رفتن به مطلب

مشکل ایندکس نشدن مطلب و ارور وب مستر

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید.

راستشو بخواین تا دیشب همه چیز اوکی بود و هر مطلبی میذاشتم زیر 5 دقیقه توی گوگل ایندکس میشد ولی امروز صبح هرچی که مطلب گذاشتم اصلا اثری ازش توی گوگل نیست و انگار که سایت منو نمیشناسه.الانم که رفتم توی وب مستر گوگل این خطا رو داده بود.از دوستان کسی میتونه راهنماییم کنه بخدا خیلی برای سایتم زحمت کشیدم نمیخوام اینجوری بشه.

آدرس سایتم:http://www.neginjonoub.ir/

ارور وب مستر:

http://www.neginjonoub.ir/: Googlebot can't access your site

June 12, 2015

Over the last 24 hours, Googlebot encountered 399 errors while attempting to retrieve DNS information for your site. The overall error rate for DNS queries for your site is 4.8%.

You can see more details about these errors in Webmaster Tools.

Recommended actionIf the site error rate is 100%:

• Use a WHOIS tool to verify that http://www.neginjonoub.ir/ has a proper whois record and that nameservers are configured for the site. If not, contact your domain registrar to update your whois records.
  • Using a DNS lookup tool, verify that the nameserver's name can be resolved to an IP address. If not, either update your whois record to contain an IP address for your nameserver, or update the DNS records for nameserver.
  • Using a DNS lookup tool, verify that http://www.neginjonoub.ir/ can be resolved to an IP address. If it can't, update the DNS record for http://www.neginjonoub.ir/ on your nameserver.

If the site error rate is less than 100%:

• The most likely explanation is that your nameserver is overloaded. Contact your hosting provider and discuss the configuration of your DNS server and the possibility of allocating more resources to your DNS service.
  • If your site redirects to another hostname, another possible explanation is that a URL on your site is redirecting to a hostname that has a DNS problem. Consider checking the links to which your site redirects and make sure that the sites in your redirect links don't have any DNS issues.

After you think you've fixed the problem, use Fetch as Google to verify that Googlebot can properly access your site.

ویرایش شده توسط ok_siavash
لینک به ارسال

به بخش Fetch as Google مراجعه کنیددد و صفحه اصلی رو فتچ کنید ببینید مشکلی توی فتچ داره یا خیر

لینک به ارسال

راستشو بخواین من زیاد از وب مستر سر در نمیارم و توی عکس اگر راهنماییم کنید ممنونتون میشم.من روی fetch که به تنهایی نوشته شده زدم بعدش باید چکار کنم؟post-1021-0-83684700-1434282558_thumb.jp

راستشو بخواین من زیاد از وب مستر سر در نمیارم و توی عکس اگر راهنماییم کنید ممنونتون میشم.من روی fetch که به تنهایی نوشته شده زدم بعدش باید چکار کنم؟post-1021-0-83684700-1434282558_thumb.jp

تا دیشب مطالبم زیر پنج دقیقه توی گوگل بود ولی امروز اینجوری شده تازه بعضی هاش بعد از چند ساعت ایندکس شدن

لینک به ارسال

سایتون به درستی فتچ شده و مشکلی ندارد

یه سوال سایتتون تازه تاسیس هست؟

لینک به ارسال

سایتون به درستی فتچ شده و مشکلی ندارد

یه سوال سایتتون تازه تاسیس هست؟

نه دو سال و خورده ای هست که سایتمو دارم.

لینک به ارسال

توی ارورتون مشکل عدم دسترسی گوگل به بخش های سایتتونه این مشکل سه تا دلیل می تونه داشته باشه

1. قطعی سرور

2. دیزالو شدت بوت های گوگل در فایل robots.txt

3. follow یا index شدن اشتباه بخش هایی مثل ادمین سایت که نیاز به لاگ این بودن برای مشاهده شون هست

لینک به ارسال

سایت شما مشکل خاصی نداره یکم صبر کنید تا اثر این اروری که گذاشتید رفع بشه ببینید مثل قبل میشه یا نه

لینک به ارسال

به نظرتون بخاطر این نیست که هاستم توی ایران میزبانی میشه؟نمیدونم ولی مشکل از کجاست آخه اگه از اینم بود باید چند روز پیشم همین مشکل بوجود میومد

توی ارورتون مشکل عدم دسترسی گوگل به بخش های سایتتونه این مشکل سه تا دلیل می تونه داشته باشه

1. قطعی سرور

2. دیزالو شدت بوت های گوگل در فایل robots.txt

3. follow یا index شدن اشتباه بخش هایی مثل ادمین سایت که نیاز به لاگ این بودن برای مشاهده شون هست

ممنون از جوابتون ولی از کجا باید بفهمم مشکل از کجاست چجور باید برطرفش کنم تا سایتم مثل قبل بشه.

لینک به ارسال

به نظرتون بخاطر این نیست که هاستم توی ایران میزبانی میشه؟نمیدونم ولی مشکل از کجاست آخه اگه از اینم بود باید چند روز پیشم همین مشکل بوجود میومد

بی تاثیره مگه اینکه این روزهای اخیر سرود کند شده باشه

یه انالیز کامل می طلبه

لینک به ارسال

بی تاثیره مگه اینکه این روزهای اخیر سرود کند شده باشه

یه انالیز کامل می طلبه

نمیدونم پشتیبانی هاست هم میگه چون هاست روی سرور ایرانه و سرورهای گوگل هم توی آمریکا هر چند وقتی مشکلاتی برای سایتهایی که توی ایران میزبانی میشه بوجود میاد که ربات های گوگل خوب نمیتونن مطالب رو بخونن و همچنین گوگل ارور مشکل دی ان اس رو میده که بعد از زمانی اندک این مشکل برطرف میشه.الانم مطالبم ایندکس شدن ولی بعد از چند ساعت.بعضی هاشم توی صفحات دوم هستن با اینکه عنوانم اختصاصیه

لینک به ارسال

اها از این نظر اره احتمالش بالاست

از من به شما نصیحت سرور اروپا بگیرید هم مناسبن هم این مشکلات رو ندارن زیر ساخت اینترنت اونها خیلی بهتر از ایرانه

در ضمن گوگل یه سرور نداره هزاران سرور تو چندین نقطه دنیا داره ....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...