• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
pershiasanat

نحوه انتقال بکاپ قبلی به وردپرس جدید

18 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

من سایتم هک شده بود پشتیبان سایت یک بکاپ از مطالب سایت قبلی برای من در هاست گذاشته وردپرس قبلی رو پاک کردم الان وردپرس جدید که نصب کردم اون بکاپ نمیدونم چجوری بهش متصل کنم در wp-config.php هم دیتابیس و یوزر قبلی رو گذاشتم ولی بازم نمیخونه؟؟؟؟؟؟؟

یک فایل پیوست گذاشتم در هنگام ورود این خطارو میده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

من سایتم هک شده بود پشتیبان سایت یک بکاپ از مطالب سایت قبلی برای من در هاست گذاشته وردپرس قبلی رو پاک کردم الان وردپرس جدید که نصب کردم اون بکاپ نمیدونم چجوری بهش متصل کنم در wp-config.php هم دیتابیس و یوزر قبلی رو گذاشتم ولی بازم نمیخونه؟؟؟؟؟؟؟

یک فایل پیوست گذاشتم در هنگام ورود این خطارو میده

فایلی پیوست نشده! ;)

+ اگه یوز و پسورد و نام دیتابس وردپرس رو تغیر نداده باشید ... نیازی به ادیت

wp-config.php نیست فقط backup رو در پوشه روت اکسترکت کنید

:)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اخه بکاپم کپی نمیشه فایل مخرب توش پاک کردم ولی فکر می کنم بکاپم هم مشکل داره این خطا پیوست بود

نمی‌توان پایگاه‌داده را انتخاب نمود

ما می‌توانیم به پایگاه‌داده (از طریق نام‌کاربری و رمزعبور) متصل شویم، اما نمی‌توانیم wordpress را انتخاب(پیدا) نماییم.

• آیا از وجود آن اطمینان دارید؟
  • آیا کاربر pershia1_wp629 دسترسی دارد که از wordpress پایگاه‌داده استفاده نماید؟
  • در بعضی از سرور‌ها نام پایگاه‌داده شما به همراه یک پیشوند هم نام با نام‌کاربری شما است، بنابراین نام آن می‌تواند مشابه username_wordpress باشد، آیا اشکال از این است؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اخه بکاپم کپی نمیشه فایل مخرب توش پاک کردم ولی فکر می کنم بکاپم هم مشکل داره این خطا پیوست بود

نمی‌توان پایگاه‌داده را انتخاب نمود

ما می‌توانیم به پایگاه‌داده (از طریق نام‌کاربری و رمزعبور) متصل شویم، اما نمی‌توانیم wordpress را انتخاب(پیدا) نماییم.

• آیا از وجود آن اطمینان دارید؟
  • آیا کاربر pershia1_wp629 دسترسی دارد که از wordpress پایگاه‌داده استفاده نماید؟
  • در بعضی از سرور‌ها نام پایگاه‌داده شما به همراه یک پیشوند هم نام با نام‌کاربری شما است، بنابراین نام آن می‌تواند مشابه username_wordpress باشد، آیا اشکال از این است؟

اگه میخواید آدرس پنل و یوز و پسورد رو اعلام کنید تا چک کنم ;)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بک آپی که بهتون دادن فول بک آپ هست یا فقط دیتابیس؟

یک دیتابیس جدید و یک یوزر جدید ایجاد کنید و یوزر رو به دیتابیس وصل کنید.

از طریق phpmyadmin بک آپ دیتابیس رو ایمپورت کنید و اطلاعات این دیتابیس و یوزر رو توی فایل کانفیگ قرار بدید. پیشنهاد میکنم پسورد مدیریت وردپرس رو عوض کنید.

موفق باشید.

دوست عزیز چرا اطلاعات مهم سایتتون رو توی انجمن میزارید؟ نباید بی احتیاطی کنید برای همینه که هک شدید.

فورا به هاست اطلاع بدید که پسورد کنترل پنل رو عوض بکنند.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

بک آپی که بهتون دادن فول بک آپ هست یا فقط دیتابیس؟

یک دیتابیس جدید و یک یوزر جدید ایجاد کنید و یوزر رو به دیتابیس وصل کنید.

از طریق phpmyadmin بک آپ دیتابیس رو ایمپورت کنید و اطلاعات این دیتابیس و یوزر رو توی فایل کانفیگ قرار بدید. پیشنهاد میکنم پسورد مدیریت وردپرس رو عوض کنید.

