medil0ne

مشکلات در استفاده از آسان پرداز و درگاه زرین‌پال

27 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همه‌ی دوستان.

آقا بنده یک سایتی به این آدرس راه انداختم و می‌خوام توش هم پروژه و تحقیق برای دانلود بگذارم و هم بفروشم.نمی خوام هم شکل فروشگاهی داشته باشه و اسکریپت فروشگاهی نصب کنم.می‌خوام به همین حالت باشه

کاری که من می‌خوام بکنم اینه که:

توی پست‌هایی که برای فروش هستند،کلیدی برای خرید باشه که با استفاده از درگاه،مردم خرید کنند.به گمونم این مساله با استفاده از افزونه‌ي paid downloads ممکن باشه.اما من نصب کردمش و باهاش مشکل دارم.خود صفحه‌ي افزونه هم تو سایت زرین پال هیچ توضیحی نداده.نمی‌دونم باید چه کنم.

مشکلم هم اینه که وقتی نصب می‌کنم و اطلاعات رو هم وارد می‌کنم و پیکربندی میشه.بعدش وقتی روی کلید توی پست کلیک می‌کنم،هیچ جا نمیره و صفحه ‌ای لود نمیشه.ارور میاد بالا.

https://ir.zarinpal.com/pages/labs/wp-paid-download-module

----

اما کار دوم:

علاوه بر وجود این کلید‌ها در هر پست فروشی که با استفاده از درگاه بودند.

من می‌خوام یک گوشه از سایتم،یک جایی بزارم که مردم بتونن با کلیک کردن روش،برن و پول بریزن.مبلغ رو خودشون وارد کنند.چرا که کار من در اصل ترجمه‌س و خب این موارد،قیمت مشخصی ندارند و پستی هم در موردشون نیست.برا همین باید یک جایی باشه که مردم پول‌ها رو بریزن.به گمونم این کار با استفاده از آسان پرداز ممکنه.

اما باز من با این هم مشکل دارم.

و اون اینه که نمی‌تونم کد‌هایی که گفته رو بزارم سر جاش.نمی‌تونم بفهمم جاش کجای.خیلی مختصر توضیح داده و برای بنده که اطلاعاتی تو این زمینه ندارم کاملا گنگه.

https://de.zarinpal.com/pages/labs/sadepardaz/

مثلا گفته:

((فايل موجود در شاخه mysql را در ديتابيس ساخته شده برای اينکار ايمپورت (import) کنيد.))

خب ،اصلا جایی من نمی‌بینم برای ایمپورت تو صفحه‌‌ی mysql.

یا مثلا گفته

((فايل database.php در شاخه app\config را باز کرده و اطلاعات ديتابيس رو در اون وارد نمائيد:))

من هرچی می‌گردم،نمی‌تونم شاخه‌ی مورد نظر(شاخه app\config) رو پیدا کنم.

----

ضمن این‌که بنده به خود زرین‌پال تیکت زدم دو روز پیش اما متاسفانه پاسخی ندادند پ چیزی نگفتند.نمی‌دونم.شاید هم تو حوزه‌ی کارشون نیست.اما در هر حال خوب می‌بود یک پاسخی می‌دادند اگر هم نمی‌خوان راهنمایی بفرمایند.

----

این آدرس وب‌سایت بنده هستش:

www.porozhe.net

از همه‌ی دوستانی که بتونن تو این زمینه راهنمایی بفرمایند،قبلا تشکر می‌کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

از افزونه ی سیستم پی لاین استفاده کنید : http://payline.ir/plugins

سیستم شون از زرین از نظر من بهتره . هم برای شما و هم برای خریدار ...

اینم دمو (سایت خودم!) که روی همین سیستم کار میکنه : http://docdl.ir/

از پلاگین دانلود به ازای پرداخت استفاده کنید.

ویرایش شده در توسط farzad231

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

در مورد کار اول

اون خطایی که میده چی هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا مرتضی:

دفعه‌ی گذشته که امتحان کردم،ارور خاصی نمیداد.پیج باز نمیشه.خطایی که وقتی صفحه لود نمیشه رو میداد.try again

اما این‌بار که زدم،این خطا رو میده.مگه من باید هر بار توی زرین پال هم چیزی برای محصولم ثبت کنم؟

خیلی ممنون میشم مثل همیشه راهنمایی بفرمایید.

97988465964644394484.png

ویرایش شده در توسط medil0ne

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

از افزونه ی سیستم پی لاین استفاده کنید : http://payline.ir/plugins

سیستم شون از زرین از نظر من بهتره . هم برای شما و هم برای خریدار ...

اینم دمو (سایت خودم!) که روی همین سیستم کار میکنه : http://docdl.ir/

از پلاگین دانلود به ازای پرداخت استفاده کنید.

سلام

ممنون از پیشنهادتون.این سایت رو هم می‌شناختم

با پیشنهاد شما رفتم که ازش درگاه بگیرم

فقط یک سوال؟

اون فرم قرارداد رو شما پر کردید؟و فرستادید؟

یا اون برا کار دیگه‌ای هستش؟

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بله اون قرار داد رو من نوشتم و امضا کردم و اون رو براشون فرستادم . روز بعدش درگاه من فعال شده بود . انصافاً سیستم شون عالیه . بهترین مزیتش اینه که مستقیم میتونه وصل بشه به بانک.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقای مرتضی ضمنا این مساله هم شاید مربوط باشه.شاید من این‌ها رو اشتباه می‌زنم:

00360576186439400704.png

سلام

بله اون قرار داد رو من نوشتم و امضا کردم و اون رو براشون فرستادم . روز بعدش درگاه من فعال شده بود . انصافاً سیستم شون عالیه . بهترین مزیتش اینه که مستقیم میتونه وصل بشه به بانک.

ممنونم از راهنماییتون.

---

راستی،ایمن پرداخت رو امتحان کردید؟اون چطوره؟دوستان دیگه نظری دارند؟

http://www.imenpardakht.com

مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم از راهنماییتون.

---

راستی،ایمن پرداخت رو امتحان کردید؟اون چطوره؟دوستان دیگه نظری دارند؟

http://www.imenpardakht.com

مرسی

خیر امتحانش نکردم و چیز خاصی هم نشنیدم ازش تا امروز ... ولی از رنکش این نتیجه میشه که سیستم با تجربه و قدیمی مثل زرین پال نیست . (رنک 3 میلیون الکسا داره...!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

در مورد کار اول

اون خطایی که میده چی هست؟

باز حالا که امتحان می‌کنم،همین ارور رو میده:

34722262751355142171.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خطای اول از این بود که از سایت شما شناسه کالا به زرین پال فرستاده نشده.

خطای دومی هم این هستکه کلا سایت زرین پال باز نشده!

کلا مشکلی به زرین پال دارم اینه که به عنوان واسط هست شما حتما باید در رفت و برگشت ازش رد بشید. اما سرویسهای دیگه مثل پارس پال یا پی لاین کمترین دخالت رو دارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دوست عزیز شما نمیتونید فایلتون رو توی هاست دانلود بریزین

چون این افزونه برای هر فایل یه لینک دانلود مجزا ایجاد میکنه شما باید فایل رو داخل خود هاستتون توسط افزونه و از قسمت پرونده نو آپلود کنید

تمامی مشکلات اینجا گفته شده و پاسخ دادیم:

http://forum.persianscript.ir/f71/%D8%A2%DB%8C%D8%A7-paid-downloads-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AF%D8%9F-6945/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آدرس آی پی سایتت رو درست توی زرین پال ثبت کردی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خطای اول از این بود که از سایت شما شناسه کالا به زرین پال فرستاده نشده.

خطای دومی هم این هستکه کلا سایت زرین پال باز نشده!

کلا مشکلی به زرین پال دارم اینه که به عنوان واسط هست شما حتما باید در رفت و برگشت ازش رد بشید. اما سرویسهای دیگه مثل پارس پال یا پی لاین کمترین دخالت رو دارن.

پس پیشنهادتون در نهایت،استفاده از کودوم سرویسه؟

مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سرویسی که برای خودتون استفادش آسونتر باشه.

البته دوستان تجربیات خودشون رو هم گفتن. حتما ازشون کمک بگیرید. متاسفانه در عمل با اینها کارنکردم که پیشنهاد بدم. اما زرین پال خوش دست نیست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید آقا پارسا اما این یک نظر سنجیه !

نظر سنجی هم بر اساس سلیقه هست و یک ملاک و منظق صحیح پشتش نیست .

در مورد کدنویسی درگاه پرداخت سرویس هاس پی لاین و جی پال واقعاً کد نویسی بدی دارن . پیشنهاد میشه از پرداخت امن پاسارگاد استفاده کنید .

در مورد زرین پال هم گویا جدیداً کمی دیر به دیر واریز میکنن . اما از نظر برنامه نویسی منطق خوبی رو پیاده کرده .

در مورد بانک ها هم به نظر من پاسارگاد بعد ملت بعد پارسیان .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید آقا پارسا اما این یک نظر سنجیه !

