رفتن به مطلب

نت افراز ، سرور پارس ، ایران وب سرور ؟؟؟ کدامیک؟؟؟

saman123

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من دوتا سایت دارم که یکیش سایت شرکتی بیمه هست با انجمن ساز زنفورو نال

دومین سایت دانلود کتاب های صوتی هست

هر دو سایت وردپرس هستند

من شخصا دلم میخواد هر دوسایت در یک هاست باشه ولی ایران وب سرور میگه برای سایت دانلود کتاب باید هاست دانلود بگیرید

نت افراز میگه تا زمانیکه تعداد بازدید یکتا بالای 5000 در روز نره مشکلی نیست و بطور همزمان 50 نفر میتونن آنلاین باشن

سرور پارس هم میگه شما از پلن نامحدود استفاده کنید

سوال اول کدامیک رو تایید میکنید؟؟؟؟

سوال دوم من فعلا بازدید آنچنانی ندارم و سایت ها نوپا هستند ، شما کدامیک رو بمن پیشنهاد میدین ؟؟؟؟

آیا با اینها کار کردید؟؟؟

ایران وب سرور تایید میشه؟؟؟؟

ممنونم

لینک به ارسال

سلام

به شخصه از نت افزار راضیم. پشتیبانیش هم خوب بوده.

.فک میکنم چون اول راهین و بازدید به اون شکل ندارین. نت افزار گزینه خوبی میتونه باشه.

موفق باشید

• امتیاز 2
لینک به ارسال

سلام

به شخصه از نت افزار راضیم. پشتیبانیش هم خوب بوده.

.فک میکنم چون اول راهین و بازدید به اون شکل ندارین. نت افزار گزینه خوبی میتونه باشه.

موفق باشید

الآن سایت های شما رو نت افراز میزبانی میکنه؟؟؟

لینک به ارسال

با سلام

به نظر من نت افراز یکی از بهترین سرویس های هاست دهی در ایران هست

من به شخصه ازشون استفاده کردم و راضیم چندین ساله باهاشون کار میکنم

شما میتونید یکی از سرویس های نت افراز مثل سرویس برنزی رو فعال کنید و به طبع با بالارفتن بازدیدتون اون رو ارتقا بدید از همون اول نمیخواد سرویس با بازدید بالا بگیرید

برای خرید هم میتونید از کدهای تخفیف استفاده کنید که تو تایپیک قرار دادم

کدهای تخفیف نت افراز

با سلام

به نظر من نت افراز یکی از بهترین سرویس های هاست دهی در ایران هست

من به شخصه ازشون استفاده کردم و راضیم چندین ساله باهاشون کار میکنم

شما میتونید یکی از سرویس های نت افراز مثل سرویس برنزی رو فعال کنید و به طبع با بالارفتن بازدیدتون اون رو ارتقا بدید از همون اول نمیخواد سرویس با بازدید بالا بگیرید

برای خرید هم میتونید از کدهای تخفیف استفاده کنید که تو تایپیک قرار دادم

کدهای تخفیف نت افراز

بله ولی نگران یک چیزم ، اینکه سایت دانلود کتاب صوتی رو قرار بدم بعدش بهم گیر بدن و بگن باید هاست دانلود بخری و غیره ، البته ی جورایی گفتن تا زمانیکه بازدید بالا نره و دانلودها زیاد نشن مشکلی نیست ، مورد بعدی حجم پایگاه داده هست که محدودیت داره و در پلن نقره ای نت افراز 500 میگ هست ، انجمن ساز دارم که الآن بدون افزونه 60 میگه پایگاه داده داره....

از ایران وب سرور چطور ؟؟؟ کسی چیزی نمیدونه ؟؟؟ دوستان کسی ازش تاحالا استفاده کرده ؟؟؟؟؟؟؟ هاست ابری ایران وبسرور چطوره ؟؟؟؟ پشتیبانی خوبی داره یا نه؟؟؟

لینک به ارسال

سلام ادمین بیست اسکریپت هستم بنده در اصل هاست اصلی که موجود است در ایرانه در هاست دی ال ولی برای بخش هایی مثل بازی ها و آپلود سنتر از این هاستینگ استفاده می کنم و بسیار راضی هستم و از نظر پشتیبانی واقعا عالیه , تیم خیلی جوان و مجرب داره

ویرایش شده توسط Snaptu
لینک به ارسال

با سلام

بنده مدیر سایت آقای اسکریپت هستم و از ایران وب سرور سرویس گرفتم و واقعا از کیفیت سرویس ها و سرعت سرور ها و پشتیبانیشون راضی هستم بنده به مدت یک سال هست که از این شرکت سرویس می گیرم و عالی هستش