موفق باشید.

دوست عزیز چرا اطلاعات مهم سایتتون رو توی انجمن میزارید؟ نباید بی احتیاطی کنید برای همینه که هک شدید.

فورا به هاست اطلاع بدید که پسورد کنترل پنل رو عوض بکنند.

:mellow: پسوردشونو اینجا گذاشتن؟

برادر حداقل پ.خ میکردی ;)

ویرایش شده در توسط Morteza_King
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا اشکالی نداره اونو من عوض می کنم مشکل اصلی رو خواهشا درست کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا اشکالی نداره اونو من عوض می کنم مشکل اصلی رو خواهشا درست کنید

ابتدا بایستی دیتابیس ایجاد کنید و آن را ادد کنید ، سپس فایل sql دیتابیس خود را در آن ایمپورت کنید .

سپس فایل های وردپرس را در هاست آپلود کنید و wp-config-sample.php را تغییر نام به wp-config.php دهید و سپس آن را ویرایش کنید و اطلاعات دیتابیس را درون آن قرار دهید .

با انجام این کارها سایت شما بالا خواهد آمد .

موفق باشید .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وردپرس نمیتونه با پایگاه داده ارتباط برقرار کنه احتمالا شما نام کاربری دیتابیس رو به خود دیتابیس وصل نکردید

در قسمت دیتابیس توی هاست نام کاربری و خود دیتابیس رو انتخاب کنید و add user to database رو بزنید و مرحله بعد همه گزینه هارو انتخاب کنید

اگر بازم با این کار درست نشد بگید تا بررسی کنیم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من این کارهارو نمیتونم انجام بدم رمز و پسورد به همین خاطر گذاشتم این همه توضیح های مختلف میدید ولی یک نفر تو کنترل پنلم این کار و انجام نمیده اقای مرتضی اگه چک کردین خبر بدین میخوام پسورد عوض کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من این کارهارو نمیتونم انجام بدم رمز و پسورد به همین خاطر گذاشتم این همه توضیح های مختلف میدید ولی یک نفر تو کنترل پنلم این کار و انجام نمیده اقای مرتضی اگه چک کردین خبر بدین میخوام پسورد عوض کنم

با توجه به انجام همین کارهای شما سایتتون هک میشه !!!

در نهایت اگر خواستید پ.خ حاوی مشخصات و فایل sql ارسال کنید براتون انجام خواهم داد .

موفق باشید .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پ . خ یعنی چی؟؟؟؟؟؟

پ.خ مخفف پیام خصوصی میباشد .

از این لینک میتوانید اقدام به ارسال آن نمایید :

http://forum.wp-parsi.com/index.php?app=members&module=messaging&section=send&do=form

موفق باشید .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با توجه به انجام همین کارهای شما سایتتون هک میشه !!!

در نهایت اگر خواستید پ.خ حاوی مشخصات و فایل sql ارسال کنید براتون انجام خواهم داد .

موفق باشید .

برای بنده ارسال کردنند ... پنلشون دایرکت ادمینه .... ;)

یوزر و پسورد رو قبول نکرد ... قرار شد تیکت بدند برای ریست پسورد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای بنده ارسال کردنند ... پنلشون دایرکت ادمینه .... ;)

یوزر و پسورد رو قبول نکرد ... قرار شد تیکت بدند برای ریست پسورد

عاقبت ارسال کل اطلاعات در فروم همین میباشد :)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عاقبت ارسال کل اطلاعات در فروم همین میباشد :)

بلاخره بعضی ها بی دقتی میکنن ;)

اون مشکل حل شد دارم برسی میکنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکی از بچه ها میگه که هکر امده توی تنظیمات سایت کاری رو انجام داده که امده تو صفحه نصب دوباره

چون متن دیتابیست رو دیده توش پست هاتو اینا هستن مثلا:

آدرس : تهران-خیابان امام خمینی-مجتمع تبریز :)

پس دیتابیست سالمه فقط ممکنه یه جاییش خراب شده باشه یا دستکاری شده باشه

ببین این لینک دیتابیست:

http://up.persian-gta.ir/uploads/1434263224651.zip

ممنون میشم یکی چک کنن که این دتیابیس ایرادش کجاس که وقتی به وردپرس وصل میشه میره توی صفحه نصب

انشالا با تغیر توی یه بخش دیتابیس مشکل حل میشه؟؟؟؟؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی نیست مشکل مارو حل کنه؟؟؟؟؟؟؟ :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری