• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

   اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

   لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
Morteza

افتتاح "بخش آموزش" در انجمن وردپرس پارسی

3 پست در این موضوع قرار دارد

درود خدمت همه دوستان انجمن

همونطور که طی این چند روز متوجه شدید بخش جدیدی به انجمن اضافه شده به نام "بخش آموزش"

ما قبل از این انجمنی به همین نام داشتیم که در اون آموزش های مرتبط با وردپرس ارائه میشد. اما بنا به دلایلی بخش آموزش از حالت انجمنی خارج و به بخش جدید منتقل شد.

اما تا راه اندازی 100% بخش آموزش هنوز کمی کار باقیمونده. مثل ترجمه چند عبارت و همچنین تغییرات جزئی در پوسته بخش.

همچنین بعد از انتقال فایلهای پیوستی از کار افتادن و باید فایلهای در جای جدیدی آپلود بشن (که به احتمال زیاد در محیطی خارج انجمن تعبیه خواهد شد)

بزودی بخش آماده کار شده و در سایت اطلاع خواهد شد.

با تشکر

46

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

سلام، بسیار عالی.

خسته نباشی مرتضی جان.

16

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

بخش آموزش انجمن بصورت 100% آماده کار شده و دوستان عزیز از این به بعد تمامی آموزش های خودشون رو میتونن در این بخش ارسال کنن.

بخش آموزش در انجمن که قبلا بصورت تاپیک و انجمن های جدا بوده کلا از رده خارج و این بخش بصورت مجزا به انجمن اضافه شده.

جهت ارسال آموزش هم میتونید به بخش وارد شده و از دکمه ارسال آموزش استفاده کنید و هم میتونید یکی از پست های مفید در انجمن که حالت آموزشی داره رو انتخاب و با زدن دکمه ایجاد آموزش اون پست رو پس از ویرایش به بخش آموزشی منتقل کنید.

فقط توجه کنید که با زدن دکمه ایجاد آموزش، اون پست به نام شما در بخش آموزشی ارسال میشه.

اگر سوالی بود یا مشکلی داشتید میتونید در انجمن بحث آزاد مطرح کنید.

20

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست