سعید شعبانی

عضویت در وردپرس و کاهش سرعت؟

6 پست در این موضوع قرار دارد

آیا عضویت ها و افزایش کاربران سایت روی وردپرس اثر نمی گذاره و سرعتش رو پایین بیاره؟ مثلا سایت هایی که برای ارسال پست میهمان کاربران را عضو می کنند؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به احتمال خیلی زیاد تاثیری نداره بر سرعت سایت و اگر احیانا داشته باشه محسوس نیست

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عضو گیری و مطلب دادن اعضا طبیعتاً جداول جدیدی در دیتابیس ایجاد میکنه و می تونه سرعت دسترسی رو کمی کاهش بده یا فشار بیشتری به سرور وارد کنه .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در حدی که کاربر متوجه بشه اون بشه، خیر. محسوس نیست.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در حدی که کاربر متوجه بشه اون بشه، خیر. محسوس نیست.

هر کاربری که عضو می شود چه مقدار فضا اشغال می کند؟ (بدون ارسال مطلب)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهتره خودتون تست كنيد ، يعني حجم ديتابيستون رو چك كنيد و چندتا كاربر اضافه كنيد و دوباره ببينيد ، به نظره من هيچ تاثيري روي سرعت بارگذاري و ... نداره ، فقط حجم ديتابيس رو افزايش ميده اون هم به مقدار خيلي كمي ، يعني اصلا نميتونه مشكلي واستون ايجاد كنه ، از هيچ نظر ..

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sms118
      با سلام
      ببخشید من روی سرورم چند تا سایت دارم و یکی از سایت هام فروشگاهی است که با وردپرس ساختم البته از قالب kiwi استفاده میکنم
      مشکلم این هست که سرعت سایت رو پایین میاره به طوری که سرور دون میشه و بالا نمیاد
      وقتی سایت را ساسپند میکنم فوری سایت های دیگه بالا میان و سرعت خوبی هم دارند
      و مجددا که سایت را فعال میکنم دوباره و بلافاصله سرعت سرور و سایت پایین میاد
      تورو خدا کمک کنید
      ممنون
    • توسط b89shahsavari
      با سلام خدمت دوستان عزیز
      وبسایت من بخون دات کام سرعت لودش پایینه و حس می کنم یه کمی مشکل ایجاد کرده.اما نمیدونم پایین بودن سرعت لود سایتم به کدوم موارد بستگی داره اگه دوستن لطف کنن یه نگاهی بندازن و راهنمایی کنن ممنون میشم.
    • توسط pouyamahmoudi
      با عرض سلام ، وقت بخیر و خسته نباشید
      قالب وردپرس من با وجود واکنش گرا بودن در نسخه موبایل یک مشکل داره 
      مشکل اینه که به صورت یه صفحه خالی با رنگ پس زمینه سایت میاد و باید صفحه رو بکشم به سمت راست تا محتویات نمایش داده بشه 
      لطفا جهت حل این مشکل راهنمایی کنید
      با سپاس

• توسط fzamen
      سلام مشکل زیر رو چه جوری باید برطرف کنم؟

• توسط arianemun
      سلام عرض ادب به کاربران وردپرس پارسی ، من یک مشکلی دارم در افزونه ای ، افزونه woocomerce product finder یک افزونه ای است طبق تنظیمات و چیز هایی که برای محصول ووکامرسی تعریف میکنیم با انتخواب گزینه ها توسط کاربر محصول مورد نظر خودش رو پیدا میکنه، تنها مشکلی که این افزونه یا میشه گفت ضعفی که داره تفاوت محصول برجسته رو با محصول ساده متوجه نمیشه یعنی اگر تو اون دسته یک محصول برجسته باشه و یک محصول ساده اون ها رو از هم تفکیک نمیکنه من میخواستم این قابلیت رو به این افزونه اضافه کنم که کاربر وقتی محصولش رو پیدا کرد هم محصول ساده ها رو ببینه و محصول برجسته شده ! ممنون میشم کمک کنید .

لینک افزونه استفاده شده