رفتن به مطلب

افزونه تشکر برای بی بی پرس

پست های پیشنهاد شده

سلام چندی پیش(خیلی وقت پیش) داشتم میگشتم که یکهو یک افزونه جالب چشم رو گرفت.افزونه ای که اکثر کاربران بی بی پرس دنبالش هستند(البته اینکه میگم اکثرا همینجوری میگم وگرنه هیچ آماری دست من نیست!!!) منظورم افزونه تشکر هست. افزونه ای که همراه خودش چند تا امکانات دیگری هم داره...

89709019529603138566.jpg

افزونه " bbPress Like Button " افزونه ای هست که به زبان فارسی هم ترجمه شده و در بانک افزونه های وردپرس قرار دارد.این افزونه بعد از نصب دکمه تشکر رو به زیر همه پست ها و پاسخ ها قرار میده.

نکته ای که وجود داره اینه که به نظر میرسه این افزونه با بی بی پرس افزونه هم سازگاری داره( البته من تست نکردم و تضمینی نمیکنم ولی طبق نوشته هاش اینجور به نظر نمیاد که تنها برای بی بی پرس های قابل نصب باشه...از این موضوع بگزریم.

امکانات این افزونه:

• نمایش بیشترین کاربران تشکر شده
  • نمایش بیشترین کاربران تشکر شده(به جز مدیر)
  • نمایش بیشترین پست های تشکر شده
  • نمایش بیشترین تشکر کننده ها
  • استفاده از آژاکس
  • استفاده از css و hyml5
  • برون بری گزارش تشکر ها با فرمت CSV
  • امکان تشکر مهمانان(البته در صورت نیازتون)
    و...

خب این افزونه به نظر نمیرسه که توضیح بیشتری نیاز داشته باشد!!برای همین دیگه ادامه نمیدم!!

26367821301670002344.png

منبع: دنیای وردپرسی من!

• امتیاز 6
لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...

وب سايتي كه معرفي كرديد حذف شده .

لطفا لينك دانلود پلاگين رو همينجا قرار بديد .

http://www.plugpress.com/plugin/bbpress-like-button#

• امتیاز 3
لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

وب سايتي كه معرفي كرديد حذف شده .

لطفا لينك دانلود پلاگين رو همينجا قرار بديد .

صفحه افزونه در وردپرس

دانلود با لینک مستقیم از سرور وردپرس

• امتیاز 2
لینک به ارسال

سلام اره اون وبلاگ من بود که حذفش کردم ولی خب چه فرقی داره؟ توی اون وبلاگ هم که لینک دانلود ندادم... وقتی گفتم توی مخزن هم وجود داره اسمش رو هم به انگلیسی دادم یه جستجو ساده حل مشکل رو دیگه ... از دوستانی هم که لینک رو برای راحتی دوستان قرار دادن تو تایپیک تشکر میکنم

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...