رفتن به مطلب

نحوه انتقال بکاپ قبلی به وردپرس جدید

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من سایتم هک شده بود پشتیبان سایت یک بکاپ از مطالب سایت قبلی برای من در هاست گذاشته وردپرس قبلی رو پاک کردم الان وردپرس جدید که نصب کردم اون بکاپ نمیدونم چجوری بهش متصل کنم در wp-config.php هم دیتابیس و یوزر قبلی رو گذاشتم ولی بازم نمیخونه؟؟؟؟؟؟؟

یک فایل پیوست گذاشتم در هنگام ورود این خطارو میده

لینک به ارسال

با سلام

من سایتم هک شده بود پشتیبان سایت یک بکاپ از مطالب سایت قبلی برای من در هاست گذاشته وردپرس قبلی رو پاک کردم الان وردپرس جدید که نصب کردم اون بکاپ نمیدونم چجوری بهش متصل کنم در wp-config.php هم دیتابیس و یوزر قبلی رو گذاشتم ولی بازم نمیخونه؟؟؟؟؟؟؟

یک فایل پیوست گذاشتم در هنگام ورود این خطارو میده

فایلی پیوست نشده! ;)

+ اگه یوز و پسورد و نام دیتابس وردپرس رو تغیر نداده باشید ... نیازی به ادیت

wp-config.php نیست فقط backup رو در پوشه روت اکسترکت کنید

:)

لینک به ارسال

اخه بکاپم کپی نمیشه فایل مخرب توش پاک کردم ولی فکر می کنم بکاپم هم مشکل داره این خطا پیوست بود

نمی‌توان پایگاه‌داده را انتخاب نمود

ما می‌توانیم به پایگاه‌داده (از طریق نام‌کاربری و رمزعبور) متصل شویم، اما نمی‌توانیم wordpress را انتخاب(پیدا) نماییم.

• آیا از وجود آن اطمینان دارید؟
  • آیا کاربر pershia1_wp629 دسترسی دارد که از wordpress پایگاه‌داده استفاده نماید؟
  • در بعضی از سرور‌ها نام پایگاه‌داده شما به همراه یک پیشوند هم نام با نام‌کاربری شما است، بنابراین نام آن می‌تواند مشابه username_wordpress باشد، آیا اشکال از این است؟

لینک به ارسال

اخه بکاپم کپی نمیشه فایل مخرب توش پاک کردم ولی فکر می کنم بکاپم هم مشکل داره این خطا پیوست بود

نمی‌توان پایگاه‌داده را انتخاب نمود

ما می‌توانیم به پایگاه‌داده (از طریق نام‌کاربری و رمزعبور) متصل شویم، اما نمی‌توانیم wordpress را انتخاب(پیدا) نماییم.

• آیا از وجود آن اطمینان دارید؟
  • آیا کاربر pershia1_wp629 دسترسی دارد که از wordpress پایگاه‌داده استفاده نماید؟
  • در بعضی از سرور‌ها نام پایگاه‌داده شما به همراه یک پیشوند هم نام با نام‌کاربری شما است، بنابراین نام آن می‌تواند مشابه username_wordpress باشد، آیا اشکال از این است؟

اگه میخواید آدرس پنل و یوز و پسورد رو اعلام کنید تا چک کنم ;)

لینک به ارسال

بک آپی که بهتون دادن فول بک آپ هست یا فقط دیتابیس؟

یک دیتابیس جدید و یک یوزر جدید ایجاد کنید و یوزر رو به دیتابیس وصل کنید.

از طریق phpmyadmin بک آپ دیتابیس رو ایمپورت کنید و اطلاعات این دیتابیس و یوزر رو توی فایل کانفیگ قرار بدید. پیشنهاد میکنم پسورد مدیریت وردپرس رو عوض کنید.

موفق باشید.

دوست عزیز چرا اطلاعات مهم سایتتون رو توی انجمن میزارید؟ نباید بی احتیاطی کنید برای همینه که هک شدید.

فورا به هاست اطلاع بدید که پسورد کنترل پنل رو عوض بکنند.

لینک به ارسال

بک آپی که بهتون دادن فول بک آپ هست یا فقط دیتابیس؟

یک دیتابیس جدید و یک یوزر جدید ایجاد کنید و یوزر رو به دیتابیس وصل کنید.

از طریق phpmyadmin بک آپ دیتابیس رو ایمپورت کنید و اطلاعات این دیتابیس و یوزر رو توی فایل کانفیگ قرار بدید. پیشنهاد میکنم پسورد مدیریت وردپرس رو عوض کنید.

موفق باشید.

دوست عزیز چرا اطلاعات مهم سایتتون رو توی انجمن میزارید؟ نباید بی احتیاطی کنید برای همینه که هک شدید.

فورا به هاست اطلاع بدید که پسورد کنترل پنل رو عوض بکنند.

:mellow: پسوردشونو اینجا گذاشتن؟

برادر حداقل پ.خ میکردی ;)

ویرایش شده توسط Morteza_King
لینک به ارسال

حالا اشکالی نداره اونو من عوض می کنم مشکل اصلی رو خواهشا درست کنید

ابتدا بایستی دیتابیس ایجاد کنید و آن را ادد کنید ، سپس فایل sql دیتابیس خود را در آن ایمپورت کنید .

سپس فایل های وردپرس را در هاست آپلود کنید و wp-config-sample.php را تغییر نام به wp-config.php دهید و سپس آن را ویرایش کنید و اطلاعات دیتابیس را درون آن قرار دهید .

با انجام این کارها سایت شما بالا خواهد آمد .

موفق باشید .

لینک به ارسال

وردپرس نمیتونه با پایگاه داده ارتباط برقرار کنه احتمالا شما نام کاربری دیتابیس رو به خود دیتابیس وصل نکردید

در قسمت دیتابیس توی هاست نام کاربری و خود دیتابیس رو انتخاب کنید و add user to database رو بزنید و مرحله بعد همه گزینه هارو انتخاب کنید

اگر بازم با این کار درست نشد بگید تا بررسی کنیم

لینک به ارسال

من این کارهارو نمیتونم انجام بدم رمز و پسورد به همین خاطر گذاشتم این همه توضیح های مختلف میدید ولی یک نفر تو کنترل پنلم این کار و انجام نمیده اقای مرتضی اگه چک کردین خبر بدین میخوام پسورد عوض کنم

لینک به ارسال

من این کارهارو نمیتونم انجام بدم رمز و پسورد به همین خاطر گذاشتم این همه توضیح های مختلف میدید ولی یک نفر تو کنترل پنلم این کار و انجام نمیده اقای مرتضی اگه چک کردین خبر بدین میخوام پسورد عوض کنم

با توجه به انجام همین کارهای شما سایتتون هک میشه !!!

در نهایت اگر خواستید پ.خ حاوی مشخصات و فایل sql ارسال کنید براتون انجام خواهم داد .

موفق باشید .

لینک به ارسال

پ . خ یعنی چی؟؟؟؟؟؟

پ.خ مخفف پیام خصوصی میباشد .

از این لینک میتوانید اقدام به ارسال آن نمایید :

http://forum.wp-parsi.com/index.php?app=members&module=messaging&section=send&do=form

موفق باشید .

لینک به ارسال

با توجه به انجام همین کارهای شما سایتتون هک میشه !!!

در نهایت اگر خواستید پ.خ حاوی مشخصات و فایل sql ارسال کنید براتون انجام خواهم داد .

موفق باشید .

برای بنده ارسال کردنند ... پنلشون دایرکت ادمینه .... ;)

یوزر و پسورد رو قبول نکرد ... قرار شد تیکت بدند برای ریست پسورد

لینک به ارسال

برای بنده ارسال کردنند ... پنلشون دایرکت ادمینه .... ;)

یوزر و پسورد رو قبول نکرد ... قرار شد تیکت بدند برای ریست پسورد

عاقبت ارسال کل اطلاعات در فروم همین میباشد :)

لینک به ارسال

عاقبت ارسال کل اطلاعات در فروم همین میباشد :)

بلاخره بعضی ها بی دقتی میکنن ;)

اون مشکل حل شد دارم برسی میکنم

لینک به ارسال

یکی از بچه ها میگه که هکر امده توی تنظیمات سایت کاری رو انجام داده که امده تو صفحه نصب دوباره

چون متن دیتابیست رو دیده توش پست هاتو اینا هستن مثلا:

آدرس : تهران-خیابان امام خمینی-مجتمع تبریز :)

پس دیتابیست سالمه فقط ممکنه یه جاییش خراب شده باشه یا دستکاری شده باشه

ببین این لینک دیتابیست:

http://up.persian-gta.ir/uploads/1434263224651.zip

ممنون میشم یکی چک کنن که این دتیابیس ایرادش کجاس که وقتی به وردپرس وصل میشه میره توی صفحه نصب

انشالا با تغیر توی یه بخش دیتابیس مشکل حل میشه؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...