رفتن به مطلب

سوال درباره افزونه wp user frontend

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان /

کسی با افزونه wp user frontend یا حالا نسخه پرو کار کرده ؟

میخوام تو یه سایت قابلیت ارسال پست مهمان اضافه کنم . شک دارم از افزونه گراویتی فرم استفاده کنم یا این افزونه؟

دوستان اگه نظر یا تجربیاتی در مورد این افزونه دارن لطفا راهنمایی کنن تا بتونم انتخاب کنم .

ممنون .

لینک به ارسال

این افزونه به نظر بنده بهتره ، روی سایت بنده نصب شما می توانید تست نمایید ، در ضمن آخرین نسخه این افزونه را می توانید از اینجا دریافت نمایید.

سلام . واقعا ممنون از شما . ولی خب میشه یکم اطلاعات بیشتری در اختیار بنده قرار بدید . مثلا تفاوت نسخه رایگان با نسخه پرو تو چیه ؟

یا اینکه بجز فرم ارسال پست مهمان ، دیگه مزیتی داره ؟

چون فرم ارسال پست مهمان رو با گراویتی فرمز هم میشه انجام داد . اما دنبال یه قابلیت های اصلی یا به قول معروف مزیت های این سیستم هستم . ولی تعریفش رو از خیلی زا دوستان شنیدم و دلم میخواد بیشتر باهاش آشنا بشم . لطفا راهنمایی بفرمایید .

لینک به ارسال

تشکر فراوان از راهنمایی های شما .

قابلیت پرداخت آنلاین هم داره ؟

مثلا بخوایم از بعضی کاربرها برای ارسال مطلب پول بگیریم ؟ مثلا با استفاده از این افزونه قابلیت ارسال آگهی درست کنیم و از کاربر پول بگیریم ؟

مثل سایت http://iranmodares.com/ که از کاربرها پول میگیره و تبلیغشون رو میذارن . اون ستاره ها رو هم که با زمینه دلخواه میشه ردیف کرد . درسته ؟

لینک به ارسال

با تشکر از شما . بله حق باشماست . افزونه بسیار کاربردی ای هست . مخصوصا که نصب کردم دیدم میشه بسته های عضویتی تعریف کرد مثلا 100 پست در ماه و ...

تشکر .

لینک به ارسال

سلام مجدد .

قابلیت درگاه های ایرانی رو هم خود بنده برنامه نویسیش کردم و احتمالا بذارم فروش ولی یه مشکلی دارم اینه که من این نسخه پرو رو از سایت زیر نگاه کردم :

https://wedevs.com/products/plugins/wp-user-frontend-pro/

انگار با نسخه رایگان زیاد فرق داره و به ظاهر خیلی خیلی امکاناتش بیشتره .

با توجه به اینکه اگه بخوام یچی مثل سایت ایران مدرس باهاش بزنم و صاحب سایت میخواد سایت حلال باشه پس نباید از نسخه نال استفاده کنم ، به نظرتون از همون نسخه فری استفاده کنم یا نسخه پرو رو خریداری کنم ؟

ممنون میشم اگه با هر دو تا کار کردید نظرتون رو بدید که واقعا میصرفه بخرم یا نه / چون اگه تک دامنه رو هم بخرم حدود 160 هفتاد تومنی هزینه بر میداره .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...