رفتن به مطلب

فراخوانی جی کوری در صفحه اصلی

پست های پیشنهاد شده

سلام

دو تگ فراخوانی جی کويری زیر با یکی از افزونه هام که در برگه های دیگه ای بجز صفحه اصلی هست اختلال ایجاد میکنه

<script src="https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.8.0/jquery.js"></script>

<script src="https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jqueryui/1.9.1/jquery-ui.js">

این دو تگ رو چجوری میتونم فقط در صفحه اصلی فراخوانی کنم و در هدر نباشه؟

لینک به ارسال

من قبلا به این مشکل برخورد کردم و با این کار ان را درست کردم.

به جای استفاده از متغییر $ از یک متغییر دیگه استفاده کنید مثلا یکی از حروف الفبا انگلیسی.یا استفاده از الگوی کلوژر

البته چون چون مقدار اشنایی شما با برنامه نویسی زدید متوسط در همین حد گفتم.اگر نیاز هست بگید تا راهنمایی بیشتری کنم.

لینک به ارسال

من قبلا به این مشکل برخورد کردم و با این کار ان را درست کردم.

به جای استفاده از متغییر $ از یک متغییر دیگه استفاده کنید مثلا یکی از حروف الفبا انگلیسی.یا استفاده از الگوی کلوژر

البته چون چون مقدار اشنایی شما با برنامه نویسی زدید متوسط در همین حد گفتم.اگر نیاز هست بگید تا راهنمایی بیشتری کنم.

بله اگه امکانش هست بیشتر راهنمایی کنید ممنون میشم.متغییر هایی که با $ تعریف میشن داخل پی اچ پی هستند اینجا متغیری نیست که دوست عزیز

لینک به ارسال

یک فایل هدر جدید بنام headerhome تعریف کردم و تمامی فراخوانی های صفحه اصلی رو داخلش قرار دادم و بالا فایل صفحه اصلی فراخوانی کردم .

مشکل رفع شد .دیگه صفحه های دیگه هم سنگین نمیشن.

این کار من مشکلی در روند مرور گر ها و سءو دارد یا خیر؟

ویرایش شده توسط amirali123
لینک به ارسال

بله اگه امکانش هست بیشتر راهنمایی کنید ممنون میشم.متغییر هایی که با $ تعریف میشن داخل پی اچ پی هستند اینجا متغیری نیست که دوست عزیز

حواسم نبود میگم متغییر منظورم تابع است.

مشکل که برطرف شد.پس نیازی به توضیح نیست!

لینک به ارسال

حواسم نبود میگم متغییر منظورم تابع است.

مشکل که برطرف شد.پس نیازی به توضیح نیست!

این کاری که کردم مشکلی در موتور های جستجو ایجاد نمیکنند؟

چون محتوای دو فایل هدر یکی هست.

نمیشه جفت فایل ها را فراخوانی کنم اما داخل دومی فقط فراخوانی جی کوری ها باشه؟ اگه بله .بچه شکل این کارو کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...