• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
sco1385

مشکل ایمپورت به سایت

4 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان!

من دو سایت وردپرسی دارم. از سایت اول، با استفاده از دستور برون‌ریزی، یک فایل ایکس‌ام‌ال با حجم 48 مگابایت خروجی گرفتم.

بعد سعی کردم این فایل را با دستور "درون‌ریزی" در سایت دوم خودم آپلود کنم، که با خطای زیر روبرو شدم. که تصویر را ضمیمه می‌کنم.

با ساپورت هاست تماس گرفتم و آنها حجم را به 1024 مگابایت افزایش دادند و الان هم در صفحه درون ریزی سلیت دوم می‌نویسد که فایل آپلودی شما می‌تواند تا 128 مگ هم باشد. اما باز هم امکان دانلود وجود ندارد.

در فایل phpinfo سایت دوم هم مشخص است که مسئولان سایت حجم را به 1024 افزایش داده‌اند.

بار دوم به مسئولان هاست که انگلیسی هستند تماس گرفتم و آنها این جواب را برایم ارسال کردند:

I do apologize for the confusion regarding this import. It seems your XML file is trying to perform a GET request for information, unfortunately you are on a shared server that does not allow GET requests to be completed. I do apologize but your XML import will not work on our shared hosting service and that is why this keeps failing for you.

حال من باید چکار کنم. مشکل در کجاست؟ چون قبلا من فایل برون ریزی را به سایت درون ریزی میکردم.

لطفا راهنمایی کنید!

post-7158-0-29710800-1434047786_thumb.pn

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر فایلی رو که میخواید ایمپورت کنید با فرمت mysql یکسان میباشد (.sql) ،

به مدیر سرور میتونید اطلاع بدید بدون مشکل از SSH براتون فایل رو ایمپورت کنند .

موفق باشید .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تشکر از شما

من می‌خواهم خودم بتوانم این کار را انجام بدهم.

چون هر دو هفته می‌خواهم دو سایت را همسان کنم.

فرمت فایل من xml با حجم 48 مگابایت است.

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سرور مجازی تست کنید .

چون سرور مجازی سرعت بالایی داره و احتمالا با اون مشکلتون برطرف بشه .

تا اینکه با نت ایران بیاید 48 مگابایت آپلود کنید ...

موفق باشید .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری