رفتن به مطلب

نمایش نام دسته

پست های پیشنهاد شده

سلام

من توی سایتم میخوام وقتی روی کاربر روی دسته ای کلیک کرد توی صفحه ای جدید تمام پست های اون دسته رو نشون میده

بعد حالا علاوه بر این من توی اون صفحه یه قسمت میخوام عنوان اون دسته ای که داره مطالبش رو نشون میده رو بنویسم

چجوری میتونم؟

لینک به ارسال

سلام

من توی سایتم میخوام وقتی روی کاربر روی دسته ای کلیک کرد توی صفحه ای جدید تمام پست های اون دسته رو نشون میده

بعد حالا علاوه بر این من توی اون صفحه یه قسمت میخوام عنوان اون دسته ای که داره مطالبش رو نشون میده رو بنویسم

چجوری میتونم؟

منظورتون این هست که عنوان دسته بندی هر مطلب رو مشخص کنید ؟

پیامتون رو واضح ارسال نکرده اید !

موفق باشید .

لینک به ارسال

مثلا شما سایت بیتوته رو در نظر بگیرید که چندین بخش داره توی صفحه اصلیش

به عنوان مثال تازه های سلامت ، تازه های سرگرمی و ... بعد یه گزینه هم داره کنارشون به نام بیشتر که وقتی کلیک میشه صفحه جدیدی باز میشه که تمام مطالب اون دسته رو نشون میده

منم میخوام همینکار رو انجام بدم + اینکه توی اون صفحه که مطالب اون دسته رو داره نشون میده زیر هدرش نام اون دسته رو هم بنویسه

لینک به ارسال

صفحه ای به نام archive.php باید بسازید. داخلش حلقه معمولی پست (مثل فایل single.php) بنویسید کافیه و صفحه آرشیو شما آماده استفاده هست. داخل قسمت دسته ها، هر دسته گزینه ای به نام نمایش داره که می تونین کلیک کنید و لینک صفحه آرشیو اون دسته رو ببینید.

موفق باشید

لینک به ارسال

مرسی اوکی شد

اما مشکل دیگه ای که هست اینه که من میخوام توی اون صفحه اسم اون دسته رو هم نشون بدم

چی باید بکنم؟

من خودم اومدم با استفاده از the_Category اینکارو کردم اما مشکلی که به وجود اومد این بود که به تعداد پست ها نام دسته نشون داده میشد :(

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...