نظر سنجی هم بر اساس سلیقه هست و یک ملاک و منظق صحیح پشتش نیست .

در مورد کدنویسی درگاه پرداخت سرویس هاس پی لاین و جی پال واقعاً کد نویسی بدی دارن . پیشنهاد میشه از پرداخت امن پاسارگاد استفاده کنید .

در مورد زرین پال هم گویا جدیداً کمی دیر به دیر واریز میکنن . اما از نظر برنامه نویسی منطق خوبی رو پیاده کرده .

در مورد بانک ها هم به نظر من پاسارگاد بعد ملت بعد پارسیان .

من این برگه رو به عنوان یک مرجع معرفی نکردم

بله یک نظرسجی از کاربراست که معدلگیری شده

و مسلما سرویسهای جدید میتوانند موفقتر از قدیمی ها باشند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از همه‌ی دوستان ممنونم.

تصمیم گرفتم سه تا سرویس پی‌لاین و پارسپال و البته زرین پال رو امتحان کنم و با هر کودوم یه مدت کار کنم ببینم چطور میشه.

ممنونم یک دنیا.

فقط اگر از دستندرکاران زرین پال این‌جا هم هستند،خوبه این حرف بنده رو هم دوستانه و دلسوزانه بشنوند:

من این مدتی که تصمیم گرفتم،از این سرویس‌ها استفاده کنم،حقیقتا تمامشون رو چرخیدم.

یک چیزی که من واقعا برام معزل‌ه اینه که اغلب سروریسها (پرداخت آنلاین و نه سرویس پستی)،یک پی‌دی‌اف شیک و پیک آماده دارند که کاربر تازه وارد و ناواردی مثل بنده،بتونه اون رو دانلود کنه و بفمه چی به چیه.

تنها جای که راهنمایی‌هاش و توضیحاتش در مورد استفاده از سرویس‌هاش بسیار بسیار ابتدایی(شاید هم پیشرفته) هست،زرین پال‌ه.یعنی در واقع توضیحات کمی که دادن،به قدری سرسری هست که یک کاربر تازه وارد ابدا نمی‌ةونه درک کنه که باید چه‌کار کنه.واسه همین،دوستانه پیشنهاد دارم که یک فکری بردارید برای این موضوع.

ما مخلصیم

دست گل همه‌ی دوستان هم درد نکنه بابت راهنمایی‌هاشون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تنها جای که راهنمایی‌هاش و توضیحاتش در مورد استفاده از سرویس‌هاش بسیار بسیار ابتدایی(شاید هم پیشرفته) هست،زرین پال‌ه.یعنی در واقع توضیحات کمی که دادن،به قدری سرسری هست که یک کاربر تازه وارد ابدا نمی‌ةونه درک کنه که باید چه‌کار کنه.واسه همین،دوستانه پیشنهاد دارم که یک فکری بردارید برای این موضوع.

چون میشه با زبانهای برنامه نویسی مختلفی ، به زرین پال درخواست ارسال کرد پس اونا فقط متد ها و نحوه درخواست رو توضیح دادن .

شما میتونی نمونه کدهاشو دانلود کنی .

در کل چیز زیاد سختی هم نیست .

خواستید بنویسید بگید راهنمایی کنم .

مسلما سرویسهای جدید میتوانند موفقتر از قدیمی ها باشند

آخ اگه شرکت داشتم B)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دوست عزیز شما نمیتونید فایلتون رو توی هاست دانلود بریزین

چون این افزونه برای هر فایل یه لینک دانلود مجزا ایجاد میکنه شما باید فایل رو داخل خود هاستتون توسط افزونه و از قسمت پرونده نو آپلود کنید

تمامی مشکلات اینجا گفته شده و پاسخ دادیم:

http://forum.persian...%AF%D8%9F-6945/

یعنی اصلا راهی نداره؟این‌طوری که نمیشه :دی

مرسی در هر حال از راهنماییتون.

آدرس آی پی سایتت رو درست توی زرین پال ثبت کردی؟

آره آقا.درسته.

:)

چون میشه با زبانهای برنامه نویسی مختلفی ، به زرین پال درخواست ارسال کرد پس اونا فقط متد ها و نحوه درخواست رو توضیح دادن .

شما میتونی نمونه کدهاشو دانلود کنی .

در کل چیز زیاد سختی هم نیست .

خواستید بنویسید بگید راهنمایی کنم .

آخ اگه شرکت داشتم B)

نه آقا.ابدا نباید چیز سختی باشه.

منم که خیلی بی‌سواتم تو این زمینه :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی اصلا راهی نداره؟این‌طوری که نمیشه :دی

مرسی در هر حال از راهنماییتون.

نه دیگه اگه قرار بود بشه که دیگه هر کسی میتونست یه بار بخره و لینک دانلود رو بده به هرکسی یا ...

خوبی اینجور افزونه ها هم اینه که برای هر فایل یک لینک تولید میکنه مثل فروش شارژ میمونه

خواهش میکنم ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام مجدد.

دوستان یک سوال.

الان بین این سرویس‌ها،کودوماشون درگاه مستقیم می‌دن.

یعنی من تو زرین پال و پی‌لاین و پارس‌پال درگاه گرفتم،اما به گمونم فقط پی‌لاین درگاه مستقیم میده درسته؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

زرین پال نمیده .

پی لاین رو امروز واسه یکی ساختم مستقیم میده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه دیگه اگه قرار بود بشه که دیگه هر کسی میتونست یه بار بخره و لینک دانلود رو بده به هرکسی یا ...

خوبی اینجور افزونه ها هم اینه که برای هر فایل یک لینک تولید میکنه مثل فروش شارژ میمونه

خواهش میکنم ;)

آقا پی‌لاین رو امتحان کردم و میشه لینک دانلود رو از هاست دانلود هم بهش داد و بعد خودش لینک‌های متفاوت میسازه برای هر نفر.

گفتم بگم همین‌طوری :دی

مرسی

زرین پال نمیده .

پی لاین رو امروز واسه یکی ساختم مستقیم میده

آره پی‌لاین که گرفتم.

از خودشون پرسیدم گفتن: جی‌پال و تک‌پرداخت هم گویا میدن.خیلی خوبه این درگاه مستقیم.

تا این‌جای کار که من واقعا به پی‌لاین رسیدم.پی‌لاین تا این‌جا به نظر بنده به‌ترین هستش بین این سه تایی که چرخیدم(زرین،پارس و پی‌لاین)

----

یک سوالی برام پیش آمده فقط:

دوستانی که با پی‌لاین کار می‌کنن ممنون می‌شم اگر می‌دونن راهنمایی بکنن:

من الان همه‌ی افزونه‌های وردپرس و همین‌طور اسکریپت آسان پرداز رو در پی‌لاین امتحان کردم.

هیچ‌کودومشون با ایمیل خریدار کاری ندارند و این به نظرم یک نکته‌ی بدی‌ هستش.چون خریدار مثلا لینک رو کپی نمی‌کنه و میبنده و دانلودم نکرده.یا مثلا اتفاق‌های دیگه.

آیا راهی نیست که از نسخه‌ی پیامی که هنگام تمام شدن تراکنش موفق،به خریدار نشون داده میشه،یکی هم به ایمیلش فرستاده بشه.یک جایی باشه که ایملش رو وارد کنه؟

آیا این امکان هست و من نمی‌دونم یا که نیست و نیازی نیست به نظر شما؟

---

مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من تنها از پای لاین استفاده میکنم که واقعن عالیه

برای این مشکلت که اگر از پای دانلود استفاده میکینی که خودش میفرسته و مشکلی نداره

اما افزونه های خود پای لاین باید خودت تغییر بدی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط medil0ne
      آقا یک ایراد اساسی برای بنده پیش آمده.
      ممنون می‌شم اگر براتون مقدوره راهنمایی بفرمایید.
      بعد از نصب آسان پرداز زرین پال بر روی وب‌سایت porozh.net،سایت کلا بالا نمیاد و صفحه‌ای مانند صفحه‌ی dl.porozhe.net بالا میاد.صفحه‌ی ایندکس فایل‌ها و فولدر‌های داخل هاست.
      عکس:
      http://www.iranvij.ir/upload/images_aban91/83142077898809042068.jpg.
      آدرس سایت:
      www.porozhe.net
      -----
      لطفا اگر ممکنه ببینید چی شده؟
      ببینید چیزی از فایل‌های توی روت کم نیست؟چون من اشتباهی یک پوشه‌ای رو اکسترکت کردم توی همون روت و بعد دونه دونه پاک کردم فایل‌هایی که داخلش بود.ممکنه اشتباهی چیزی رو از فولدر‌های مورد نیاز سایت پاک کرده باشم.که البته کمه احتمالش.خیلی دقت کردم به خدا!
      در هر حال تا جایی که ممکنه این موضوع رو پی بگیرید.چون برگردوندن بک‌آپ برام خیلی مشکل ایجاد می‌کنه.
      دنیا دنیا ممنون