رفتن به مطلب

مشکلات عجیب سایت وردپرسی

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید قبل از هرچیزی ببخشید که اسم تاپیک اینجوریه چون واقعا نمیدونم اسم تاپیک رو چی بزارم با وجود این مشکلا خودتون بخونید متوجه میشید

سایتم چند وقته دچار مشکلات زیادیه از پاک شدن فایل ها گرفته تا ریدبرکت شدن بعضی از صفحه و ....

توضیح مشکلات تا آ[ر بخونید

1 : اولین مشکل پاک دن خودکار فایل های استایل قالب بود

2 : امروز یه چند ساعتی بعضی از صفحات سایتم ریدایرکت میشد روی یه سایت خارجی hugedomain بود فکر کنم همش نه بعضی از صفحات سایتم

3 : بعد از اون مشکل ک کاملا خودبه خود هل شد سایتم بعضی از صفحاتش مثله افزونه ها پست جدید و اضافه کردن محصول جدید ارور notfuond میداد که اونم خود به خود حل شد

اول از همه فکر کردم شاید هک شدم و کسی نفوذی چیزی کرده تو هاست و داره این خرابکاریا رو میکنه اما بعد از تماس با هاست گفتند هیچ ای پی به غیر از ای پی خودت وارد نشده و نفوذ و اتکی هم نبوده و اتک هم حتی نخوردی پس این فرضیه رفت

بعد از یک ساعت از هاست تماس گرفتند و گفتند سایتت داره سی پو یو و فضای زیادی و میگیره داریم برات انتقال میدیم ((((متاسفانه مصرف رم و سی پی یو سایت شما بسیار افزایش داشته است به نحوی که باعث اختلال روی سرور و ایجاد مشکل برای سایر کاربران شده است طی درخواستهای سایر مشتریان و نارضایتی آنها هاستتان به سرور دیگری منتقل شد)))) انتقال دادند دی ان اس ها رو ست کردیم ست شد سایت بدون مشکل بالا میاد الان ولی با سرعت افتضاح یعنی افتضاح دوباره تماس گرفتم با هاست گتند از طرف م هیچ مشکلی نیست و هرچی گفتم که مشکلی نداره سایت منم اونا قبول نکردند . گفتند مشکل از خودته سرور کاملا سالم و چک شدس

کارایی که کردم

1 : پاک کردن وردپرس و نصنب دوباره اون

2 : فعال کردن قالب دیگه (((کفتم شاید قالبم مشکل داره )))

3 : نصب یه ساب دامین با قالب پیشفرض خود وردپس و بازهم مشکل لود سنگین سایت

4 : ریپیر دیتابیس از داخل سی پنل

5 : غیر فعال سازی پلاگین ها

الان من موندم و یه سایتی که اصلا باز نمیشه و یه هاستی که میگه مشکل از خودته و کارهایی که کردم و خوب نشده

آدرس سایت به عنوان نمونه

http://www.mokamelshop.com/shop/qnt-x3t-mineral-400g/

http://www.mokamelshop.com/wp-admin

آدرس صفحه اول سایت رو به دلیل این مشکلات بستم و زدم در حال تعمیر

نسخه وردپرس : آخرین نسخه ( قالبم از تو سایت سازنده دیدم نوشته بود ساپورت می کنه )

ببخشید اگه زیاد بود ولی خواستم کامل توضیح بدم کمک کنید ممنون

لینک به ارسال

احتمالا سایتتون هک شده .

با توجه به این که وردپرس در حالت عادی باگ نداره ، احتمالا از افزونه ها و یا از طرف هاست شما هست .

وگرنه الان بیشتر سایت ها (حتی سایت خود بنده) روی وردپرس هست بدون هیچ مشکلی .

موفق باشید .

لینک به ارسال

احتمالا سایتتون هک شده .

با توجه به این که وردپرس در حالت عادی باگ نداره ، احتمالا از افزونه ها و یا از طرف هاست شما هست .

موفق باشید .

داداش ممنون از جوابت ولی شما همه رو خوندی گفتم که هاست میگه هک نشدی و اتکی نخوردی و ای پی نفوذ نداشته تو سرور و هاستت در ضمن اگرم هک شده باشم من که هاست رو منتقل کردم

من که دوباره همه وردپرس رو از اول نصب کردم و قبلیو پاک کردم من که ساب دامین رو هم نصب کردم باز هم چرا این مشکلا هست در ضمن من که گفتم در مورد پلاگین ها اونارو هم غیر فعال کردم و تستس کردم ولی بازم مشکل بوده

لینک به ارسال

تمامی هکرها که اقدام به دیفیس کردن سایت نمیکنند !

در خصوص ریدایرکت نیز فکر کنم کدی رو توی .htaccess قرار دادند .

لینک به ارسال

تمامی هکرها که اقدام به دیفیس کردن سایت نمیکنند !

در خصوص ریدایرکت نیز فکر کنم کدی رو توی .htaccess قرار دادند .

