رفتن به مطلب

اتصال هاست دانلود به شبکه

muhammad

پست های پیشنهاد شده

با سلام

آیا امکان اتصال هاست دانلود به وردپرس شبکه هست؟ برای وردپرس معمولی یک افزونه وجود داره

اما در مورد وردپرس شبکه نمیدونم

و یک سوال دیگه

اگه امان اتصال باشه فایل آپلود شده توسط کاربرا به هاست دانلود انتقال میکند؟

لینک به ارسال

سلام ، دقیقاً برای چکاری میخواین؟

افزونه HackLog Remote Attachment از هاست دانلود برای وردپرس شبکه هم پشتیبانی میکنه ، اگر از این افزونه استفاده کنید تفاوتی بین شبکه و معمولی نیست ، کلاً این افزونه برعکس افزونه های دیگه که یه سری تنظیمات هم داشتن و دارن برای کار های مختلف تنها کاری که میکنه هاست رو وصل میکنه بدون هیچ تنظیمات اضافی.

البتّه توی اینکار خب همیشه یه سری مشکلات هست و وصل کردن فقط از روی اجبار هزینه ها هست و بهتره که وصل نشه.

لینک به ارسال

با تشکر

افزونه بخوبی کار کرد

اما چند تا مشکل داره

اولیش که زیاد مهم نیست این هست عکس نمایش داده نمیشن ولی آپلود میشن

و اما مهمتر از همه

من از وردپرس شبکه برای وبلاگ دهی استفاده میکنم و مشکل این هست که باید برای هر وبلاگ رو تنظیم کنم

لینک به ارسال

راجع به مشکل اوّل اگر تنظیمات درست انجام بشه تصاویر نمایش داده میشه (خودم از این افزونه استفاده میکنم)

راجع به مشکل دوم اطلّاعاتی راجع بهش ندارم ، اگر دوستان اطلّاعاتی دارند کمک کنند لطفاً.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...