venus_h

چگونگی نصب قالب وب سایتی که در سایت دیگر نصب شده است؟

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من تو یه وب سایتم از قالب bishop استفاده می کنم. الان می خوام از همین قالب برای یه وب سایت جدیدم استفاده کنم. برای این کار چه کاری باید کنم؟ از تو قسمت ادمین سایت پیشینم قالب رو به حالت زیپ دانلود کردم و اونو در سایت جدیدم برای نصب آپلود کردم. می گه نصب با موفقیت انجام شد ولی وقتی فعالش می کنم یه صفحه سفیده و دیگه هیچی نمایش داده نمی شهwacsmiley.gifwacsmiley.gif

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالت دیباگ رو فعال کنید ببینید چه اروری میده

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز

به انجمن خوش اومدین.

قالب اگه تنظیمات خاصی نداشته باشه یا به پلاگین خاصی نیاز نداشته باشه بدون مشکل اجرا میشه.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالت دیباگ رو فعال کنید ببینید چه اروری میده

چطوری می تونم حالت دیباگ رو فعال کنم؟

سلام دوست عزیز به انجمن خوش اومدین. قالب اگه تنظیمات خاصی نداشته باشه یا به پلاگین خاصی نیاز نداشته باشه بدون مشکل اجرا میشه.

روی سایت دیگه من این قالب به خوبی جواب می ده ولی به شیوه ای که توضیح دادم وقتی این قالبو نصب می کنم نمایشی ازش نشون داده نمی شه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چطوری می تونم حالت دیباگ رو فعال کنم؟

فایل wp-config.php ویرایش کنید کد زیر رو پیدا کنید

define ('WP_DEBUG', false);

و به کد زیر تغییرش بدید

define ('WP_DEBUG', true);

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من تو یه وب سایتم از قالب bishop استفاده می کنم. الان می خوام از همین قالب برای یه وب سایت جدیدم استفاده کنم. برای این کار چه کاری باید کنم؟ از تو قسمت ادمین سایت پیشینم قالب رو به حالت زیپ دانلود کردم و اونو در سایت جدیدم برای نصب آپلود کردم. می گه نصب با موفقیت انجام شد ولی وقتی فعالش می کنم یه صفحه سفیده و دیگه هیچی نمایش داده نمی شهwacsmiley.gifwacsmiley.gif

من احتمال زیادی میدم که بخاطر افزونه بارسی ساز یا تاریخ یا اینطور افزونه ها باشه که در هدر قالبتون به کار رفته و چون اونها لود نمیشه بقیه قالب هم لود نمیشه.

پیشنهاد میکنم افزونه هایی که روی سایت اولی دارید رو روی سایت جدیدتون نصب و فعال کنید احتمالا درست میشه. بعدش یکی یکی اونهایی که لازم نیست رو غیرفعال و حذف کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط shayan.m
      سلام
      دوستان لطفا کمکم کنید و من از کد نویسی سر در نمیارم لطفا کمک کنید.
      1: می خواهم قسمت تاپ بار قالب را حذف کنم باید چی کار کنم؟

2: می خواهم فیلد جستجوی در هدر را حذف کنیم باید چی کار کنم؟

3: این آدرس وب سایت من هست https://shayan-sms.ir مشاهده وب سایت ملی پیامک کنید می خواهم مشابه وب سایت ملی پیامک قالب را تمام عرض کنم باید چی کار کنم؟
    • توسط mrkarami937
      سلام به همه
      قالب سایتم آواداس و خیلی از کار هارو قبلا انجام داده بودم اما الان میخوام تغییرات بدم توی برگه صفحه اصلیم با برگه سفید مواجه میشم که هیچی نمیاره.
      کسی میدونه مشکل کجاست؟؟؟
    • توسط reza_yki
      سلام به همه اساتید و دوستان گرامی
      من قالبی طراحی کردم که به نظرم ارزش لایسنس گذاری رو داره و نزدیک 3-4 ماه روش وقت گذاشتم
      من از افزونه EDD برای فروش استفاده میکنم ولی افزونه یا کدی رو پیدا نکردم که بتونم قالب رو فقط بشه روی یه دامنه فعال کرد و نشه قالب رو برای چند بار نصب و استفاده کرد
      یه افزونه برای EDD هست ولی پولیه وگرونم هست و فعلا نمی تونم بخرمش
      کسی هست  منو راهنمایی کنه؟ ممنون از همه
    • توسط daghighi
      با سلام.
      بنده یک قالب خبری به صورت نیمه خصوصی، خریداری کرده ام. این قالب ترجمه شده از نسخه ای خارجی است. من قصد داشتم جهت امنیت، کاملا شخصی بودن و برخی تغییرات، قالب را کاملا شخصی سازی کنم. به این صورت که همه کدها، پی اچ پی ها و اسکریپ ها و ... و حتی افزونه های لازم، به طور کامل در سرور خودمان، نوشته شده و بارگزاری شود.
      1. آیا این کار شدنی است؟
      2. می توانم به چه کسی مراجعه کنم؟
      3. چه مقدار هزینه و زمان باید صرف شود؟
      تشکر فراوان
    • توسط meysamaliani
      با سلام و عرض ادب
      یک سایتی داریم برای فروش قالب که با ووکامرس ساخته شده
      .دو تا سوال پیش آمده:
      1-چطور برای قالب های ساب دامین یا حالت دموی نمایشی بذاریم که راحت باشه و از هاست کمتر فضا بگیره.مثل :demo.yourdomain.com/twentytheme
      2-در صفحه نمایش دمو یک هدر بالای صفحه هست که نام و اندازه های تصویر رو به کاربر نمایش میده.آیا پلاگینی هست که این کار رو بکنه؟
      اگر آره اسمش؟
      اگر نه چکاری کنیم تا این رو ایجاد کنیم...اگر منظور بنده رو متوجه نشدین نمونه : نمونه نوار چسبان بالا zhaket.com/demo/8233 نوار بالای صفحه