رفتن به مطلب

صفر شدن امار افزونه اماره در ساعت 7 عصر

پست های پیشنهاد شده

Time-Zone اکثر سرورها با تایم جهانی ست میشوند .

با توجه به این مسئله ، فکر کنم در قسمت تنظیمات وردپرس ، گزینه ای باشد که بتوان آن را بر روی Asia/Tehran قرار داد .

لینک به ارسال

آماره

پیشنهاد میکنم از این پلاگین استفاده کنید:

WP Statistics

خیلی خوبه و امکانات زیادی هم داره...

بنده هم راضی ام ازش

لینک به ارسال

پیشنهاد میکنم از این پلاگین استفاده کنید:

WP Statistics

خیلی خوبه و امکانات زیادی هم داره...

بنده هم راضی ام ازش

عزیز من ، افزونه آماره همان WP Statistics میباشد :)

لینک به ارسال

عزیز من ، افزونه آماره همان WP Statistics میباشد :)

اها

شاید ایشون نسخه فارسیش رو دارن ... چون از من انگلیسه ;)

لینک به ارسال

به دیتابیس فوق و سپس به جدول wp_options مراجعه کنید .

سپس به دنبال timezone_string بگردید و مانند عکس ضمیمه شده (اسکرین شات ) آن را به Asia/Tehran تغییر بدید .

سپس تست کنید ببینید مشکلتان حل شده یا خیر .

post-10193-0-40785400-1434189593_thumb.p

لینک به ارسال

از افزونه cystats برای آمار خود میتوانید استفاده کنید .

لینک صفحه افزونه : https://wordpress.org/plugins/cystats/

لینک به ارسال

به صفحه تنظیمات > همگانی برید و فیلد زمان محلی را بر "تهران" تنظیم کنید

لینک به ارسال

مشکل هنوز پابرجا هست دوستان راهی به ذهنتون نمیرسه؟

بهتره به آقای صوفی (سازنده ی افزونه) بگید.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام دوستان من هم همین مشکل رو دارام

سلام عرض ادب خدمت اقای صوفی عزیز

ضمن اینکه بنده افزونه اماره را استفاده میکنم و اینکه در قسکت تنظیمات ساعت ورد پرس را روی +4.5 گذاشتم و در این حالت ساعت گزارشات فروش و همچنین ساعت ارسال نوشته صحیح و متناسب با زمان حال میباشد اما  زمان افزونه امار 4 ساعت 30 دقیقه از ساعت 12 شب عقب می افتد و اگر ساعت وردپرس را روی 0 بگذارم این اتفاق بر عکس میشود

یعنی ساعت امار درست میشود اما ساعت ارسال نوشته و فروش سایت 4 ساعت 30 دقیقه عقب می افتد

لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

سلام و عرض ادب دوستان، من هم همین مشکل را دارم، متاسفانه هاست هم عوض کردم اما درست نشده 

کسی راه حلی براش سراغ داره؟

لینک به ارسال

دوستان این افزونه راس ساعت UTC یا همان GMT آمار را صفر میکند و چون ساعت ایران +4:30 است یعنی 4ساعت و نیم قبل از ساعت 12 نیمه شب ایران آمار را صفر میکند

اگر شما ساعت وردپرس را بگذارید GMT پلاگین راس ساعت 12 ایران عمل میکند اما ساعت ارسال مطالب وردپرس خراب میشود

من این مشکل را صد بار به سازنده افزونه گفتم اما هیچ موقع از آقای صوفی پاسخی دریافت نکردم

گفتم در جریان باشید مشکل از افزونه شما و یا هاست شما نیست مشکل کلی است :) 

لینک به ارسال

سلام. بله من هم این مشکل بزرگ را دارم .... به هیچ وجه نمیشه ساعت ریست شدن آمار سایت را با مطالب و کامنتها و غیره سایت یکی کرد ... همه جا مطرح کردم و هیچکس نتونست کاری کنه ...به نظرم با یک ویرایش ساده در افزونه آمار wp statictis حل میشه 

لینک به ارسال

ضمن تشکر از شما دوست عزیز ...همه این روشها انجام شده و تمام راه های ممکن تست شده ...در نهایت مشخص شد که ش=مشکل از افزونه هست...الان سایت من بدون این افزونه به راحتی کار میکنه و همه ساعتهای سایت تنظیم است.

در 5 ساعت قبل، digiwp گفته است :

شما باید ساعت سروتون رو پیدا کنید ابتدا . که این مورد رو می تونید از مدیر سرور بپرسید 

بعد در قسمت تنظیمات وردپرس قسمت تنظیمات ساعت رو بر اساس ساعت سرور تنظیم کنید در این صورت مشکلتون رفع میشه

لینک به ارسال

اگر گزینه ای غیر از تهران در تنظیمات ساعت وردپرس انتخاب کنم... متاسفانه ساعت بالای سایت یا ساعت کامنتها یا تالار یا مطالب به هم میخورد ... هاست من هم پارس هاست 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...