رفتن به مطلب

میزبان خوب میخوام برای دوتا سایت و یک انجمن

saman123

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من چند روزه که دارم میگردم و کاملا گیج شدم

ی سایت وردپرس دارم شرکتی با انجمن زنفورو نال

ی سایت دارم وردپرس دانلود کتابهای صوتی

میشه لطف کنید ی چندتا میزبان خوب و با سابقه معرفی کنید؟؟؟

من نظرم روی این ها هست یوگیگ نت افراز ایران وب سرور

توجه کنید که لینک هاشون رو گذاشتم ، لازم بذکرست که یکی از مدیران ایران وب سرور در این انجمن فعاله و من اینجا با این هاستینگ آشنا شدم ، مثل اینکه ایران وب سرور چندتا سایت بزرگ رو داره میزبانی میکنه ، نت افراز و یوگیگ هم که با سابقه هستن ...

اگر با این هاستینگ ها کار کردید نظرتون رو بگین ، اگر کار نکردید و هاستینگ خوب سراغ دارید معرفی کنید ....

لطفا تخریب نکنید هاستی رو ، اگر از سرویس دهی هاستی راضی نبودید فقط بگین من راضی نبودم و دلیلش هم این بود ....

ممنون از شما خوبان

لینک به ارسال

سلام

توو تایپک قبلی که دوستان از جمله خودم نظراتمونو اعلام کردیم!

زیاد هم حساس نشید و یه گزینه رو انتخاب کنید و اینکه همه میزبان ها نقاط قوی و ضعیف دارن ...

از قدیم گفتم کسی که حساسیت زیاد به خرج میده نتیجه کارش روو هواس :D

و من الله تووفیق :D

لینک به ارسال

سلام

توو تایپک قبلی که دوستان از جمله خودم نظراتمونو اعلام کردیم!

زیاد هم حساس نشید و یه گزینه رو انتخاب کنید و اینکه همه میزبان ها نقاط قوی و ضعیف دارن ...

از قدیم گفتم کسی که حساسیت زیاد به خرج میده نتیجه کارش روو هواس :D

و من الله تووفیق :D

بله ممنونم ، ولی واقعا آدم گیج میشه ، شما نت افراز هستین ، محدودیت حجم دیتابیس داره و انجمن خیلی حجم میبره ، این بده ، همین ، وگرنه نت افراز عالیه ، این ایران وب سرور هم خوبه ، یعنی مشتریای خوبی رو داره ، لایت اسپید ، هارد ssd ، ابری هم هست

وا.. موندم چه کنم ،

لینک به ارسال

سلام. ایران وب سرور که قیمت هاش بیش از حد مناسبه و احتمالا یک شرکت قوی نیست چون توی سایتش من نماد اعتماد الکترونیکی رو ندیدم.

شما اگر الان قیمت های شرکت هایی مثل پیشگام وب و میهن وب هاست رو با این مقایسه کنید میبینید تفاوت قیمت خیلی زیاد هست و اونها اگر می شد تا این حد قیمت رو پایین بیارن حتما این کار رو می کردن. چراکه هر 3 اونها دارن از هرتزنر سرویس میدن و هر سه هم توی سایتشون گفته اند که ssd هست سرورهاشون!

لینک به ارسال

سلام. ایران وب سرور که قیمت هاش بیش از حد مناسبه و احتمالا یک شرکت قوی نیست چون توی سایتش من نماد اعتماد الکترونیکی رو ندیدم.

شما اگر الان قیمت های شرکت هایی مثل پیشگام وب و میهن وب هاست رو با این مقایسه کنید میبینید تفاوت قیمت خیلی زیاد هست و اونها اگر می شد تا این حد قیمت رو پایین بیارن حتما این کار رو می کردن. چراکه هر 3 اونها دارن از هرتزنر سرویس میدن و هر سه هم توی سایتشون گفته اند که ssd هست سرورهاشون!

منم همینو میگن قیمتاش عجیبه ، هاست پربازدید ابری 10240 میگ ، پهنای باند نامحدود زده یکسال 79000 تومن !!!!!!!!، از طرفی میزبان 20 اسکریپت و چند سایت بزرگ دیگه هست ، ازون نظر که شماره ثبت داره ، نمیدونم وا..

ویرایش شده توسط saman123
لینک به ارسال

بهترین میزبان هایی که تا الان شناختم :

1. پارس پک

2. میهن میزبان

3. نت افراز

پارس پک به شدت پیشنهاد میشه...

لینک به ارسال

بهترین میزبان هایی که تا الان شناختم :

1. پارس پک

2. میهن میزبان

3. نت افراز

پارس پک به شدت پیشنهاد میشه...

اما میگن میهن وب هاست خیلی داون میشه ، من اینو از کسانی که اونجا میزبانی میشن شنیدم ، پارس پک هم ناراضی زیاد داره ، نت افراز خوبه که حجم پایگاه داده اش برای من کمه ، 25 گیگ فضا با 250 گیگ پهنای باند بعد حداکثر پایگاه داده رو زده 500 میگ!!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

اما میگن میهن وب هاست خیلی داون میشه ، من اینو از کسانی که اونجا میزبانی میشن شنیدم ، پارس پک هم ناراضی زیاد داره ، نت افراز خوبه که حجم پایگاه داده اش برای من کمه ، 25 گیگ فضا با 250 گیگ پهنای باند بعد حداکثر پایگاه داده رو زده 500 میگ!!!!!!!!!!!!!

:lol: دوست عزیز اینکه داون هست!!!!!!!!!!!!!! سایتش فعلا پایینه ،،،،،،

میهن میزبان با میهن وب هاست فرق داره دوست عزیز

http://mihanmizban.com

اتفاقا بهترین هاستینگی که میشناسم همون پارس پک هستش، بخاطر همین اولین پیشنهادم بود.

چون دقیقا پول همون چیزی رو میگیرن که ارائه میدن

ماه ها اونجا میزبانی شدیم و هیچ مشکلی نداشتیم.

از لحاظ پشتیبانی هم یه سر و گردن بالاتر از نت افراز هستن...

تیکت در کمتر از 10 دقیقه پاسخ داده میشه

مزیتی هم که نسبت به بقیه جاها داره اینه که کنترل کامل سخت افزار رو به شما میده

ویرایش شده توسط Milad123
لینک به ارسال

میهن میزبان با میهن وب هاست فرق داره دوست عزیز

http://mihanmizban.com

اتفاقا بهترین هاستینگی که میشناسم همون پارس پک هستش، بخاطر همین اولین پیشنهادم بود.

چون دقیقا پول همون چیزی رو میگیرن که ارائه میدن

ماه ها اونجا میزبانی شدیم و هیچ مشکلی نداشتیم.

از لحاظ پشتیبانی هم یه سر و گردن بالاتر از نت افراز هستن...

تیکت در کمتر از 10 دقیقه پاسخ داده میشه

مزیتی هم که نسبت به بقیه جاها داره اینه که کنترل کامل سخت افزار رو به شما میده

بله عذر خواهی میکنم ، ممنون از راهنمایی شما ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...