شما پیشنهادتون چیه ؟ الان چیکار کنم برا رفع مشکل ها الان فقط مشکلم لود بسیار پایین سایته و اون مشکل ها همه رفع شده البته فعلا الا نسایتم حدود 1 دقیقه طول میکشه تا باز بشه این رو چیکارش کنم من ؟

در ضمن بگم فقط این نیست که سایتم دیر لود بشه حتی صفحه دبلیو پی ادمین هم حدود 1 مین میکشه تا باز بشه

ویرایش شده توسط hellsgate
لینک به ارسال

وبسرور مشکل داره ،

بهتره به یک سروری با وبسرور لایت اسپید که دارای آنتی شلر CXS و کلود لینوکس میباشد انتقال بدید .

موفق باشید .

ویرایش شده توسط محمدرضـا
لینک به ارسال

وبسرور مشکل داره ،

بهتره به یک سروری با وبسرور لایت اسپید که دارای آنتی شلر CXS و کلود لینوکس میباشد انتقال بدید .

موفق باشید .

راستش از میهن وب هاست گرفتم هاست رو از شانس بده ما همین 1 هفته پیش بود که تمدید کردم و 70 هزار تومن پول دادم خواستم انتقال بدم اما گفتند پولتو برنمیگردونیم که بخوای بری اما اینایی که گفتی باید یه هاست داشته باشه رو ارجاع میدم ببینم چی میگه

لینک به ارسال

احتمالا سایتتون هک شده .

موفق باشید .

با سلام دوست عزیز با هر ارایه نسخه جدید باگ های کشف شده در ورژن های قبلی رفع میشن به طور مثال باگ xss نسخه 4.1 که وردپرس در یک هفته 3 بار بروز رسانی داد البته چند بارشم مخفی بود !

در مورد مشکل دوستمون ادرس سایت رو قرار بده برسی کنم سرور و سایت رو برای پیدا کردن مشکل یا حق

:wub:

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز با هر ارایه نسخه جدید باگ های کشف شده در ورژن های قبلی رفع میشن به طور مثال باگ xss نسخه 4.1 که وردپرس در یک هفته 3 بار بروز رسانی داد البته چند بارشم مخفی بود !

در مورد مشکل دوستمون ادرس سایت رو قرار بده برسی کنم سرور و سایت رو برای پیدا کردن مشکل یا حق

:wub:

دادا شما خوندی مشکلات من رو ؟ شما نظری نداری ؟

آدرس هم اینه : http://www.mokamelshop.com

که البته سایت رو برای مشکلاتی که بوه فعلا صفحه اصلی رو بستم و گذاشتم در حال تعمیر

ویرایش شده توسط hellsgate
لینک به ارسال

از اطلاعات سایتتون بک اپ بگیرید بعد یه وردپرس خام بدون هیچ گونه افزونه نصب کنید و ببینید همین مشکلات رو دارید یا خیر ...

وردپرس رو هم از سایت http://wordpress.org/ دانلود کنید و از یوزر نیم و پسوردی استفاده کنید که تا حالا توی هیچ سایتی استفاده نکردید

حتی رمز هاست رو عوض کنید

رمز ایمیلی که توی هاستینگ عضو شدید هم عوض کنید

اگه مقدوره حتی از طریق سیستمی که تا حالا وارد سایت نشدید و مطمئنید الوده نیست این تغییر رمزها رو انجام بدید

بعد نتیجه رو اعلام کنید

حدس بنده اینه که سیستم شما الودس یا هک شدید یا تروجانی بک دری چیزی دارید ... با یه نرم افزار امنیتی معتبر به غیر از esset nod32 کل سیستمتون رو هم اسکن کنید نتیجه رو اعلام کنید پیشنهاد بنده کسپرسکی هست برای اسکن

موفق باشید

ویرایش شده توسط bestdata
لینک به ارسال

از اطلاعات سایتتون بک اپ بگیرید بعد یه وردپرس خام بدون هیچ گونه افزونه نصب کنید و ببینید همین مشکلات رو دارید یا خیر ...

وردپرس رو هم از سایت http://wordpress.org/ دانلود کنید و از یوزر نیم و پسوردی استفاده کنید که تا حالا توی هیچ سایتی استفاده نکردید

حتی رمز هاست رو عوض کنید

رمز ایمیلی که توی هاستینگ عضو شدید هم عوض کنید

اگه مقدوره حتی از طریق سیستمی که تا حالا وارد سایت نشدید و مطمئنید الوده نیست این تغییر رمزها رو انجام بدید

بعد نتیجه رو اعلام کنید

حدس بنده اینه که سیستم شما الودس یا هک شدید یا تروجانی بک دری چیزی دارید ... با یه نرم افزار امنیتی معتبر به غیر از esset nod32 کل سیستمتون رو هم اسکن کنید نتیجه رو اعلام کنید پیشنهاد بنده کسپرسکی هست برای اسکن

