sajjadmp

نمایش مطالب مرتبط از طریق دسته و نوع پست

5 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام .

برای نمایش پست های دسته ی پست جاری و همچنین post type یکسان باید از چه کدی استفاده کرد ؟

مثلا پست ما یک ویدیو هست و در دسته ی سرگرمی قرار داره ، برای نمایش آخرین "ویدیو ها" و آخرین پست های "سرگرمی" باید چیکار کرد ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این بحث در انجمن بارها تکرار شده ... جستجو ...

نمونه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این بحث در انجمن بارها تکرار شده ... جستجو ...

نمونه

بیشتر در مورد مطالب مرتبط به دسته بندی و تگ ها صحبت شده ولی در مورد پست تایپ راهنمایی مناسبی نداره .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

post_type و taxonomy رو تنظیم کنید تست کنید

<?php
$terms = get_the_terms( $post->ID , 'product_tags', 'string');
$term_ids = wp_list_pluck($terms,'term_id');
$related_query = new WP_Query( array(
'post_type' => 'products',
'tax_query' => array(
array(
'taxonomy' => 'product_tags',
'field' => 'id',
'terms' => $term_ids,
'operator'=> 'IN' //Or 'AND' or 'NOT IN'
)),
'posts_per_page' => 3,
'ignore_sticky_posts' => 1,
'post__not_in'=>array($post->ID)
) );
if($related_query->have_posts()) {
while ($related_query->have_posts() ) : $related_query->the_post(); ?>
<a href="<?php the_permalink() ?>" title="<?php the_title(); ?>"><?php the_title(); ?></a>
<?php endwhile; wp_reset_query();}?>

ویرایش شده در توسط افشیــن
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

post_type و taxonomy رو تنظیم کنید تست کنید

<?php
$terms = get_the_terms( $post->ID , 'product_tags', 'string');
$term_ids = wp_list_pluck($terms,'term_id');
$related_query = new WP_Query( array(
'post_type' => 'products',
'tax_query' => array(
array(
'taxonomy' => 'product_tags',
'field' => 'id',
'terms' => $term_ids,
'operator'=> 'IN' //Or 'AND' or 'NOT IN'
)),
'posts_per_page' => 3,
'ignore_sticky_posts' => 1,
'post__not_in'=>array($post->ID)
) );
if($related_query->have_posts()) {
while ($related_query->have_posts() ) : $related_query->the_post(); ?>
<a href="<?php the_permalink() ?>" title="<?php the_title(); ?>"><?php the_title(); ?></a>
<?php endwhile; wp_reset_query();}?>

نمیشه پست تایپ به صورت دستی تنظیم نشه ؟ چون من میخوام این کد رو توی single.php بذارم و پست تایپ هر مطلب طبیعتا فرق داره .

یه کدی مثل این هست ؟ post_type' => 'current-post-type

ویرایش شده در توسط sajjadmp
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ali.akbar6531
      سلام و عرض ادب خدمت اساتید محترم.
      من یه قالب دانلود موزیک طراحی کردم که برای پست های ( موزیک + ویدئو ) 2 قالب متفاوت داره.
      لینک اسکرین شات :
      2 تا فایل (category-music.php) و (category-video.php) ساختم که طرح این 2 قالب پستُ داخلش ریختم.
      در فایل (category.php) هم شناسه دسته بندی موزیک و ویدئو رو نوشتم که : اگه پست موزیک بود، قالب موزیک نمایش داده بشه. همینطور برای ویدئو.
      اما مشکلی که دارم :
      وقتی از سایدبار ، دسته بندی موزیک و ویدئو رو انتخاب میکنم قالب بدرستی نمایش داده میشه. همینطور single-music .
      ولی وقتی صفحه اصلی سایت رو میارم، کل قالب بهم میخوره. از تمام این بخش ها ( هدر + سایدبار راست و چپ + فوتر ) 3 تا نمایش داده میشه. مثلاً : تابع هدر ( <?php get_header(); ?> ) که در فایلهای index + category-music + category-video هست، هر 3 در صفحه اول نمایش داده میشه.

لطفاً راهنماییم کنید، خیلی ممنون میشم.
      با احترام و تشکر

• توسط unid_user
      درود
      دوستان گرامی، من میخوام که آخرین مطلب از یک پست تایپ خاص رو در بخشی از قالب سایتم نمایش بدم. کسی میتونه کمک کنه؟
      من از کد زیر استفاده میکنم اما این کد تمام پست ها رو نشون میده من فقط می خوام آخرین رو نشون بده.
      <section class="info"> <?php $package = new wp_Query(array( 'post_type' => 'packages', )); while($package->have_posts()): $package->the_post(); ?> <?php the_post_thumbnail(); ?> <div> <h2><?php the_title(); ?></h2> <p> <?php the_excerpt(); ?> </p> <a href="<?php the_permalink(); ?>" class="btn">مطالعه بیشتر</a> </div> <?php endwhile; ?> </section> ممنون و سپاسگذار.
    • توسط shayan201680
      سلام دوستان 
      من میخواستم دسته بندی رو از ادرس های سایتم به کمک افزونه Yoast حذف کنم اما یادم رفته چطوری این کار انجام میشد!
      کسی اگر بلده راهنمایی کنه لطفا... 
      مثال:
      www.xxx.com/category/news
      تبدیل شود به=
      www.xxx.com/news
    • توسط unid_user
      درود
      دوستان برای نمایش پست تایپ post type با آی دی مشخص روشی وجود داره؟ 3 ساعته وقت گذاشتم کلی هم سرچ کردم اما به نتیجه نرسیدم. کدهام به صورت زیر هست چه روشی وجود داره؟
      ممنون
      داخل قالب سایت کدهای زیر رو وارد کردم:
      <?php $slider = new WP_Query(array( 'post_type' => 'slider', )); while($slider->have_posts()) : $slider->the_post(); ?> <?php endwhile; ?> <div class="bg-border"> <div class="col-lg-6"> <div class="text-left img-border img-left"> <?php the_post_thumbnail(); ?> </div> </div> <div class="col-lg-6"> <div class="text-right text-border p-left"> <h4><?php the_title(); ?></h4> <?php the_content(); ?> </div> </div> </div>  
    • توسط unid_user
      سلام دوستان
      من میخوام که یه اسلایدر با post type در وردپرس ایجاد کنم. قبلا اینکار و برای اسلایدر صفحه اصلی سایتم انجام دادم ولی میخوام هربار و هرکجا خواستم یه اسلایدر ایجاد کنم و بدون نیاز به دست بردن در کدنویسی قالب بتونم مثلا با شورت کد short code اسلایدرهای مختلف رو به پست ها و مطالبم اضافه کنم.
      اگه منبعی هم سراغ دارید ممنون میشم فارسی یا انگلیسی راستش خودم نمیدونم باید چی و توی اینترنت سرچ کنم!؟
      ممنون.