دکتر مهندس

نیازمند طراح قالب برای ریسپانسیو سازی

3 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

میخواهیم سایت http://medplant.ir رو ریسپانسیو کنیم و برای دو حالت مختلف 1- تبلت و گوشیهای بزرگ و 2- گوشی قالب ریسپانسیو طراحی کنیم.

هرکس از دوستان آمادگی و بخصوص نمونه کار داره لطفا یا اینجا پیام بذاره یا به من پیام خصوصی همراه با نمونه کار و شماره موبایل و علی الخصوص قیمت بده تا باهاش تماس بگیرم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رسپانسیو کردن قالب شما به مراتب سخت تر و پر هزینه تر از طراحی کل قالبه با این وجود اگه مصممید از همین قالب برای تپلت و گوشی استفاده کنید پیام خصوصی بدید ولی پیشنهاد من استفاده از افزونه های تغییر قالب برای موبایله

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مدیران محترم زحمت کار رو آقای مهندس فخار قبول کردند لطفا این تاپیک رو ببندید. با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط jistili1
      سلام دوستان.من اومدم به قول خودم سایتم رو با استفاده از دستور های media query در css ریسپانسیو کردم.سایتم اینه:namavaz.ir.اومدم برای سایز های مختلف device سایت رو تعریف کردم.ولی الان وقتی سایت رو باز میکنید اصلا کاری به مدیاکوئری ها نداره.همون صفحه ای که روی لپتاپم میاره رو روی موبایل میاد زوم بک میکنه.اگه سایز مرورگر رو توی لپتاپ تغییر بدم مدیاکوئری ها کار میکنن ولی روی موبایل مشکل داره.ممنون میشم راهنمائیم کنید.
    • توسط stevej
      سلام میخواستم بدونم این ارور ها در بعضی از قسمت های سایت مربط به چه هستند ؟ 

عکس 1
      عکس 2
    • توسط kimidoonekekie
      سلام. خواهش میکنم اگر ممکنه سریع به من کمک کنید. خیلی زود باید جواب بدم. مثلا تا همین امروز ظهر.
      این جا رو ببینید www.baloot-co.com/dealer  یک قسمت هست داخل این صفحه که متن گذاشته شده و پشتش سورمه ای شده ، 
      میخاستم که عرض سایت رو کلا سورمه ای بشه و عرض سایت رو پر بکنه.
      در صورتی که مثل یک باکس زشت وسط سایت واقع شده. 
      میشه راهنمایی بکنید.
      قالبم ورد پرس و autodealer هست . سازنده قالب کمکی به حل مشکل نکرد. 
      و هیچ راهی مثل تنظیمات Visual composer کمکم نکرد.

• توسط nima419
      سلام دوستان عزیز من قالب business-kit رو نصب کردم و خود قالب ظاهراا ی سری پلاگین مربوطه برای قسمت تیم ما و خدمات ما داره نصب کردم ولی در صفحه اصلی نشون نمیده 
      بنظرتون مشکل از چیه؟
    • توسط Hassan Hesampour
      سلام دوستان وقتتون بخیر
      آقا ما یه سایت داریم به آدرس : dryouclinic.com 
      توی قسمت بلاگ ( نوشته های سایت ) بخصوص مطالبی که اخیرا توی سایت درج شده ، ریسپانسیو مطالب دچار مشکل شده
      یعنی الان هر نویسنده ای که بخواد مطلب جدید بذاره نحوه چیدمان نوشته ها میریزه بهم
      تمام افزونه ها رو غیر فعال کردم بازم نشد
      مشکل از خود قالب هست اما نمیدونم چه مشکلی برای قالب پیش اومده که جدیدا وقتی مطلب میذاریم میریزه بهم ، یادم هم نمیاد که چه تغییری توی سایت دادیم که این مشکل پیش اومد
      عکس ضمیمه رو ببینید تا بهتر متوجه منظورم بشید ، ممنون میشم اگر کسی مشکل رو فهمید کمکم کنه