو باید درست انجام بدید

این مورد از طرف تنظیمات سیستم شماست و جنبه عمومی نداره

print _ 1.pdf

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام استاد ممنون ولی من از چاپگر چاپ نگرفتم که تو فایل ضمیمه، پیش نمایش چاپ خود فایر فاکس هست البته موقع چاپ هم همین جور که تو پیش نمایش مرور گر نشون میده چاپ میشه در ضمن در مورد صفحه بندی هم که [ر هر صفحه کادر نمی اندازه جز در صفحه آخر ممنون میشم از سر بزرگواریتون لطف کنین .باز هم ممنون از محب شما استاد بزرگوار.

post-8130-0-80851600-1433918076_thumb.pn

post-8130-0-39540800-1433918884_thumb.pn

ویرایش شده در توسط salarghauor
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استاد معذرت می خوام میشه بگین چه طوری pdf ازش سیو کردین؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام از دوستان کسی می تونه لطف کنه کمکم کنه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام استاد خواهش می کنم یه نگاه به این پست بنداز لطفا راهنمایی کن هر چند خیلی زحمتتون دادم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

لطف کنید قوانین رو بخونید زمان انتظار برای پاسخگویی 24 ساعته نه دو ساعت!

تننظیمات چاپگر ربطی به مرورگر و کدهای سایت نداره دقبقا به کامپیوتر شما مربوط می شه فایلی که ضمیمه کردم نتیجه پرینت از سایت شماست و کاربران سایتتون اون پرینت رو می گیرند

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ممون استاد ببخشید. میشه یه لطف کنین بفرمایین چه جوری pdf سیو گرفتین؟ یه خواهش دیگه هم این که از کجا باید تنظیمات کامپیوتر رو درست کنم که من هم همین جوری که شما می بینید ببینم؟ ببخشید همه اینها از بابات اینه که مبتدی به پایینم شما به بزرگی خودت ببخش این همه اذیت شدی. ممنون.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پاسختون باز همونه که عرض شد وقتی من از سایتتون پرینت گرفتم و درست هم خروجی داده و خروجیش رو هم پیوست کردم ادامه دادن تایپیک به نظرم بی دلیله شما که خودت قرار نیست پرینت بگیری کاربر سایت باید پرینت بگیره که خروجیش همون فایل پی دی اف می شه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استاد ممنون من هیشه میگم درس دادن به یه بچه ابتدایی خیلی سخت تر از درس دادن به یه بچه دبیرستانی یا حتی دانشگاهیه و این خیلی ظرفیت و قدرت می خواد به هر حال ممنون.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط prooshe
      سلام خسته نباشید.
      من بدون فعالسازی ssl و نصب افزونه از قسمت تنظیمات وردپرسم آدرس سایتم را از http به https تغییر دادم الان دیگه نه سایتم بالا میاد نه دسترسی به مدیریتم دارم تا دوباره ویرایش کنم لطفا راهنمایی کنید؟
    • توسط samadionline
      سلام خدمت شما عزیزان
      چطوری میشه در وردپرس مثل جوملا برای کاربران گروه و سطوح دسترسی تعریف کرد؟
      و همچنین اینکه در جوملا در تنظیمات میشد صفحه آفلاین تعریف کرد و کاربران با لاگین کردن وارد صفحه اصلی سایت میشدند در وردپرس چطور میشه این کار رو انجام داد؟
      تشکر می کنم اگر کسی سر در میاره یه توضیح مختصر بده
    • توسط ashkan91
      با سلام و خسته نباشید
      دوستان کسی میدونه چطور میشه فیلد ایمیل رو از تو فرم تسویه حساب ووکامرس غیرضروری کرد؟ (بدون استفاده از افزونه) یکی از دوستان این لینک رو فرستادن اما نمیدونم کدام تکه کد از این صفحه را میبایست درون کدهای سایت قرار بدم که مشکل حل بشه؟
      https://docs.woocommerce.com/document/tutorial-customising-checkout-fields-using-actions-and-filters/#example-make-phone-number-not-required
    • توسط aiinaz
      سلام دوستان 
       برای فونت من از @font face استفاده کردم تا فونتی که لازم دارم اعمال بشه اما نمی دونم چرا هر دفعه که صفحه رفرش میشه برای چند ثانیه فونت تغییر میکنه؟!!!! از نظر ادرس دهی هم درست انجام دادم و بعضی از فونت ها کلا اعمال نمیشه با اینکه روی سیستمم دارم؟!!!
    • توسط seosec
      سلام دوستان وقت بخیر ما یک سایت داریم قبلا توسط یک نفر طراحی شده و دگ پشتیبانی نمیشه.میخاییم خودمان پشتیبانی را انجام بدیم قصد داریم افزونه ووکامرس از ساست ژاکت بخریم فقط نمیدوینم با قالب ما سازگار هست یا نه؟اسم قالب سایت هم نمیدونیم!! سایت ما در زمینه اموزش امنیت اطلاعات میباشد!کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟ ادرس سایت seosec.ir