• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

   کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
   بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
   بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
Morteza

افتتاح "بخش آموزش" در انجمن وردپرس پارسی

3 پست در این موضوع قرار دارد

درود خدمت همه دوستان انجمن

همونطور که طی این چند روز متوجه شدید بخش جدیدی به انجمن اضافه شده به نام "بخش آموزش"

ما قبل از این انجمنی به همین نام داشتیم که در اون آموزش های مرتبط با وردپرس ارائه میشد. اما بنا به دلایلی بخش آموزش از حالت انجمنی خارج و به بخش جدید منتقل شد.

اما تا راه اندازی 100% بخش آموزش هنوز کمی کار باقیمونده. مثل ترجمه چند عبارت و همچنین تغییرات جزئی در پوسته بخش.

همچنین بعد از انتقال فایلهای پیوستی از کار افتادن و باید فایلهای در جای جدیدی آپلود بشن (که به احتمال زیاد در محیطی خارج انجمن تعبیه خواهد شد)

بزودی بخش آماده کار شده و در سایت اطلاع خواهد شد.

با تشکر

46

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

سلام، بسیار عالی.

خسته نباشی مرتضی جان.

16

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

بخش آموزش انجمن بصورت 100% آماده کار شده و دوستان عزیز از این به بعد تمامی آموزش های خودشون رو میتونن در این بخش ارسال کنن.

بخش آموزش در انجمن که قبلا بصورت تاپیک و انجمن های جدا بوده کلا از رده خارج و این بخش بصورت مجزا به انجمن اضافه شده.

جهت ارسال آموزش هم میتونید به بخش وارد شده و از دکمه ارسال آموزش استفاده کنید و هم میتونید یکی از پست های مفید در انجمن که حالت آموزشی داره رو انتخاب و با زدن دکمه ایجاد آموزش اون پست رو پس از ویرایش به بخش آموزشی منتقل کنید.

فقط توجه کنید که با زدن دکمه ایجاد آموزش، اون پست به نام شما در بخش آموزشی ارسال میشه.

اگر سوالی بود یا مشکلی داشتید میتونید در انجمن بحث آزاد مطرح کنید.

20

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست