رفتن به مطلب

منقضی‌نشدن لینک پس از حذف در Easy Digital Downloads

پست های پیشنهاد شده

سلام.

آقا من نفهمیدم همچین تاپیکی ایجاد شده.به همین خاطر دو جا سوال پرسیدم. از مدیران تقاضا دارم اون یکی رو حذف کنن

http://forum.wp-parsi.com/topic/31490-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-easy-digital-download/

من به یه مشکلی برخورد کردم توی افزونه edd.

ببینید، وقتی یک نفر میاد از سایت خرید می کنه، یک ایمیل به عنوان فاکتور فروش و خرید براش ارسال میشه که که لینک دانلود فایل هم توی اون هست.

حالا بعضی اوقات من میخوم که این فایل رو از لیست خرید های مشتری حذف کنم.

از قسمت سابقه پرداخت و مشتری فایل رو حذف می کنم، ولی اون لینکی که به مشتری فرستاده شده، هنوز اعتبار داره و میشه باهاش دانلود کرد.

چه طوری میشه کاری کرد که اون لینک هم اعتبارش تموم بشه؟

آخه اینطوری که نمیشه.مثلا من مدت اعتبار هر لینک رو یک ماه قرار دادم. بعد وقتی محصول خرید شده رو از لیست خرید مشتری حذف کنم، همچنان بتونه دانلود کنه؟!

ممنون

لینک به ارسال

از EDD چه نسخه‌ای استفاده می‌کنید؟ چون من الان تست زدم، چنین مشکلی نبود و لینک‌ها بی‌اعتبار بودند.

موفق باشید.

لینک به ارسال

از آخرین نسخه.

من برای یک فایل، تاریخ انقضای لینک رو مثلا تا 5 روز فعال کردم.

الان من هم کاربر رو خذف کردم، هم سابقه پرداخت، اصلا توی دیتابیس هیچ رد و نشانی از کلید تراکنش و کلید دانلود وجود نداره، نمی دونم چرا وقتی روی لینک دانلود که به خریدار ارسال شده کلیک می کنم، باز فایل دانلود میشه.

لینک به ارسال

در قسمت تنظیمات تیک مربوط به اجازه دوباره دانلود از بخش سابقه را بردارید و توجه داشته باشید اگر شما 5 روز برای اعتبار لینک تعیین کرده باشید تا 5روز لینک معتبر هست و بعد از آن غیرمعتبر میگردد

لینک به ارسال

از آخرین نسخه.

من برای یک فایل، تاریخ انقضای لینک رو مثلا تا 5 روز فعال کردم.

الان من هم کاربر رو خذف کردم، هم سابقه پرداخت، اصلا توی دیتابیس هیچ رد و نشانی از کلید تراکنش و کلید دانلود وجود نداره، نمی دونم چرا وقتی روی لینک دانلود که به خریدار ارسال شده کلیک می کنم، باز فایل دانلود میشه.

یکبار از مدیریت وردپرس لاگوت کنید و مجددا تست بگیرید ببین بازهم دانلود میشه یا نه ؟

شاید چون سوپر ادمین هستید اینطوریه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...