رفتن به مطلب

مشکل ایمپورت به سایت

پست های پیشنهاد شده

دوستان!

من دو سایت وردپرسی دارم. از سایت اول، با استفاده از دستور برون‌ریزی، یک فایل ایکس‌ام‌ال با حجم 48 مگابایت خروجی گرفتم.

بعد سعی کردم این فایل را با دستور "درون‌ریزی" در سایت دوم خودم آپلود کنم، که با خطای زیر روبرو شدم. که تصویر را ضمیمه می‌کنم.

با ساپورت هاست تماس گرفتم و آنها حجم را به 1024 مگابایت افزایش دادند و الان هم در صفحه درون ریزی سلیت دوم می‌نویسد که فایل آپلودی شما می‌تواند تا 128 مگ هم باشد. اما باز هم امکان دانلود وجود ندارد.

در فایل phpinfo سایت دوم هم مشخص است که مسئولان سایت حجم را به 1024 افزایش داده‌اند.

بار دوم به مسئولان هاست که انگلیسی هستند تماس گرفتم و آنها این جواب را برایم ارسال کردند:

I do apologize for the confusion regarding this import. It seems your XML file is trying to perform a GET request for information, unfortunately you are on a shared server that does not allow GET requests to be completed. I do apologize but your XML import will not work on our shared hosting service and that is why this keeps failing for you.

حال من باید چکار کنم. مشکل در کجاست؟ چون قبلا من فایل برون ریزی را به سایت درون ریزی میکردم.

لطفا راهنمایی کنید!

post-7158-0-29710800-1434047786_thumb.pn

لینک به ارسال

اگر فایلی رو که میخواید ایمپورت کنید با فرمت mysql یکسان میباشد (.sql) ،

به مدیر سرور میتونید اطلاع بدید بدون مشکل از SSH براتون فایل رو ایمپورت کنند .

موفق باشید .

لینک به ارسال

با تشکر از شما

من می‌خواهم خودم بتوانم این کار را انجام بدهم.

چون هر دو هفته می‌خواهم دو سایت را همسان کنم.

فرمت فایل من xml با حجم 48 مگابایت است.

ممنون

لینک به ارسال

با سرور مجازی تست کنید .

چون سرور مجازی سرعت بالایی داره و احتمالا با اون مشکلتون برطرف بشه .

تا اینکه با نت ایران بیاید 48 مگابایت آپلود کنید ...

موفق باشید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...