موفق باشید

والا هاست گفت اسکن کردم سایت رو و فقط گفت 3 تا فایل مشکوکه که اون 3 تارن پاک کردم من و در کل پفت سایتتون ویروسی نیست

در مورد تغییر رمز ها رمز ها رو همه رو تغییر دادم

ویروس کشی سیستم الان گذاشتم ببینم چی میشه با ویروس کش پیشنهادی شما با آخرین آپدیت

لینک به ارسال

این هم همین الان از هاست

Main Domain mokamelshop.com Home Directory /home/mokamels Last Login From 94.182.3.87 CPU Usage 28 / 100 %

Virtual Memory Usage 130.5 / 2048 MB

Physical Memory Usage 138.1 / 1024 MB

Entry Processes 2 / 14

Number of Processes 0 / 100

I/O Usage 0 / 1 MB/s

Disk Space Usage 932.02 MB / 1.95 GB

Monthly Bandwidth Transfer 2.52 GB / 180 GB

نوشته داخل فایل .htaccess

# BEGIN WordPress

<IfModule mod_rewrite.c>

RewriteEngine On

RewriteBase /

RewriteRule ^index\.php$ - [L]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d

RewriteRule . /index.php [L]

</IfModule>

# END WordPress

لینک به ارسال

باید سایتتون رو کامل بهینه کنید .

یکی از دوستان هم همین مشکل رو روی یکی از هاستینگ ها داشتند ، در واقع با ورود به ادامه مطلب ریدایرکت میشد به سایت های خارجی و ... .

همچنین اسپم های زیادی ارسال میکرد و فشارهای زیادی برروی سرور میاورد که باعث ساسپند شدن یوزر فوق شد .

با هماهنگی انتقال داد روی سرورهای ما و سایت بهینه سازی کامل توسط خود بنده انجام و صورت گرفت .

در حال حاظر هیچ گونه مشکلی ندارند .

موفق باشید .

لینک به ارسال

کمک کنید

کاری که بنده گفتم رو انجام دادید/

یه وردپرس خام بدون هیچ گونه قالب و افزونه اضافی روی سرور نصب کنید ببینید اونم اینطوری میشه

نتیجه رو اعلام کنید

لینک به ارسال

کاری که بنده گفتم رو انجام دادید/

یه وردپرس خام بدون هیچ گونه قالب و افزونه اضافی روی سرور نصب کنید ببینید اونم اینطوری میشه

نتیجه رو اعلام کنید

بله اینجوری شد سرور میگه سی پو یو و فشار زیادی داری میاری روی سرور و رکواست زیادی میدی به سرور

لینک به ارسال

دادا شما خوندی مشکلات من رو ؟ شما نظری نداری ؟

آدرس هم اینه : http://www.mokamelshop.com

که البته سایت رو برای مشکلاتی که بوه فعلا صفحه اصلی رو بستم و گذاشتم در حال تعمیر

عزیز سایت رو باز کن ببینم مشکل چیه سرورت مشکلی نداره !

با بستن سایت چیزی عوض نمیشه

لینک زیر بهتون کمک میکنه

https://fullsecurity.org/acc/20/%db%b1%db%b0-%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d8%a7%d9%85%d9%86%db%8c%d8%aa-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3.html

پوسته و همچنین وردپرس رو از کجا دانلود کردی؟

چند حالت داره یوزر جدیدی در دیتابیس سایت شما با دسترسی مدیریت اضافه شده که با ست کردن دیتابیس با وردپرس جدید دوباره سایت هک میشه !

اگر پوسته رو از سایت های خارجی غیر معتبر دانلود کردی با قرار دادن سورس شلر در پوسته یا عکس اقدام به دیفیس سایت میکنند چون Deface سایت شما بدردشون نخورده برای افزایش بازدید اقدام به Redirect میکنن

لینک به ارسال

بله اینجوری شد سرور میگه سی پو یو و فشار زیادی داری میاری روی سرور و رکواست زیادی میدی به سرور

پیشنهاد بنده اینه

1. از سیستم عامل لینوکس برای سیستم شخصیتون استفاده کنید

2. از هاستینگ هایی استفاده کنید که فایروال خوبی دارن و شل ها و فایل های مخرب رو یا غیرفعال میکنند یا اتوماتیک حذف میکنند - قصد تبلیغ ندارم اگه مدیر انجمن دوست داشت این بخش پستم رو حذف کنند هاستینگ های سرورپارس و وندا هاست رو بنده خودم تست کردم انواع شل قدیمی و جدید رو بخوبی از کار میندازن پیشنهاد میدم به مسئول فروششون این مشکل رو بگید اگه گفتن مشکل رو برطرف می کنند به این هاستینگ ها مهاجرت کنید

3. مشخصاتت هاست و سایتتون رو به فرد متخصص بدید تا بررسی کنه و فایل های مخرب رو حذف کنه

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...