با تشکر

mrscript.ir

ویرایش شده توسط Morteza
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

بنده هاستینگ های مختلفی رو تست کردم

بنظرم سرورپارس از همه یه سرو گردن بهتر عمل میکنه (ناگفته نماند جدیدا از مشتری هام نقدهایی در مورد سرورپارس میشنوم ) اما نظر شخصی و تخصصیم عالیه عملکردشون

لینک به ارسال

بنده هاستینگ های مختلفی رو تست کردم

بنظرم سرورپارس از همه یه سرو گردن بهتر عمل میکنه (ناگفته نماند جدیدا از مشتری هام نقدهایی در مورد سرورپارس میشنوم ) اما نظر شخصی و تخصصیم عالیه عملکردشون

شما هاستینگ تمام سایتهای که تو امضاتون هستن از سرورپارس هستش ؟

لینک به ارسال

من بقیه رو تست نکردم ولی پنج تا دامنه که یکیش وبلاگ دهیه رو نت افزار دارم راضیم.

ولی بیشتر از پردیس هاستینگ راضیم البته با کار شما جور در نمیاد. ولی یه سوالی کنید بد نیست.

درضمن قبل خرید در مورد نال بودن زن فورو هم بگید. چون باید هاستش وارز باشه. فکر کنم زن فورو گیر بده.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

شما هاستینگ تمام سایتهای که تو امضاتون هستن از سرورپارس هستش ؟

خیر سه تاشون سرور پارس هستند

ویرایش شده توسط bestdata
لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

من فقط می دونم که سرور پارس هرگز

من خودم چندین هاست ازشون داشتم پیشمان هستم. به هیچ عنوان نه دانش دارن و نه کوشش می کنند مشکلاتتون حل بشه. منتظر هستم زمان هاستم تموم بشه و فرار کنم از این سرور پارس

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام،

من از بیشتر سرویس دهنده ها هاست داشتم اما راضی نبودم

پشتیبانی ایران وب سرور خوبه

فعلا از ماندگار وب استفاده میکنم که هم سرعت خوبی داره و پشتیبانی بسیار عالی و همراه با تیم بسیار مجرب و حرفه ای *پیشنهاد میکنم*

با احترام فراوان

• امتیاز 1
لینک به ارسال

فقط   نت افزار  - سروس ها عالی - پشتیانی واقعا 24 ساعته - سابقه طولانی و مطمئن  ( فکرکنم حدود 10 ساله مشتریشونم)

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام

پارس پک طبق سابقه 4 ساله کار باهاشون پیشنهاد میشه قیمت کمی بالا ولی بقیه موارد به جرات میشه گفت فوق العاده ...

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام

مدیر فنی پایگاه خبری تحلیلی آب ایران و دانشنامه آب ایران هستم. هر سه سایت وردپرسی و روی هاست نت افراز در حال اجرا هستن. تا به حال هر درخواست فنی ای که کردم نت افراز بدون مشکل اجراش کرده. حتی رم رو هم ارتقا داد برام. تنها یه چیزی داره که بسیار آزار دهنده هست. اونم اینه که محدودیت فایل داره (برای سرویس طلایی 256000 فایل).

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سرور پارس که اصلا انتخاب نکنید نت افراز هم اگر چهار تا دانلود داشته باشید هزار تا هشدار و مشکل براتون بوجود میارند من یک تلویزیون آنلاین راه انداختم پدرم دراوردند آخر هم گفتند بنا به دستور پلیس فتا کل اطلاعات هاست شما پاک شد و دیتابیس مذکور به شما ارائه نمیشود:D

میهن وب هاست طوریش نیست خداییش یه هاست دانلود ارزون بگیر ازش متصل کن ماهی 8 هزار تومان

از همین اول هم براش وقت بذار فکرنکن نوپاست

موفق باشی

لینک به ارسال

من قبل خرید هاست خیلی تحقیق کردم و آخر به نت افراز رسیدم ... پشتیانیش عالیه ... 

من ساعت 2 شب تیکت میزنم تا صبح با پشتیبانیشون در ارتباطم !!! :D

ویرایش شده توسط m0ota
لینک به ارسال
در در 4/10/2017 at 15:32، s.kazemi گفته است :

با سلام خدمت تمامی دوستان

طبق تجربه بنده اصلااااا دوستان به سمت سرور پارس نرن.

سلام و خوش آمدگویی به انجمن

زیرخاکی بالا آوردی

صاحب تاپیک اگر 94 به نتیجه نرسیده باشه دیگه تو 95 رسیده ;)

موفق باشید

لینک به ارسال
  • مهدی این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...