سعید شعبانی

عضویت در وردپرس و کاهش سرعت؟

6 پست در این موضوع قرار دارد

آیا عضویت ها و افزایش کاربران سایت روی وردپرس اثر نمی گذاره و سرعتش رو پایین بیاره؟ مثلا سایت هایی که برای ارسال پست میهمان کاربران را عضو می کنند؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به احتمال خیلی زیاد تاثیری نداره بر سرعت سایت و اگر احیانا داشته باشه محسوس نیست

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عضو گیری و مطلب دادن اعضا طبیعتاً جداول جدیدی در دیتابیس ایجاد میکنه و می تونه سرعت دسترسی رو کمی کاهش بده یا فشار بیشتری به سرور وارد کنه .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در حدی که کاربر متوجه بشه اون بشه، خیر. محسوس نیست.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در حدی که کاربر متوجه بشه اون بشه، خیر. محسوس نیست.

هر کاربری که عضو می شود چه مقدار فضا اشغال می کند؟ (بدون ارسال مطلب)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهتره خودتون تست كنيد ، يعني حجم ديتابيستون رو چك كنيد و چندتا كاربر اضافه كنيد و دوباره ببينيد ، به نظره من هيچ تاثيري روي سرعت بارگذاري و ... نداره ، فقط حجم ديتابيس رو افزايش ميده اون هم به مقدار خيلي كمي ، يعني اصلا نميتونه مشكلي واستون ايجاد كنه ، از هيچ نظر ..

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ahmad25532
      سلام
      دو تا افزونه برای آمار سایتم نصب کردم
      یکی Google Analytics for WordPress by Monster Insights که گوگل آنالیز رو نشونم میده. یکی هم wp statistics -
      میخواستم بدونم این افزونه ها باعث کندی سایت میشن یا نه؟ممنون
    • توسط sina-monfared
      سلام 
      در بخش دسته بندی محصولات؛ امکان استفاده از ابزار های ویرایش مربوط به این قسمت حذف شده است که در تصویر مشخص کرده ام.
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

• توسط mr.meysam
      سلام
      وقت بخیر
      من روی وردپرس از قالب گود نیوز استفاده میکنم ولی امروز متوجه شدم که از هر تصویر حدود 18 تا سایز دیگه هم میسازه 
      چطور میتونم جلوی این کارو بگیرم؟
      حالا چطور میتونم اینا رو حذف کنم؟
      سایز هایی که میسازه اینا هستن
      120*76
       150*150
      180*120
      190*122
      220*140
      265*168
      274*173
      278*202
      284*180
      300*168
      308*192
      373*270
      45*35
      475*342
      567*365
      610*365
      90*60
      95*64
      سلام من سایتم چندوقته بالا نمیاد الان که از پشتیبان سایت پرسیدم گفت این مشکلای زیر وجود دارن کسی میتونه حلش کنه؟
      PHP Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_escape_string() in /home/chahgavi/public_html/wp-content/themes/barad/functions.php:60 Stack trace: #0 /home/chahgavi/public_html/wp-settings.php(426): include() #1 /home/chahgavi/public_html/wp-config.php(90): require_once('/home/chahgavi/...') #2 /home/chahgavi/public_html/wp-load.php(37): require_once('/home/chahgavi/...') #3 /home/chahgavi/public_html/wp-blog-header.php(13): require_once('/home/chahgavi/...') #4 /home/chahgavi/public_html/index.php(17): require('/home/chahgavi/...') #5 {main} thrown in /home/chahgavi/public_html/wp-content/themes/barad/functions.php on line 60  
    • توسط mamil
      سلام 
      ببخشید تو دو مورد نیاز به راهنمایی دارم ... 

1-ایا افزونه ای چیزی هست که بشه باهاش روی یه بخش یا دسته بندی خاص محدودیت (سنی یا جنسیتی یا ...) گذاشت؟ اگه هست راهنمایی کنید

2-تو سایت های ووکامرسی و چند فروشندگی (دوکان) راه کاری هست که بشه محصولات تخفیف دار رو اتوماتیک جداکرد و نمایش داد ؟