رفتن به مطلب

مشکل بیتیفیندر با سایت

Mohammad B2F

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان بنده آنتی ویروس اورجینال بیتیفیندر را دارم و همیشه با سایت من مشکل داره.

یا اسپم و یا ویروس شناسایی میکنه!

چه دلایلی میتونه باعثش بشه ؟

فکر میکنم این عمل باعث شده رتبه گوگل سایت نیز افت کنه .... (البته یکی از دلایل که الان دنبال اینم همشو حل کنم)

+ کاربران دیگه با آنتی ویروس های مختلف دیگه هم چنین مشکلی داشتند... اما تعدادی که علام کردند زیر 10 نفر بوده

(فکر نکنم کسی وقت بذاره و بیاد اعلام کنه که سایت من با آنتی ویروس مشکل داره)

آدرس سایت بنده که اگر نیاز بود سورسش برسی بشه.

www.bia2filtershekan61.com

+غیر از این عکس وقی برای اولین بار وارد میشی بازش نمیکنه ، باید خودم تاییدش کنم که این ویرویس نیست و فقط برای من باز میشه.

google_b.png

لینک به ارسال

سلام

آنتی ویروس شماس که باعث این مشکله

سایت شما بدون مشکل باز میشه و ظاهرا ویروسی هم نداره:

https://sitecheck.sucuri.net/results/bia2filtershekan61.com/

لینک به ارسال

بیتیفیندر

bitdefender total security

اولین باره دارم اسمشو میشنوم !

بهتره از آنتی ویروس های معروف مانند Nod32 استفاده کنید .

موفق باشید .

لینک به ارسال

هیچ وقت این اشتباه رو نکنید که غولی مثل بیتدفندر رو به نود32 که یه ریال هم ارزش نداره عوض کنید

ببینید پیامی که میده بخاطر چیه کدوم فایل از سایتتون رو مخرب حساب میکنه مشکل رو برطرف کنید تا راحت باز کنه

لینک به ارسال

هیچ وقت این اشتباه رو نکنید که غولی مثل بیتدفندر رو به نود32 که یه ریال هم ارزش نداره عوض کنید

ببینید پیامی که میده بخاطر چیه کدوم فایل از سایتتون رو مخرب حساب میکنه مشکل رو برطرف کنید تا راحت باز کنه

با توجه به عکسی که ارسال کردند 2 سایت با دامنه های مختلف ارور قرمز میدن !

به نظر بنده آنتی ویروس فقط Nod32 (البته اگر آپدیت باشه)

اسکرین شات رو هم که گرفتم هیچ مشکلی نداره و سایت بدون ویروس هست .

post-10193-0-70713300-1434228543_thumb.p

لینک به ارسال

بهتره بگید یک سایت با دو دامنه مختلف ...

بحث مقایسه انتی ویروس ها اینجا جاش نیست ...

باید از متنی که بیتدفندر موقع ورود به سایت میگه اسکرین شات بده تا بشه بررسی کرد ... (منتظر پاسخ استارتر هستم)

لینک به ارسال

:)) بابا یعنی جداً دارین بیتدیفندر رو با Nod32 مقایسه میکنین؟ :|

خب اینکه معلومه که بیتدیفندر از همه لحاظ برتری داره و مثل Nod32 اونم کرک ایران نیست که دم به دقیقه فایل های خودت رو بزنه پاک کنه :|

دوست عزیز همینطور که بست دیتا عزیز گفتن ارور های آنتی ویروس میتونه از خیلی چیزا باشه.

شایع ترینش اینکه سایت شما گزارش شده باشه به عنوان یه سایت مخرب.

استفاده از آنتی ویروس هایی مثل بیتدیفندر در ایران خیلی کم هست و اکثراًنمون (از جمله خودم) از آنتی ویروس هایی مثل Nod32 استفاده میکنیم و خوشبختانه مشکلی نداره سایت شما با این آنتی ویروس.

