رفتن به مطلب

محدودیت در ارسال پست

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود

یک سایت وردپرس دارم که 130 تا مطلب ارسال کردم و 125 تای اول به خوبی در گوگل ایندکس شده اند ولی نمیدونم چرا بعد از ارسال 125 به بعد دیگه پستهای بعدی در گوگل ایندکس نمیشه آیا محدودیتی در وردپرس هست و اگر محدودیتی داره چطور میتونم رفعش کنم .

با تشکر

لینک به ارسال

آیا از افزونه ای برای سایت مپ استفاده کرده اید ؟

نام افزونه ی فوق چیست .

مطالب فوق کپی شده از سایت های دیگه هستند ؟

آدرس دامنه ؟

این اطلاعات رو در اختیار ما بگذارید تا پس از بررسی پاسخ دهیم .

موفق باشید .

لینک به ارسال

نه هیچ محدودیتی نداره

ایندکس سازی در گوگل مشمول قانونی برای الزام گوگل به ایندکس همه مطالب نمی شه و در حال حاضر حدود یک تا دو سال اول سایتها ایندکس مجازی و سوری می شند یعنی گوگل با لینک دادن به خود سایت براشون ایندکس های فوری می سازه ولی اگه سایتی بیش از این مدت ماندگاری داشت اونرو وارد ایندکس حقیقیش می کنه که شامل کپی برداری از صفحات ایندکس شده می شه این ایندکس ها از لحاظ ورودی واقعی خیلی ارزشمندتر از ایندکس های مجازی و اولیه هستند اما با توجه به اینکه به صورت دستی توسط کارمندان گوگل انجام می شند سرعت ایندکس سازیشون خیلی کند تره و در چند ماهی ممکنه بازدید سایت رو هم تا حد قابل توجهی پایین بیاره اما جای نگرانی نداره و با انتشار متوالی مطالب کپی برداری نشده و قابل توجه برای گوگل بعد از چند ماهی وضعیت سایت رشد صعودی و پی و در پی می کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...