رفتن به مطلب

افزونه اشتراک گذاری اتوماتیک مطلب در گوگل پلاس

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام .

به دنبال افزئنه ای هستم که بصورت اتوماتیک ( بعد از انتشار پست ) ، پست رو درون صفحه ای که برای سایتم در گوگل پلاس ساختم ، به اشتراک بذاره .

در انجمن و سایت های مشابه جستجو کردم اما اکثر تاپیک ها افزونه هایی رو معرفی کردن که در حال حاظر یا وجود نداره و یا قابل استفاده نیست .

یک افزونه در این زمینه دیدم که اونم پولی هست و هزینه ی خیلی زیادی داره !

ممنون میشم راهنماییم کنید .

لینک به ارسال

افزونه های زیادی برای این کار هست من خودم همیشه با گوگل پلاس مشکل داشتم ولی فیس بوک و تویتتر و... را به راحتی انجام میدم

پیشنهاد میکنم از این افزونه استفاده کنید :

NextScripts: Social Networks Auto-Poster

آموزش انتشار در گوگل پلاس را نیز میتوانید از این لینک مشاهده کنید

کلیک کنید

لینک به ارسال

نیاز به افزونه نیست، میتونید از سایت hootsuite.com استفاده کنید . به غیر از گوگل پلاس امکان اضافه کردن سایر شبکه های اجتماعی هم داره. (پلن رایگان و محدود)

لینک به ارسال

افزونه های زیادی برای این کار هست من خودم همیشه با گوگل پلاس مشکل داشتم ولی فیس بوک و تویتتر و... را به راحتی انجام میدم

پیشنهاد میکنم از این افزونه استفاده کنید :

NextScripts: Social Networks Auto-Poster

آموزش انتشار در گوگل پلاس را نیز میتوانید از این لینک مشاهده کنید

کلیک کنید

ممنون از شما اما منظورم از افزونه های پولی خیلی گرون ، همین افزونه بود که حدود 99 دلار هزینه داره !

دنبال نسخه رایگان هستم .

نیاز به افزونه نیست، میتونید از سایت hootsuite.com استفاده کنید . به غیر از گوگل پلاس امکان اضافه کردن سایر شبکه های اجتماعی هم داره. (پلن رایگان و محدود)

ممنون از شما .

من اشتراک گذاری سایر شبکه های اجتماعی ( فیس بوک ، لینکدین ، بلاگر و ... ) رو دارم اما نیازم فقط گوگل پلاس هست فعلا !

لینک به ارسال

جواب شما را هم یافتم

برای گوگل پلاس از افزونه جت پک استفاده کنید

سلام

اتوماتیک اشتراک میذاره مطلب رو ؟

یعنی بعد از انتشار پست ، اونو توی گوگل پلاس منتشر میکنه ؟

لینک به ارسال

باسلام . افزونه جت پک فکر کنم مشکل فیلترینگ داشته باشه . آخه باید از طریق سایت وردپرس . کام فعال بشه که این سایت هم در حال حاضر فیلتره !!! البته فکر کنم و دقیق اطلاعی ندارم . ;)

لینک به ارسال

باسلام . افزونه جت پک فکر کنم مشکل فیلترینگ داشته باشه . آخه باید از طریق سایت وردپرس . کام فعال بشه که این سایت هم در حال حاضر فیلتره !!! البته فکر کنم و دقیق اطلاعی ندارم . ;)

سلام :)

درسته ، منم قبلا تستش کرده بودم و همین مشکل رو داشتم ( فیلترینگ ) !

لینک به ارسال

من همین الان دارم استفاده میکنم

برای راه اندازی از فیلترشکن استفاده کردم

پس از فعال کردن تنظیمات بدون استفاده از فیلترشکن مطالب را توی پیجم ارسال میکنه

میتونید بروید و مشاهده کنید :

https://google.com/+khabarsat

هنگام ارسال مطالب ار فیلتر شکن استفاده نمکینم

لینک به ارسال

من همین الان دارم استفاده میکنم

برای راه اندازی از فیلترشکن استفاده کردم

پس از فعال کردن تنظیمات بدون استفاده از فیلترشکن مطالب را توی پیجم ارسال میکنه

میتونید بروید و مشاهده کنید :

https://google.com/+khabarsat

هنگام ارسال مطالب ار فیلتر شکن استفاده نمکینم

می شه لطفا" بگید توی گوگل پلاس چطوری اون دکمه add to circle را تبدیل به follow کردید؟

لینک به ارسال

سلام به همگی عزیزان و همچنین استارتر عزیز .

ممنون از شما .

من اشتراک گذاری سایر شبکه های اجتماعی ( فیس بوک ، لینکدین ، بلاگر و ... ) رو دارم اما نیازم فقط گوگل پلاس هست فعلا !

آقای dodgy عزیز میشه بفرمایید اگه از افزونه ی " NextScripts: Social Networks Auto-Poster " برای انتشار در شبکه های اجتماعی استفاده نمی کنید ، از چه افزونه ای برای انتشار در فیسبوک و توییتر استفاده می کنید ؟ منم مشکلی مشابه شما دارم و ممنون میشم بفرمایید واسه اشتراک گذاری در فیسبوک و توییتر از چه افزونه ای استفاده می کنید ؟

ضمنا دوستان کسی راهکار و یا افزونه ای برای انتشار خودکار در اینستاگرام هم سراغ داره ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...