منتهی از دلایلی که من تا به حال برخوردم باهاش در مورد ارور آنتی ویروس ها یکی آدرس های طولانی و نامعقول بوده در اسکریپت ها (مثلاً فلان آنتی ویروس گیر میده که فلان فایل جاوا اسکریپت آدرس وارد شده بهش طولانی و بیشتر شبیه به کد های مخرب میمونه) یا گاه به گاه هم هست که سایت ها ریپورت میشن جهت اینکه دارن یه سری موارد غیرقانونی انجام میدن (توی سایت های بزرگ ایرانی زیاد دیده میشه که سایتی میاد و اکانت های Nod32 رو یا آپدیت آفلاین هاش رو میذاره و Nod32 هم اون رو بلاک میکنه) سایت های خیلی بزرگ توی ایران هستن که از این طریق ضربه دیدن به همین جهت هست که سایت های دانلود بزرگ معمولاً سمت کل کل با آنتی ویروس ها نمیرن.

(اینا یه سری توضیحات کلّی بود بازم باید ارور سایت شما رو دید تا گفت قضیه از چه قراره)

لینک به ارسال

اولین باره دارم اسمشو میشنوم !

بهتره از آنتی ویروس های معروف مانند Nod32 استفاده کنید .

موفق باشید .

دوست عزیز درسته نود 32 خیلی اسمش داخل ایران جا افتاده اما انتی ویروس بیتیفیندر بهترین آنتی ویروس سالهای 2012 تا 2014 شناخته شد میون تمام آنتی ویروس ها

و نود 32 که شما فرمودین بین 5 تا 8 مین آنتی ویروس برتر دنیا قرار داشت....

میتونید در اینترنت جستجو کنید در این باره

ممنون ، همنظر هستیم در این مورد....

لینک به ارسال

مشکل دوتا دامین و یا دوتا سایت مختلف نیست.

یک سایته که مدام دامینش ف میشه و مجبورم به رقمش اضاف کنم.

و همیشه روی سایت ایراد میگیره و با سایت های دیگه مشکلی نداره.

+ فکر میکنم مشکل از کد نویسی سایت باشه ، اما اطلاعات برنامه نویسی و امنیتیم بالا نیست که بتونم مشکل رو پیدا کنم.

لینک به ارسال

دوستان عذر خواهم ، به دلیل این که ویندوزم به مشکل خورد و ویندوز عوض کردم بیتیفیندر الان روی سیستم نصب نیست.

(دلیل اینکه از آخرین جوابم تا الان اینقدر فاصله زمانی افتاد هم همین بود)

بنده تا آخر شب مجدد بیتیفیندر رو نصب و آپدیت میکنم و اسکیرین میگیرم و قرار میدم. بازهم ممنون از دوستانی که پیگر این موضوع هستند.

لینک به ارسال

1.png

عکس بالا در جستجوی گوگل نشان داده میشود. و عکس پایین موقع ورود به سایت.

2.png

+ امکان داره که از فایل های فلش باشه ؟ از کد های iframe !

لینک به ارسال

AVC-SUMMERY2013-002-E.png

ببخشید ، لازم دونستم این مقایسه رو اینجا قرار بدم ، شاید شناخت دوستان نصبت به آنتی ویروس ها بیشتر بشه.

لینک به ارسال

پیشنهاد میدم از سایتتون بک آپ بگیرید و دانلود کنید و بک آپ رو اسکن کنید ببینید به کدوم فایل گیر میده

چون توی پیام داره میگه این سایت محتوای بد افزار یا ویروس داره ...

لینک به ارسال

همچنین میتونین از اسکنر های مختلف آنلاین استفاده کنید ، سایتتون رو با 5-6 تا اسکنر اسکن کنید ببینید کدومشون به کدوم یکی از فایل ها گیر میدن (توجّه کنید که به یه اسکنر اکتفا نکنید ، چون سایت شما با برخی از آنتی ویروس ها مشکل داره و با برخی نه پس باید چندین نوع اسکن آنلاین ویروس روش انجام بشه - صفحه اصلی هم فکر کنم کافی باشه)

لینک به ارسال

AVC-SUMMERY2013-002-E.png

ببخشید ، لازم دونستم این مقایسه رو اینجا قرار بدم ، شاید شناخت دوستان نصبت به آنتی ویروس ها بیشتر بشه.

رو این مقایسه ها زیاد حساب نکنید اینا زیاد معتبر نیست در واقع بسته به اینکه چقدر سر کیسه شل شه می تونه جابجا شه، همینکه آنتی ویروسی مثله Nod32 که به دلیل اینکه به هیچی گیر نمیده و کاربر رو خوشحال می کنه که هیچ ویروسی نداره تو رتبه سوم هست باید بفهمید. من تجربه کار با اکثرشون رو کم و بیش دارم. بیتدفندر خوبه ولی تو بخش آنلاین گیرهای عجیب و غریبی داره و باید خیلی روش وقت بزارید و برای مشکلات موجود راهکار پیدا کنید. اگر ایمنی کامل می خواید و همچنین می خواید دردسرهای کمتری به خصوص در زمینه دسترسی های آنلاین داشته باشید بهتره از کسپرسکی استفاده کنید. ضمنا این مشکل شما با تغییر آنتی ویروس حل نمیشه، چون کاربران دیگه دارن از بیتدفندر استفاده می کنند و باید مشکل سایتتون رو رفع کنید.

آنتی ویروس آنلاین بیتدفندر (ترافیک لایت) رو نصب کنید، گزارشهای کاملتری بهتون میده احتمالا.

لینک به ارسال

رو این مقایسه ها زیاد حساب نکنید اینا زیاد معتبر نیست در واقع بسته به اینکه چقدر سر کیسه شل شه می تونه جابجا شه، همینکه آنتی ویروسی مثله Nod32 که به دلیل اینکه به هیچی گیر نمیده و کاربر رو خوشحال می کنه که هیچ ویروسی نداره تو رتبه سوم هست باید بفهمید. من تجربه کار با اکثرشون رو کم و بیش دارم. بیتدفندر خوبه ولی تو بخش آنلاین گیرهای عجیب و غریبی داره و باید خیلی روش وقت بزارید و برای مشکلات موجود راهکار پیدا کنید. اگر ایمنی کامل می خواید و همچنین می خواید دردسرهای کمتری به خصوص در زمینه دسترسی های آنلاین داشته باشید بهتره از کسپرسکی استفاده کنید. ضمنا این مشکل شما با تغییر آنتی ویروس حل نمیشه، چون کاربران دیگه دارن از بیتدفندر استفاده می کنند و باید مشکل سایتتون رو رفع کنید.

آنتی ویروس آنلاین بیتدفندر (ترافیک لایت) رو نصب کنید، گزارشهای کاملتری بهتون میده احتمالا.

حرف شما صحیح ، اما این مقایسه برای سال 2013 هستش ... اون موقع فکر میکنم نود 32 جایگاه بهتری داشت در ضمینه آنتی ویروس .

+ آره این مشکل من تنها نیست ، روی سه سیستم ( دو لبتاب و یک pc ) که همین بیتیفیندر اورجینال نصب هستش از سایت ایراد میگیره.... برای همین دنبال رفع مشکل سایت میگردم.

+ عکسی که ضمیمه کردم دقیقا پیام ترافیک لایت هستش ... که پیشنهاد سایت رسمی بیتیفیندر بود برای نصب. و از سایت موزیلا برای فایرفاکس و از سایت گوگل برای کروم دانلود و نصب کردم و هر دو همین پیغام رو میده.

لینک به ارسال

حرف شما صحیح ، اما این مقایسه برای سال 2013 هستش ... اون موقع فکر میکنم نود 32 جایگاه بهتری داشت در ضمینه آنتی ویروس .

+ آره این مشکل من تنها نیست ، روی سه سیستم ( دو لبتاب و یک pc ) که همین بیتیفیندر اورجینال نصب هستش از سایت ایراد میگیره.... برای همین دنبال رفع مشکل سایت میگردم.

