رفتن به مطلب

هک شدن سایت

پست های پیشنهاد شده

دوستان!

من پریشب داشتم عکس‌های سایت وردپرسی خودمان را با یک پلاگین آپتمایز میکردم. حدود ۷۹۴ عکس.

که بعد دیدم سایت کلوز شده و بعد به ما اعلام کردند که سایت شما هک شده است.

نام پلاگین :

ewww image optimizer

پلاگین نصب شده بسیار معتبر و معروف بوده و در سایت وردپرس وجود داشت و من آن را مستقیم از بخش مدیریت و با سرچ در بین پلاگین‌های سایت وردپرس پیدا و نصب کردم و نه از طریق آپلود کردن.

اکنون مدیران هاست، تمام پوشه "پابلیک اچ تی ام ال" را در یک پوشه به نام گارانتی قرار دادند و یک پوشه پابلیک اچ تی ام ال جدید درست کردند و حالا می گویند اول فایل تک تک سایت‌ها را از طریق یک فرد دولوپر بررسی کنید و بعد آن را آپلود کنید یا اگر از فایل‌ها بک آپ دارید فایل‌ها را از طریق اف تی پی دوباره آپلود کنید.

متاسفانه من علی رغم داشتن چند "بک‌آپ" از دیتاابیس، و حتی برون‌ریزی، از فایل‌ها به خاطر حجم زیادشان و این وضع اینترنت ایران، بک آپ ندارم.

الان تمام فایل‌های قبلی به طور کامل در پوشه‌ی گارانتی سرور قرار دارد و از طریق اف تی پی قابل مشاهده است.

اما من نمی‌دانم چگونه آنها را بررسی و کلین (پاک) کنم.

خواهشمندم راهنمایی کنید.

ویرایش شده توسط sco1385
لینک به ارسال

تاریخ ویرایش تک تک فایل ها رو بررسی کنید

اونهایی که تاریخ ویرایششون نزدیک به امروزه رو یا بذارید انجمن یا کسی که متخصصیه یا با فایل اصلی دست نخورده مقایسه کنید ببینید چه تغییری کرده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...