رفتن به مطلب

ادغام پاراگراف در پرینت از مطالب

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام و خسته نباشید من از روشی که آقای فخار برای پرینت از مطالب قرار دادن استفاده می کنم اما موقع پرینت گرفتن پاراگراف ها ادغام میشه http://vadiossalam.i...r/دَین-وام-قرض/

یعنی متن ها رو پشت سر هم می چینه لطفا کسی می تونه کمک کنه؟

لینک به ارسال

من با مرورگر کروم مشکلی نداشتم، هم‌چنین فایرفاکس. یعنی در هنگام پرینت پاراگراف‌ها ادغام میشن یا در قسمت Print Preview؟

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام من وقتی پرینت میگیرم هم تو پیش نمایش ادغام میکنه هم وقتی پرینت می گیرم یعنی پاراگراف بندی صفحه رو اعمال نمی کنه.

لینک به ارسال

سلام استاد ممنون درست شد یه لطفه هم بکنید من چه جوری می تونم برا چاپ یه آیکون چاپ هم قرار بدم بغل همون چاپ مطلب ممنون میشم کمکم کنید .

لینک به ارسال

سلام استاد منظورم اینه که کنار چاپ مطلب یه آیکون پرینت نشون بده که این مورد حل شد ولی باز یه مشکل داره که موقع چاپ نه در پیش نمایش این جوری چاپ می کنه لطف کن اینو راهنمایی کن حل بشه ممنون از اینکه وقت میزارید.

post-8130-0-09644600-1433912820_thumb.pn

لینک به ارسال

تنظیمات چاپگرتون رو باید درست انجام بدید

این مورد از طرف تنظیمات سیستم شماست و جنبه عمومی نداره

print _ 1.pdf

لینک به ارسال

سلام استاد ممنون ولی من از چاپگر چاپ نگرفتم که تو فایل ضمیمه، پیش نمایش چاپ خود فایر فاکس هست البته موقع چاپ هم همین جور که تو پیش نمایش مرور گر نشون میده چاپ میشه در ضمن در مورد صفحه بندی هم که [ر هر صفحه کادر نمی اندازه جز در صفحه آخر ممنون میشم از سر بزرگواریتون لطف کنین .باز هم ممنون از محب شما استاد بزرگوار.

post-8130-0-80851600-1433918076_thumb.pn

post-8130-0-39540800-1433918884_thumb.pn

ویرایش شده توسط salarghauor
لینک به ارسال

سلام استاد خواهش می کنم یه نگاه به این پست بنداز لطفا راهنمایی کن هر چند خیلی زحمتتون دادم

لینک به ارسال

سلام

لطف کنید قوانین رو بخونید زمان انتظار برای پاسخگویی 24 ساعته نه دو ساعت!

تننظیمات چاپگر ربطی به مرورگر و کدهای سایت نداره دقبقا به کامپیوتر شما مربوط می شه فایلی که ضمیمه کردم نتیجه پرینت از سایت شماست و کاربران سایتتون اون پرینت رو می گیرند

لینک به ارسال

سلام ممون استاد ببخشید. میشه یه لطف کنین بفرمایین چه جوری pdf سیو گرفتین؟ یه خواهش دیگه هم این که از کجا باید تنظیمات کامپیوتر رو درست کنم که من هم همین جوری که شما می بینید ببینم؟ ببخشید همه اینها از بابات اینه که مبتدی به پایینم شما به بزرگی خودت ببخش این همه اذیت شدی. ممنون.

لینک به ارسال

پاسختون باز همونه که عرض شد وقتی من از سایتتون پرینت گرفتم و درست هم خروجی داده و خروجیش رو هم پیوست کردم ادامه دادن تایپیک به نظرم بی دلیله شما که خودت قرار نیست پرینت بگیری کاربر سایت باید پرینت بگیره که خروجیش همون فایل پی دی اف می شه

لینک به ارسال

استاد ممنون من هیشه میگم درس دادن به یه بچه ابتدایی خیلی سخت تر از درس دادن به یه بچه دبیرستانی یا حتی دانشگاهیه و این خیلی ظرفیت و قدرت می خواد به هر حال ممنون.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...