+ عکسی که ضمیمه کردم دقیقا پیام ترافیک لایت هستش ... که پیشنهاد سایت رسمی بیتیفیندر بود برای نصب. و از سایت موزیلا برای فایرفاکس و از سایت گوگل برای کروم دانلود و نصب کردم و هر دو همین پیغام رو میده.

Nod32 در حال حاضر روی یکی از سیستمهای من بالاجبار نصبه ولی در کل این برنامه از زمانی که من یادمه آنتی ویروس خوبی نبود و دلیل محبوبیتش اینه که زیاد کاربر رو سوال پیچ نمی کنه. البته الان مشکل شما انتخاب آنتی ویروس نیست و با پاک کردن صورت مسئله مشکلتون حل نمیشه. همانطور که دوستان گفتند سایت را دانلود و به صورت آفلاین با بیتدفندر چک کنیدش.

مشکلی که بیتدفندر در سایت شما تشخیص داده اینه:

This website contains malware that may harm your computer
This website contains elements classified as malware: software that can harm your computer or operate without your consent. Visiting a site that contains malware can infect your computer.

من احتمال میدم از قالبتون باشه، قالبتون رو برای چند ساعت عوض کنید و چک کنید ببینید درست میشه یا نه؟

لینک به ارسال

من نمیفهمم کجای این بحث ارتباطی به سوال استارتر تاپیک داره ؟؟

باید سورس دید تا بشه نتیجه بهتری گرفت

معمولا آنتی ویروس ها بر اساس عملکردها تصمیم میگیرند و اگر در قالب خروجی هنوز به صورت Encode شده باشند اخطار میدهند

اگر خروجی تز js استفاده کنه مربوط به یک سایتی باشد که قبلا report داده باشند این اخطار ظاهر میشود

اگر خروجی شما به صورتی باشد که یک فایل با نامی مشکل دار شبیه malware باشد خطا میگیرند و...

و بسیار از عوامل دیگه میتواند تاثیر داشته باشند

لینک به ارسال

همچنین میتونین از اسکنر های مختلف آنلاین استفاده کنید ، سایتتون رو با 5-6 تا اسکنر اسکن کنید ببینید کدومشون به کدوم یکی از فایل ها گیر میدن (توجّه کنید که به یه اسکنر اکتفا نکنید ، چون سایت شما با برخی از آنتی ویروس ها مشکل داره و با برخی نه پس باید چندین نوع اسکن آنلاین ویروس روش انجام بشه - صفحه اصلی هم فکر کنم کافی باشه)

میشه لطفا آدرس چندتا از این اسکنر هارو بدید ؟ ممنون

لینک به ارسال

سلام

دوستان من سایت رو داخل گوگل مستر هم ثبت کردم

اما بعد از چند روز پیغامی بهم داد...

Some critical malware detected.

این یعنی این که نرم افزار های که برای دانلود داخل سایت قرار دادم مخرب هستند درسته ؟

لینک به ارسال

جالبه که نتیجه اسکن توسط چندین انتیویروس نشان از پاک بودن سایتتون میده:

https://www.virustotal.com/en/url/8331c51d88ede6efee51566f7df6f50975c5bcd40eccb491020e4fea38eaff84/analysis/1435148157/

لینک به ارسال

جالبه که نتیجه اسکن توسط چندین انتیویروس نشان از پاک بودن سایتتون میده:

https://www.virustotal.com/en/url/8331c51d88ede6efee51566f7df6f50975c5bcd40eccb491020e4fea38eaff84/analysis/1435148157/

اره دقیقا ، اما بیتیفیندر و گوگل بد جور از سایت ایراد میگیرن و باعث شده از عید به اینطرف آمار ورودی سایت از گوگل به شدت افت کنه با اینکه تمام الگوریتم هارو رعایت کردم و مشکلی در سئو سایت وجود نداره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...